O'Herbal, Szampon zwiększający objętość cienkich włosów z ekstraktem z arniki

O'Herbal, Szampon zwiększający objętość cienkich włosów z ekstraktem z arniki

Szampon zwiększający objętość cienkich włosów O`Herbal łagodnie oczyszcza cienkie włosy, zwiększając ich objętość i elastyczność. Receptura szamponu nie zawiera SLES, SLS, silikonów, barwników. Dodatkowo zawiera: keratynę i proteiny mlekowe. Ekstrakt z kwiatów arniki wypełnia łodygę włosa składnikami niezbędnymi dla jego wytrzymałości i objętości.

Ulubieniec

Ładnie pachnie, wydajny i pomimo braku SLSów dobrze się pieni. Co do zwiększania objętości to nie widzę różnicy w porównaniu z innymi produktami tej marki . Ale i tak cała seria jest moją ulubioną

Bez szału

Szampon u mnie nie zadziałał zgodnie ze swoim przeznaczeniem, czyli dodaniem objętości. Mam włosy cienkie i jest ich mało, dlatego chciałam przekonać się jaki efekt da stosowanie tego szamponu. Niestety jak do większości szamponów, moje włosy szybko się do niego przyzwyczaiły i nie widać było żadnych rezultatów. Włosy nadal są oklapnięte i szybko się przetłuszczają. Jednak produkt bardzo dobrze oczyszcza włosy, nie plącze ich i ogólnie nie robi z nimi nic złego. Ma ziołowy, delikatny zapach, ale nie jest on intensywny, więc nie przeszkadza podczas mycia. Bardzo dobrze się pieni, jest wydajny. Nie kupię go ponownie, ponieważ nadal szukam i próbuję nowości, ale jest to jeden z niewielu szamponów, które nie wysuszają mi skóry głowy i pewno bym do niego często wracała.

Pozostanie u mnie na dłużej

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy, która po jego użyciu jest świeża i ukojona. Moje włoski są nie do rozczesania bez odżywki, ale ten szampon nie wzmaga ich plątania. Włosy po jego użyciu zachowują się dobrze, szampon nie wysusza ich też na wiór, nie jest typowym oczyszczającym zdzierakiem.

Jednak to co sprawiło, że regularnie do niego wracam, to fakt, że na prawdę świetnie odbija włosy u nasady. Nabierają objętości i lepiej się układają. Nie ma przy tym takiego dziwnego wrażenia matowości, szorstkości, po prostu nieprzyjemnego w dotyku uczucia, które zdarza mi się przy użyciu innych produktów mających zwiększyć objętość.

Nie mogę jednak stosować tego produktu codziennie. Gdy stosuję go non stop, zaczyna mnie swędzieć skóra głowy. Nie dostaję łupieżu, nie widzę żeby ze skórą głowy zaczynało się dziać coś złego, ale zaczyna mnie porządnie swędzieć. Nie wiem czy jest to wina jakiegoś składnika, który mnie uczula lub zbyt intensywnie działa. W każdym razie, robię sobie przerwę na kilka umyć innym szamponem (czasem wystarczy tylko jedno) i swędzenie znika, a ja ponownie do niego wracam.

Szampon jest w wielkiej butli, która starcza na baaardzo długo, gdyż produkt jest wydajny.

Dostępność w Rossku i Hebe, dość często w promocjach.

Lubię i kupuję

Mam długie i gęste włosy, przetłuszczające się u nasady ale skłonne do przesuszeń na końcach. Szampon w pełni spełnia moje oczekiwania. Nie jest jakimś cudotwórcą, ale to porządny produkt, po którego sięgam kolejny raz.

- dobrze myje włosy, radzi sobie z olejami i maseczkami domowej roboty
- nie obciąża włosów, po umyciu są ładnie odbite od nasady
- nie przesusza włosów (ale ja zawsze po myciu nakładam odżywkę, inaczej nie rozczesałabym moich skłonnych do plątania się włosów)
-nie podrażnia skóry głowy, nie wywołuje u mnie łupieżu
- dość wydajny
- dostępny w Rossmannie i Naturze

Póki co mega pozytyw

Mam cienkie włosy z tendencją do przetłuszczania się. Niestety poza ziołowymi szamponami wszelkie inne odpadają ponieważ strasznie obciążają mi włosy i wyglądają tragicznie... Od lat szukam tego ideału, bardzo fajnie sprawdzają się u mnie radical z tej czerwonej serii oraz vatika różowa :) Ale ostatnio trafiłam przypadkiem na o'herbal no i mega pozytyw :) Na początku używałam tylko samego szamponu. Włosy super odświeżone, puszyste ale nie napuszone, a do tego faktycznie jakby trochę zwiększa objętość ( jednak nie oczekiwałabym tutaj jakiegoś mega efektu, nie zapominajmy że to tylko szampon :P). Niedawno skusiłam się również na odżywkę i to była dobra decyzja. Naprawdę polecam, tym bardziej ze względu na niską cenę. 500 ml za 20 zł ? Super ! Zazwyczaj w tej cenie dostawałam jakieś 150-200 ml. Także na pewno jeszcze kupię ;)

Bardzo dobry

Kupiłam ten szampon z nadzieją że doda moim włosom objętości i się nie zawiodłam. Co prawda trochę plącze włosy jak to mają do siebie szampony ziołowe ale ja i tak zawsze używam odżywki. Pięknie pachnie (a spotkalam sie z opiniami ze smierdzi ???) i zapach utrzymuje sie na wlosach :) Cena jak za pól litra :P i takie działanie to spoko cena. Kupie ponownie :)

Chwyt marketingowy

Szampon nie zawiera barabenów, silikonów, SLES, SLS.
Okey, ale ma w składzie ten sam numer CAS, czyli Sodium myreth sulfate !! (środek silnie drażniący)
8 lat walczyłam z trądzikiem, odkąd odstawiłam wszystkie mydła, szampony z SLS i ich pochodne w składzie, trądzik zniknął. Od 4 lat nie miałam trądziku. Nie wiem dlaczego, ale przeoczyłam Sodium myreth sulfate w składzie tego szamponu i już zaledwie po 2-óch tygodniach jego stosowania trądzik powrócił !!
Delikatnie przesuszył też moje włosy.
Szczerze, to już po pierwszym użyciu miałam dziwne odczucia co do tego produktu, bo widząc jak obficie pieni się na włosach, pomyślałam, że szampon niby delikatny, a lepiej sobie radził z moimi tłustymi włosami od silnie myjącej Barwy Ziołowej. Teraz już wiem dlaczego, wina składu.

NIE POLECAM. Zwykły chwyt marketingowy.

Dla mnie hit!

Po umyciu włosy są bardzo przyjemne i lekkie. Nie przetłuszczają się. Mam włosy proste, ciężkie z tendencją do łupieżu i przetłuszczania się, czyli dosyć problematyczne. Nie oczekuję cudów - wiadomo, że szampon to nie przeszczep włosów :) Kupiłam dawno temu w rossmanie na promocji i od jakiegoś roku używam z przerwami.

Genialny :)

Plusy ( + )
- oczyszcza delikatnie ale porządnie
- delikatny zapach
- naturalny skład
- duża pojemność ( wydajny )
- nie podrażnia

Minusy ( - )
- jak za długo go trzymałam to włosy mi się trochę plątały i ciężko było je ułożyć

Podsumowując przyjemny i delikatny niesamowicie wydajny :) Jeśli chodzi o objętość to nie zauważyłam różnicy ale nie jest to dla mnie minus bo kupiłam go z myślą o bezpiecznym myciu włosów :)

Używa produktu od: próbka

Szampon O'Herbal do włosów cienkich.

Szampon O'Herbal do włosów cienkich. Miałam już kilka wersji, ale tego dla włosów cienkich jeszcze nie. Zawiera wyciągi z arniki i ma on za zadanie zwiększać objętość naszych włosów. Buteleczka jest po prostu urocza i mieści 75 ml produktu. Ja średnio używam około 10 ml na jeden raz, więc takie opakowanie to pewne 5 spokojnych użyć dla moich długich włosów. Szampon ma piękny zapach, który w pierwszym odczuciu jest ziołowy, ale bardzo słodziutki. Mi jak najbardziej odpowiada i jest bardzo przyjemny dla nosa. Bałam się trochę jak moje włosy na niego zareagują, ponieważ do tej pory jedynie próbka szamponu do włosów suchych i zniszczonych z tej serii jedynie nie wywołała łupieżu. Moja skóra głowy raczej źle znosi kosmetyki naturalne, ale na szczęście ten szampon przyjęła całkiem dobrze. Kosmetyk ma przezroczysty kolor i jest dość gęsty co sprawia, że dobrze się pieni. Za równo skóra głowy jak i włosy zostały dobrze oczyszczone bez podrażnień. Włosy po umyciu długo utrzymały świeżość i lekkość. Nie zauważyłam jednak co prawda zwiększania objętości, ale wiadomo, że tego typu produkty do pełnych recenzji trzeba używać dłużej. Taka wersja jednak jest idealna do zabrania ze sobą w podróż. Opakowanie jest porządnie wykonane, a w dodatku jego gramatura i przezroczyste opakowanie pozwalają wziąć je nawet na pokład samolotu. Moim ulubieńcem wśród szamponów co prawda nie zostanie, ale miło było mi go przetestować i gdybym musiała kupić szampon na wyjazd to zapewne bym po niego sięgnęła.

Nigdy więcej

Ja nie wiem co jest z moimi włosami nie tak, że nie tolerują tego szamponu, jako chyba jedynego na świecie xD
miał zwiększać objętość-włosy oklapnęły
miał oczyszczać - włosy wciąż są tłuste, wymagają ponownego umycia już po jednym dniu
miał działać nieinwazyjnie-spowodował nawrót łupieżu

O nie, żegnamy się na zawsze :/

Bardzo przyjemny

Na początku wyznam, że cierpię na łojotokowe zapalenie skóry głowy, a kosmetyki muszę dobierać z głową.
Kupiłam ten szampon po tym, jak wypróbowałam lniany razem z maską z tej samej firmy. Pomyślałam, że jeżeli dla mojej skóry głowy nie będzie służył, to rodzinka wykorzysta.

Mój główny problem polega na tym, że jeśli szampon podrażni w jakiś sposób skórę mojej głowy to odczuwam okropne swędzenie, takie, że można zdrapać się wręcz do krwi. Z tego powodu wszystkie gliss kury, loreale, fructisy odeszły już dawno w niepamięć.

Już po pierwszym umyciu włosów tym szamponem wiedziałam, że jest dobrze. Ukoił moją skórę głowy, nic nie swędziało już w trakcie mycia. Jedyny minus, to że ciężko potem rozczesać włosy, niemniej wystarczy kropla olejku, jedwabiu, czy spray dwufazowy z avonu, żeby sunęło jak po maśle.

Włosy dzięki temu szamponowi są dokładnie oczyszczone, lśniące, zdrowe, ograniczył też ich wypadanie. Nie mają na sobie żadnej dziwnej warstwy, jak przy niektórych produktach. Dodatkowo produkt jest mega wydajny i posiada przyjemny, nienachalny zapach. Z pewnością wypróbuję jeszcze inne szampony z tej serii firmy O'Herbal, bo są świetne i o wiele tańsze, niż Pharmaceris za 45 zł 200 ml szamponu, a taki wcześniej musiałam stosować.