Rozen Glycerine (Różany krem glicerynowy)

Rozen Glycerine (Różany krem glicerynowy)

Wyprodukowany na bazie naturalnych olejków i tłuszczów, wygładza, uelastycznia szorstką i wysuszoną skórę. Szczególnie polecany do pielęgnacji dłoni, łokci, kolan i pięt.

dobry do rąk i stóp

używam do stó wieczorem: smaruję grudbo i zakładam skarpety i efekt lepszy niż po drogich, markowych kremach do stóp
używam też do rąk, dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy

Troszkę zwyklak

Ulubiony krem pielęgnacyjny mojej mamy (zaraz po klasycznym Nivea), który jej czasem podbieram.

KOSMETYK: nawilżający i wygładzający krem. Szybko się wchłania, choć pozostawia lekko tłusty filtr. Mam też wrażenie, że często trzeba powtarzać aplikację, bo gładkość nie utrzymuje się jakoś długo. Ma delikatny, różany zapach, który dla mnie jest dość neutralny - ani ziębi, ani grzeje. Plus za to, że jest na tyle lekki, że jak skończy mi się krem do twarzy, mogę go nim zastąpić (choć jak teraz przeczytałam o tym zatykaniu porów, to trochę mi słabo).

OPAKOWANIE: zwykłe pudełko, bez żadnych szaleństw estetycznych i wygodnickich.

CENA/JAKOŚĆ: Kosztuje mniej niż 15 zł, a jest naprawdę spory i wydajny. Sama pewnie bym go nie kupowała - chyba, że faktycznie na te łokcie/kolana - ale z okazji miłości mojej mamy, pewnie długo będzie gościł u mnie na półce.

Ilość zużytych opakowań: trzy

dobry

Dostałam go od koleżanki. Bardzo dobrze nawilża , słabo się wchłania , ale nogi po nocy są naprawdę gładkie . Mój mąż twierdzi, że jest lepszy do rąk niż Neutrogena. Na dekolt bym go nie dała , bo po składzie patrząc może zapychać pory i powodować niemiłe niespodzianki, ale nogi , ręce myślę, że wam się odwdzięczą gładką skórą.

depilacja jak się przygotować

Jak dla mnie to istne cudeńko!

Moja skóra jest bardzo sucha oraz wymagająca, wiele reklamowanych kosmetyków do cery bardzo suchej nie koiło strasznego, ściągającego uczucia, aż do momentu jak moja przyjaciółka, dała mi jego próbkę...
Kosmetyk ten bardzo dobrze się wchłania( używam go do całego ciała, choć teoretycznie przeznaczony jest do dłoni, kolan etc.) pozostawiając przyjemną nietłustą otoczkę, dzięki której skóra wydaje się być idealnie gładką. To przyjemne uczucie pozostaje stosunkowo długo. Mogę go stosować na noc po kąpieli lub w ciągu dnia, nie pozostawia plam na ubiorze(oczywiście daję mu chwilę by się wchłoną;))
Kremik ten ma przyjemny różany zapach, opakowanie duże- ale i sam krem jest wydajny, tak więc wystarcza na dość długo( obecne opakowanie mam od kilku miesięcy choć stosuję go często do całego ciała). Jego duże opakowanie bez dozownika absolutnie mi nie przeszkadza, a aby mieć go zawsze pod ręką czyli w torebce przepakowuję go w mniejsze:D

Używam tego produktu od:kilku dobrych miesięcy

zwykły

miałam ten krem parę lat temu, używałam do rak - moim zdaniem na stopy jest za słaby, na ciało troche za tłusty
ot, zwykły tani kremik, mocno pachnie różą
nawilża w porządku, opakowanie mało wygodne - jak zostanie na dnie, to trzeba dłubać ręką w dość wąskim słoiczku

Używam tego produktu od:parę lat temu

głupio tylko że słoiczek

Intensywnie pachnie różą. Wchłania się zaskakująco szybko i dobrze, jak na swoją gęstą i dość tłustą konsystencję. Czasem ciężko mi go wsmarować tak, żeby nie było żadnego pobielenia. Szczypie przy aplikacji na ogolone łydki, ale to niestety zdarza się u większości balsamów. Za to efekt rano [stosuję na noc] jest fajny, skóra jest gładka i odżywiona. Minus za opakowanie - trzeba się ciapać ręką i ciężko wydobyć balsam, kiedy zostanie połowa lub mniej. Chciałam w sumie odjąć za to gwiazdkę, ale ostatecznie przyjmijmy, że równoważy się to niską ceną. Na razie niech będą te 4.

Używam tego produktu od: nie wiem

godny polecenia!

Spełnia swoje zadania! Mocno nawilża i natłuszcza szczególnie bardzo suchą skórę.Skóra jest po nim miła w dotyku, gładka i delikatna. Zapach znośny, aczkolwiek jest to kwestia gustu.
Produkt bardzo wydajny, o bardzo dużej pojemności starcza na długi czas i wiele użyć.
Opakowanie mi akurat się podoba, bo bardzo łatwo można wyskrobać go do samego końca :).
Minus za to, że ciężko się wchłania i trzeba dość długo czekać aż wsiąknie w skórę, co może być męczące. A przy nałożeniu zbyt dużej ilości- wałkuje się na skorze.

Używam tego produktu od:pół roku

mieszane uczucia

Ten krem jest dla mnie wyjątkowo trudny do oceny.

Z jednej strony naprawdę dobrze nawilża, pielęgnuje, wygładza.

Z drugiej ma parę wad. Ja uwielbiam używać kosmetyków do stop w dużych ilościach, nakładam mnóstwo i zmasowuje. Z tym kremem nie da sie tak, bo szybko powstaje taka woskowa warstwa i zaczyna sie wałkować, jest to bardzo nieestetyczne. Także gruba warstwa na dłonie na noc przez to dla mnie odpada.
Poza tym nie cierpię jego zapachu. Mogłabym używać cienka warstwa rano, na stopy, ale nie chce walić przez cały dzień chemiczna różą, wiec nie ryzykuję. Dopiero wieczorem mogę sie posmarować.
No i pudło. Fakt, taniutko za taaaką pojemność, ale jest on dla mnie strasznie niewygodne. Nie wyobrażam sobie stosowania go do rąk po myciu, bo odkręcanie, wydobywanie kremu (oczywiście zostaje warstwa za paznokciami, brr) i potem zakręcanie śliskimi od kremu łapami jest niewygodne i niehigieniczne.

Złamię zasady kompozycji i nie podsumuje, bo nie wiem jak. I nie mam pojęcia, czy jeszcze go kupie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dobry, duży, tani.

Ogromne opakowanie za taką małą cenę. Przynam się ,że zamawiałam go przez internt pod wpływem Wizażanek i jakoś nie zwróciłam uwagi na pojemność i później wielkie zaskoczenie z mojej strony, że można mieć tak dużo za tak niewiele. Jednak nie dałabym mu tyle gwiazde, gdyby nie właściwości. Super nawilża, szybko się wchłania i moje dłonie wyglądają po nim naprawdę super. Jedyne co mnie drażni to zapach - jest różany a ja nie przepadam za nim. Jednak jestem w stanie go przeżyć i o nim zapomnieć za cenę tego, co robi dobrego dla moich dłoni. Jak uda mi się w ciągu pół roku go skończyć to na pewno kupię drugie opakowanie.

Używam tego produktu od:miesiąca

Jeden z najlepszych

Jeden z najlepszych kremów do rąk a używalam baaaardzo wiele. Nawilża , wygładza, uelastycznia ,reperuje spierzchniete dłonie.Niestety nie zauważyłam efektu wyrównania kolorytu i rozjasnienia skóry. Bardzo wydajny za rozsądną cenę

Używam tego produktu od:kilka
Ilość zużytych opakowań:od kilku lat

super:)

Krem jest swietny. Super nawilza, wygladza, nie pozostawia tlustej warstwy. Po posmarowaniu nim dloni uczucie suchosci nie pojawia sie az do kolejnego mycia rak:) Do tego ma swietny zapach - troche sztuczny ale i tak go lubie;) Poza tym jest wielki - 350 ml i niedrogi - z tego co pamietam ok 14 zl:) Polecam

Używam tego produktu od:calkiem niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

cudeńko moje!

Naprawdę mnie zachwyca i to po kazdym użyciu! Dłonie są gładziutkie i zadbane efekt jest tak dobry, żę przymykam nos na ten różany zapaszek i wmawiam sobie że jest całkiem miły.
Smaruję nim też łokcie a ponieważ miałam b.przesuszone stopy to zanim zdecydowałam się nakupno czegoś super to spróbowałam tego różanego cudu i cud się stał :stopy i pięty wygładzone b.przyzwoicie a to dopiero początek naszej wspólpracy.
Napisałam że go jeszcze kupię ale nie wiem kiedy ,bo wydajny jest niesamowicie a pudło gigant. Jednym słowem - niezbędnik!

Używam tego produktu od:ok. 2 tyg
Ilość zużytych opakowań:śladowe ilości pierwszego