O'Herbal, Maska do włosów suchych i zniszczonych z ekstraktem z lnu

O'Herbal, Maska do włosów suchych i zniszczonych z ekstraktem z lnu

Maska do włosów suchych i zniszczonych O`Herbal zapewnia włosom intensywne nawilżenie, regeneruje strukturę włosów, ułatwia rozczesywanie. Dzięki regularnemu stosowaniu maski włosy nabierają jedwabistej miękkości. Maska chroni włosy przed utratą wilgoci w ciągu dnia.
Dodatkowo zawiera: masło shea, kwas mlekowy, proteiny mlekowe i pantenol.
Ekstrakt z nasion lnu — posiada właściwości nawilżające, nadaje włosom jedwabistą miękkość, przywraca im blask.

Niestety

Mam włosy suche i zniszczone farbowaniem. Nie spodziewałam się cudów po tej maseczce jednak po prostu moje włosy po niej są dziwnie cienkie i strasznie miękkie, trudne do ułożenia i przetłuszczają się bardzo już na drugi dzień. Szkoda bo liczyłam że będzie to fajna naturalna maska jednak dla moich cienkich włosów jest strasznie obciążająca i za tłusta. Może to dla kogoś kto ma naprawdę grube włosy. Niestety nie spodobała mi się i muszę męczyć się by zużyć ja do końca :(

Ukochana maseczka

Na początku wyznam, że cierpię na łojotokowe zapalenie skóry głowy, a kosmetyki muszę dobierać z głową.
Kupiłam maseczkę razem z szamponem, z myślą, że jeżeli dla mojej skóry głowy nie będzie to służyło, to rodzinka wykorzysta.

Moje włosy tę maskę uwielbiają. Po prostu ją piją garściami. Warto jednak zaznaczyć jak ja używam masek. Nakładam dość potężną ilość na nieumyte włosy, daję pod czepek, często również nakładam czapkę i tak trzymam co najmniej godzinę. Potem idę pod prysznic, czy wziąć kąpiel i myję włosy szamponem. Efekt? Są gładkie, miękkie, odżywione, lśniące, nie puszą się, ani nie przetłuszczają. PETARDA.
Mimo tego, iż jestem posiadaczką długich włosów, dzięki odpowiedniej pielęgnacji do fryzjera chodzę tylko raz na pół roku podciąć końcówki.
Ta maseczka jest naprawdę warta wypróbowania.
Zarówno cena jak i wydajność to dodatkowy plus.

nie dla mnie

odżywka do włosów suchych i zniszczonych? to coś dla mnie i jeszcze ten naturalny skład- pomyślałam i zakupiłam. Liczyłam na ochy i achy a tu jednak zawód. Nie odżywił moich włosów wystarczająco, rozczesywały się zdecydowanie gorzej niż po typowej drogeryjnej odżywce typu garniera, gliskur, czy pantene. Dodatkowo zapach- ziołowo olejowy- wyczuwalny jest zapach oleju lnianego. Największym plusem jest jego naturalny skład. Mi nie przypadł do gustu aczkolwiek nie wątpię że ma swoich zwolenników

Strzał w 10

Maska świetnie odżywia włosy, nadaje im blasku.
Plusy:
-zapach
-wydajność
-cena (na promocji 9,99)
- ułatwia rozczesywanie włosów
-naturalny skład
- czas stosowania

Minus:
- mało ergonomiczne opakowanie

Jestem w trakcie 1 opakowania i nie ostatniego.

Bardzo dobry produkt w dobrej cenie

Jest to jedna z lepszych masek, których używałam. Bardzo fajnie nawilża, dociąża moje przesuszone włosy. Trzeba jednak uważać, jest to pierwsza maska, którą udało mi się przeproteinować włosy, mimo że wcześniej używałam sporo produktów typowo proteinowych. Jeśli jest stosowana według zaleceń producenta (na 5 min, 2 -3 razy w tygodniu) to okej, mi taka częstotliwość w zupełności wystarczy i efekty są bardzo zadowalające - włosy są mięciutkie i wspaniale się układają, jednak po nałożeniu na dłużej, pod folię i ręcznik wyrządziła spustoszenie na mojej głowie. Dodatkowy plus za piękny, słodziutki zapach.
Polecam ! :)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego