O`Herbal, Odżywka wzmacniająca włosy z ekstraktem z korzenia tataraku

O`Herbal, Odżywka wzmacniająca włosy z ekstraktem z korzenia tataraku

Odżywka wzmacniająca O`Herbal nadaje włosom wytrzymałość i sprężystość, ułatwia rozczesywanie.Receptura odżywki nie zawiera silikonów, barwników. Dodatkowo zawiera: ekstrakt z palmy sabalowej, kwas mlekowy i witaminę PP.

Zdecydowanie nie

Na wstępie wskażę, że odżywka ma wyjątkowo nieprzyjemny zapach. Poza tym nie zauważyłam, aby pomogła mi rozczesywać włosy lub je mocno nawilżała, co obiecuje producent. Zaletą jest cena (kupilam produkt na pormocji w rossmanie) i naturalny skład. Opakowanie przyjemne, pomocna pompka.

Nie polubiliśmy się

Odżywka średnia, nie dało rady po niej rozczesać moich włosów, nie widziałam żadnych innych pozytywnych efektów....
Kupiłam ponieważ bardzo spodobały mi się ich szampony, oraz wygodne opakowanie z pompką.
Na pewno do niej nie wrócę,nie robi nic na moich włosać.
Plusem jest ładny skład .

Doskonała do... golenia! :)

Odzywke kupiłam na promocji w rossmanie. Chociaz moje włosy nie przepadaja za naturalną pielęgnacją, od czasu do czasu im ja serwuję.
Odżywka sprawiała że włosy były miekkie, łatwo sie rozczesywały. Nie dawała wygładzenia, a tego potrzebuję. Nie zauwazyłam tez aby ich wygląd czy stan uległy poprawie.
Natomiast jej zapach sprawił, że nie byłam w stanie jej uzywac. Włosy mi śmierdziały nawet jeśli je czymś jeszcze popsikałam.

Odzywka natomiast świetnie sprawdziła sie do golenia nóg. Nawilżała skórę tak dobrze, że bardzo często uzywając jej nie musiała stosowac balsamu po goleniu. Mam sucha skórę, która woła o nawilżenie po goleniu. Ta odzywka sprawiała, że nie musiałam używać balsamu.

Opakowanie z pompką jest fajne, dopóki produkt nie zacznie się kończyć. Butelka jest bardzo szeroka i końcówka odzywki rozlewa sie po jej dnie, trak że trudno ja pod koniec wydobyc za pomoca pompki.

Stosuję ją jako...

Zakupiłam tą odżywkę zachęcona opiniami włosomaniaczki, która miała włosy po pas. Myślę nie jest droga dam jej szansę. Szał opadł po pierwszym użyciu. Ziołowy zapach może wszystkim nie odpowiadać, ale chyba kupując roślinne produkty, każdy ma tego świadomość - mnie osobiście to nie przeszkadzało. Jednakże nie zauważyłam ani poprawy ani pogorszenia kondycji moich włosów. Przez pewien czas leżała jako przeplataniec pomiędzy innymi maskami, aż pewnego razu skusiłam się na olejowanie włosów przed myciem. Na początku szło mi to mozolnie... pomyślałam, że najpierw nałożę maskę jako bazę na suche włosy, a później olej (z nasion bawełny). Stwierdziłam, że wykorzystam najmniej używaną maskę czyli O'Herbal - okazał się to strzał w 10 ! Włosy idealnie przyjmowały i przyjmują nadal ten duet :) Podsumowując, jako baza pod olejowanie ok, ale solo to słabo :)

Łąka w butelce

Dobra odżywka. Włosy po jej użyciu są lekkie, sypkie, dobrze się rozczesują, nie plączą się. Nawilżenie - średnie +. Zapach świadczy o tym, że faktycznie znajdują się w niej roślinne ekstrakty - jednym może przeszkadzać, mi akurat się miło kojarzy. Komu ta odżywka śmierdzi, niech spróbuje kosmetyków z czarną rzepą x_x

Polecam! ;)

Kupiłam na promo w Rossmannie, początkowo zapach dla mnie był fatalny, ale po kilku zastosowaniach już się do niego przyzwyczaiłam. Jestem zadowolona z efektu, ponieważ moje włosy się nie puszą, i ogólnie ich stan uległ poprawie :D Jedynym minusem jak dla mnie tylko jest to, że kupiłam z popsutą pompką, no i ciężko ją wydostać ze środka :/ Po za tym okej :D

nie służy moim włosom

Kupiłam tą odżywkę z polecenia, niestety już po pierwszym użyciu okazało się, że zupełnie nie słuzy moim włosom - stały się sianowate, szorstkie i plątały sie.

Może być

plusy:
+ ułatwia rozczesywanie
+ gęsta konsystencja
+ nawilża

minusy:
- brzydko pachnie

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- ciężko wydobyć z opakowania
- niewydajna

Ok.

Odżywka jest przyjemna - aplikuje się ją bezproblemowo, pachnie świetnie jak większość kosmetyków tej marki. Wygładza godnie i świetnie odżywia. Jednak warto tu uwzględnić, że moje włosy nie są obecnie zanadto potrzebujące. Zależy mi wyłącznie na efekcie zdyscyplinowania i wygładzenia włosów po użyciu łagodnego szamponu. I do tego celu nadaje się w porządku. Jeśli chodzi o odżywienie włosów zniszczonych i potrzebujących może się nie sprawdzić.

Nie dla mnie ...

Jestem totalnie rozczarowana tą odżywką :( Mam cienkie, dość zniszczone włosy o długości do ramion. Szukałam produktu, który je odżywi i wzmocni. Skład wydaje się bardzo korzystny i naturalny, ale niestety nie dla mnie :( Ta odżywka nie zrobiła nic... a wręcz włosy są po niej "sianowate", elektryzują się, bardzo trudno mi jest je rozczesać, mimo, że producent obiecuje łatwe rozczesywanie. Nie obciąża włosów, ale też ich nie odżywia. Nie zauważyłam żadnego wzmocnienia :( Zapach też nie powala na kolana - ziołowy :P
Na plus jest duża wydajność i duże opakowanie z pompką.

nic nie robiący śmierdziuch

Kupiłam tą odżywkę jak tylko pojawiła się w Rossmannie. Wielka butla w dobrej cenie, cieszyłam się z tego zakupu bardzo.
Co do opakowania to podoba mi się bardzo. Jest półprzezroczyste, widać zużycie, ma wygodną pompkę.
Odżywka w konsystencji mi odpowiada, jest dość gęsta, bardzo łatwo rozprowadza się na włosach. Zapach kwestia gustu, ale ten tatarak drażni mi nos. Dodatkowo czuję w nim skrzyp. Nic pięknego. Na szczęście nie utrzymuje się na włosach.
Stosowałam ją po myciu włosów szamponem. Trzymałam na włosach jakieś 5 minut po czym zmywałam. Włosy po niej są szorstkie, poplątane, trudno je rozczesać. Dla próby nie użyłam odżywki wcale i moje włosy rozczesywały się łatwiej niż z nią. Po co mi taka odżywka. Nie kupię jej więcej.

Bardzo dobra!

Nad odżywkami tej firmy zastanawiałam się już od dawna, kiedy zobaczyłam promocję w Rossmannie, w końcu się zdecydowałam - choć cena i tak jest dosyć duża ;)
Butelka jest świetna, a pompka umożliwia sprawne wydostanie się produktu. Dodatkowo produkt spływa w dół butelki, dzięki czemu nic się nie marnuje. Zobaczymy jednak, czy przy końcówce produktu również będzie to takie łatwe.
Kolor odżywki biały, łatwo rozprowadza się na włosach, daje im niesamowitą gładkość. Wzmocnienia jak na razie nie zauważyłam, no i nie wiem, czy będzie mi to dane zauważyć.
Zapach odżywki jest....no cóż...mało kosmetyczny. Odżywka pachnie trochę, jak woda z jeziora :D
Jednak nie jest to żaden dramat i jak najbardziej da się wytrzymać :)