O`Herbal, Szampon zwiększający objętość cienkich włosów z ekstraktem z arniki

O`Herbal, Szampon zwiększający objętość cienkich włosów z ekstraktem z arniki

Sprawdź ceny produktu

Szampon zwiększający objętość cienkich włosów O`Herbal łagodnie oczyszcza cienkie włosy, zwiększając ich objętość i elastyczność. Receptura szamponu nie zawiera SLES, SLS, silikonów, barwników. Dodatkowo zawiera: keratynę i proteiny mlekowe. Ekstrakt z kwiatów arniki wypełnia łodygę włosa składnikami niezbędnymi dla jego wytrzymałości i objętości.

Bardzo przyjemny szampon bez SLSów

Lubię te szampony O'Herbal. Używałam już różnych wersji i szczerze mówiąc, nie widzę większej różnicy między nimi. Przerzuciłam się na szampony bez SLSów, bo zauważyłam, że po nich mniej swędzi mnie skóra głowy.

Fajny

Niesamowicie wydajny (jedno opakowanie schodzi mi już pół roku), ładnie pachnie, delikatnie zwiększa objętość i przede wszystkim naturalny (nie zawiera silikonów, SLS ani żadnych innych takich substancji). Nie mam nic do zarzucenia, w połączeniu z jakąkolwiek odżywką sprawuje się doskonale, nie oblepia.

Coś nie tak

Po 1 szampon nie spełnia swojej funkcji: nie dodał objętości moim dosyć długim (za łopatki) prostym włosom. Ponadto skóra mojej głowy dziwnie na niego reagowała: czasem swędzeniem plus łupieżem, czasem nadmiernym przetłuszczaniem, a czasem swędzeniem z wysuszenia. Nie wiem od czego to zalezało. Trochę także obciążał moje włosy. Nie kupię ponownie, mimo jednej zalety: całkiem fajnie pachnie i utrzymuje się ten zapach na włosach przez jakiś czas.

Powoduje swędzenie

Bardzo lubię i cenię kosmetyki O'Herbal, ale ten szampon wyjątkowo nie przypadł mi do gustu. Skusiłam się na niego, ponieważ liczyłam na obiecywaną ze strony producenta "objętość aż od nasady", tymczasem w kwestii objętości naprawdę niewiele się zmieniło, a ucierpiała jedynie skóra mojej głowy. Zaraz po zastosowaniu bardzo mnie swędziało, Myślałam, że szampon będzie przyczyną łupieżu, ale na szczęście nic takiego się nie stało. Kilka razy zamieniłam szampon na inny i problem ze swędzeniem się nie pojawiał. Nie stosowałam też innych kosmetyków (odżywek/masek), zatem swędzenie jest skutkiem używania tego szamponu.

Dobry szampon,ale nie daje objętości

Piękny zapach, bardzo ładnie się pieni,ale czy zwiększa objętość?
Hmm,nie zauważyłam niestety zwiększonej objętości, mimo tego bardzo lubię ten szampon, włosy aż tak szybko się nie przetłuszczają i ładnie wyglądają.
Ogólnie jest ok,ale objętości to on nie daje ;)

ZALETY:
-zapach
-wydajny
-dobrze myje włosy
-nie przetłuszcza

WADY:
brak objętości

Ulubieniec

Ładnie pachnie, wydajny i pomimo braku SLSów dobrze się pieni. Co do zwiększania objętości to nie widzę różnicy w porównaniu z innymi produktami tej marki . Ale i tak cała seria jest moją ulubioną

Bez szału

Szampon u mnie nie zadziałał zgodnie ze swoim przeznaczeniem, czyli dodaniem objętości. Mam włosy cienkie i jest ich mało, dlatego chciałam przekonać się jaki efekt da stosowanie tego szamponu. Niestety jak do większości szamponów, moje włosy szybko się do niego przyzwyczaiły i nie widać było żadnych rezultatów. Włosy nadal są oklapnięte i szybko się przetłuszczają. Jednak produkt bardzo dobrze oczyszcza włosy, nie plącze ich i ogólnie nie robi z nimi nic złego. Ma ziołowy, delikatny zapach, ale nie jest on intensywny, więc nie przeszkadza podczas mycia. Bardzo dobrze się pieni, jest wydajny. Nie kupię go ponownie, ponieważ nadal szukam i próbuję nowości, ale jest to jeden z niewielu szamponów, które nie wysuszają mi skóry głowy i pewno bym do niego często wracała.

Pozostanie u mnie na dłużej

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy, która po jego użyciu jest świeża i ukojona. Moje włoski są nie do rozczesania bez odżywki, ale ten szampon nie wzmaga ich plątania. Włosy po jego użyciu zachowują się dobrze, szampon nie wysusza ich też na wiór, nie jest typowym oczyszczającym zdzierakiem.

Jednak to co sprawiło, że regularnie do niego wracam, to fakt, że na prawdę świetnie odbija włosy u nasady. Nabierają objętości i lepiej się układają. Nie ma przy tym takiego dziwnego wrażenia matowości, szorstkości, po prostu nieprzyjemnego w dotyku uczucia, które zdarza mi się przy użyciu innych produktów mających zwiększyć objętość.

Nie mogę jednak stosować tego produktu codziennie. Gdy stosuję go non stop, zaczyna mnie swędzieć skóra głowy. Nie dostaję łupieżu, nie widzę żeby ze skórą głowy zaczynało się dziać coś złego, ale zaczyna mnie porządnie swędzieć. Nie wiem czy jest to wina jakiegoś składnika, który mnie uczula lub zbyt intensywnie działa. W każdym razie, robię sobie przerwę na kilka umyć innym szamponem (czasem wystarczy tylko jedno) i swędzenie znika, a ja ponownie do niego wracam.

Szampon jest w wielkiej butli, która starcza na baaardzo długo, gdyż produkt jest wydajny.

Dostępność w Rossku i Hebe, dość często w promocjach.

Lubię i kupuję

Mam długie i gęste włosy, przetłuszczające się u nasady ale skłonne do przesuszeń na końcach. Szampon w pełni spełnia moje oczekiwania. Nie jest jakimś cudotwórcą, ale to porządny produkt, po którego sięgam kolejny raz.

- dobrze myje włosy, radzi sobie z olejami i maseczkami domowej roboty
- nie obciąża włosów, po umyciu są ładnie odbite od nasady
- nie przesusza włosów (ale ja zawsze po myciu nakładam odżywkę, inaczej nie rozczesałabym moich skłonnych do plątania się włosów)
-nie podrażnia skóry głowy, nie wywołuje u mnie łupieżu
- dość wydajny
- dostępny w Rossmannie i Naturze

Póki co mega pozytyw

Mam cienkie włosy z tendencją do przetłuszczania się. Niestety poza ziołowymi szamponami wszelkie inne odpadają ponieważ strasznie obciążają mi włosy i wyglądają tragicznie... Od lat szukam tego ideału, bardzo fajnie sprawdzają się u mnie radical z tej czerwonej serii oraz vatika różowa :) Ale ostatnio trafiłam przypadkiem na o'herbal no i mega pozytyw :) Na początku używałam tylko samego szamponu. Włosy super odświeżone, puszyste ale nie napuszone, a do tego faktycznie jakby trochę zwiększa objętość ( jednak nie oczekiwałabym tutaj jakiegoś mega efektu, nie zapominajmy że to tylko szampon :P). Niedawno skusiłam się również na odżywkę i to była dobra decyzja. Naprawdę polecam, tym bardziej ze względu na niską cenę. 500 ml za 20 zł ? Super ! Zazwyczaj w tej cenie dostawałam jakieś 150-200 ml. Także na pewno jeszcze kupię ;)

Bardzo dobry

Kupiłam ten szampon z nadzieją że doda moim włosom objętości i się nie zawiodłam. Co prawda trochę plącze włosy jak to mają do siebie szampony ziołowe ale ja i tak zawsze używam odżywki. Pięknie pachnie (a spotkalam sie z opiniami ze smierdzi ???) i zapach utrzymuje sie na wlosach :) Cena jak za pól litra :P i takie działanie to spoko cena. Kupie ponownie :)

Chwyt marketingowy

Szampon nie zawiera barabenów, silikonów, SLES, SLS.
Okey, ale ma w składzie ten sam numer CAS, czyli Sodium myreth sulfate !! (środek silnie drażniący)
8 lat walczyłam z trądzikiem, odkąd odstawiłam wszystkie mydła, szampony z SLS i ich pochodne w składzie, trądzik zniknął. Od 4 lat nie miałam trądziku. Nie wiem dlaczego, ale przeoczyłam Sodium myreth sulfate w składzie tego szamponu i już zaledwie po 2-óch tygodniach jego stosowania trądzik powrócił !!
Delikatnie przesuszył też moje włosy.
Szczerze, to już po pierwszym użyciu miałam dziwne odczucia co do tego produktu, bo widząc jak obficie pieni się na włosach, pomyślałam, że szampon niby delikatny, a lepiej sobie radził z moimi tłustymi włosami od silnie myjącej Barwy Ziołowej. Teraz już wiem dlaczego, wina składu.

NIE POLECAM. Zwykły chwyt marketingowy.