O'Herbal, Odżywka wzmacniająca włosy z ekstraktem z korzenia tataraku

O'Herbal, Odżywka wzmacniająca włosy z ekstraktem z korzenia tataraku

Odżywka wzmacniająca O`Herbal nadaje włosom wytrzymałość i sprężystość, ułatwia rozczesywanie.Receptura odżywki nie zawiera silikonów, barwników. Dodatkowo zawiera: ekstrakt z palmy sabalowej, kwas mlekowy i witaminę PP.

Łąka w butelce

Dobra odżywka. Włosy po jej użyciu są lekkie, sypkie, dobrze się rozczesują, nie plączą się. Nawilżenie - średnie +. Zapach świadczy o tym, że faktycznie znajdują się w niej roślinne ekstrakty - jednym może przeszkadzać, mi akurat się miło kojarzy. Komu ta odżywka śmierdzi, niech spróbuje kosmetyków z czarną rzepą x_x

Polecam! ;)

Kupiłam na promo w Rossmannie, początkowo zapach dla mnie był fatalny, ale po kilku zastosowaniach już się do niego przyzwyczaiłam. Jestem zadowolona z efektu, ponieważ moje włosy się nie puszą, i ogólnie ich stan uległ poprawie :D Jedynym minusem jak dla mnie tylko jest to, że kupiłam z popsutą pompką, no i ciężko ją wydostać ze środka :/ Po za tym okej :D

nie służy moim włosom

Kupiłam tą odżywkę z polecenia, niestety już po pierwszym użyciu okazało się, że zupełnie nie słuzy moim włosom - stały się sianowate, szorstkie i plątały sie.

Może być

plusy:
+ ułatwia rozczesywanie
+ gęsta konsystencja
+ nawilża

minusy:
- brzydko pachnie

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- ciężko wydobyć z opakowania
- niewydajna

Ok.

Odżywka jest przyjemna - aplikuje się ją bezproblemowo, pachnie świetnie jak większość kosmetyków tej marki. Wygładza godnie i świetnie odżywia. Jednak warto tu uwzględnić, że moje włosy nie są obecnie zanadto potrzebujące. Zależy mi wyłącznie na efekcie zdyscyplinowania i wygładzenia włosów po użyciu łagodnego szamponu. I do tego celu nadaje się w porządku. Jeśli chodzi o odżywienie włosów zniszczonych i potrzebujących może się nie sprawdzić.

Nie dla mnie ...

Jestem totalnie rozczarowana tą odżywką :( Mam cienkie, dość zniszczone włosy o długości do ramion. Szukałam produktu, który je odżywi i wzmocni. Skład wydaje się bardzo korzystny i naturalny, ale niestety nie dla mnie :( Ta odżywka nie zrobiła nic... a wręcz włosy są po niej "sianowate", elektryzują się, bardzo trudno mi jest je rozczesać, mimo, że producent obiecuje łatwe rozczesywanie. Nie obciąża włosów, ale też ich nie odżywia. Nie zauważyłam żadnego wzmocnienia :( Zapach też nie powala na kolana - ziołowy :P
Na plus jest duża wydajność i duże opakowanie z pompką.

nic nie robiący śmierdziuch

Kupiłam tą odżywkę jak tylko pojawiła się w Rossmannie. Wielka butla w dobrej cenie, cieszyłam się z tego zakupu bardzo.
Co do opakowania to podoba mi się bardzo. Jest półprzezroczyste, widać zużycie, ma wygodną pompkę.
Odżywka w konsystencji mi odpowiada, jest dość gęsta, bardzo łatwo rozprowadza się na włosach. Zapach kwestia gustu, ale ten tatarak drażni mi nos. Dodatkowo czuję w nim skrzyp. Nic pięknego. Na szczęście nie utrzymuje się na włosach.
Stosowałam ją po myciu włosów szamponem. Trzymałam na włosach jakieś 5 minut po czym zmywałam. Włosy po niej są szorstkie, poplątane, trudno je rozczesać. Dla próby nie użyłam odżywki wcale i moje włosy rozczesywały się łatwiej niż z nią. Po co mi taka odżywka. Nie kupię jej więcej.

Bardzo dobra!

Nad odżywkami tej firmy zastanawiałam się już od dawna, kiedy zobaczyłam promocję w Rossmannie, w końcu się zdecydowałam - choć cena i tak jest dosyć duża ;)
Butelka jest świetna, a pompka umożliwia sprawne wydostanie się produktu. Dodatkowo produkt spływa w dół butelki, dzięki czemu nic się nie marnuje. Zobaczymy jednak, czy przy końcówce produktu również będzie to takie łatwe.
Kolor odżywki biały, łatwo rozprowadza się na włosach, daje im niesamowitą gładkość. Wzmocnienia jak na razie nie zauważyłam, no i nie wiem, czy będzie mi to dane zauważyć.
Zapach odżywki jest....no cóż...mało kosmetyczny. Odżywka pachnie trochę, jak woda z jeziora :D
Jednak nie jest to żaden dramat i jak najbardziej da się wytrzymać :)

Godna polecenia odżywka o zapachu...jeziora

O tych odżywkach swego czasu było całkiem głośno. Na jednej z rossmannowych promocjach postanowiłam wreszcie wypróbować którejś wersji. Wybór na tatarak był bardzo spontaniczny, nie wczytywałam się wcześniej w żadne recenzje.

Oczywiście <b>opakowanie</b> jest super <b>wygodne</b>. Pompka czyni produkt szalenie <b>wydajnym</b> (zużyłam go dopiero teraz, a używałam od końca września), do tego pozwala zużyć kosmetyk do samego końca. Biorąc pod uwagę te wszystkie drogeryjne odżywki zamknięte w twardych tubach, to ogromny plus. <b>Zapach faktycznie koszmarny</b>. Przed spłukaniem włosy śmierdzą dosłownie jak lekko brudne polskie jezioro. Na szczęście nie utrzymuje się to na włosach!

Co do działania, to ja jestem zadowolona. <b>Nie obciąża</b> włosów, a nawet mam wrażenie, przedłuża ich świeżość. <b>Wygładza</b> je, ułatwia rozczesywanie. Włosy są <b>sypkie</b>, bezproblemowo się układają. A nie trzeba wylewać jej na włosy w sporej ilości, wystarczy niewielka ilość. Czy wzmacnia? No cóż. Ja uważam, że aby włos był faktycznie wzmocniony, trzeba użyć kosmetyku bezpośrednio na skórę głowy. A ja od tego mam niektóre maski oraz wcierki. Raczej nie odżywki.

Ale mogę polecić, bo to dobry codzienny produkt do pielęgnacji włosów. Warto wypróbować i nie sugerować się tylko nosem.

Zapach straszny ale odżywka dobra

Ten zapach mnie przerasta, jest okropny, nie przyjemny, nie ładny, bardzo intensywny. Mnie po prostu śmierdzi.
Jednak odżywka sama w sobie jest bardzo dobra pozostawiona troszkę dłużej na włosach nadaje im gładkości i takiego fajnego zdrowego wyglądu.
Kupię na pewno inne odżywki z tej firmy jednak ten zapach definitywnie dyskwalifikuje ten produkt aczkolwiek szkoda, bo jego formuła bardzo mi się podoba. Posiadam wersję opakowania z pompką która jest bardzo wygoda.

Fantastyczna!

Mam długie, gęste i proste jak druty włosy, które ostatnio zrobiły się suche i napuszone. Szukałam produktu który je ładnie dociąży, wygładzi i wzmocni (bo w okresie jesiennym wypadają jak szalone....).
Skusiło mnie najbardziej opakowanie z pompką - do stosowania pod prysznicem jak znalazła, nie muszę łapać za butelkę i szarpać się z zaworkami.
Odżywka spełniła i przerosła moja oczekiwania :) Nakładam ją po umyciu, rozczesuje grzebieniem i zostawiam na ok 2 minuty na włosach. Nie zahamowała zupełnie wypadania włosów, nie zauważyłam też jakiegoś mega wzrostu, ale kondycja włosów zdecydowanie się poprawiła. Są bardzo miękkie, odżywione, jedwabiste ale nie jak po silikonowych odżywkach. Efekt utrzymuje się spokojnie do kolejnego mycia :) Włosy są przyjemnie ciężkie, ale nie klapnięte i bez życia.
Zachwycona odżywką kupiłam szampon z tej samej linii i jestem bardzo zadowolona z tego zestawu :)

Plusy:
+ opakowanie
+ przyjemny, ziołowy zapach
+ wydajna
+ fajnie nawilża i obciąża włosy, dodaje im blasku
+ włosy po niej ładnie się rozczesują

Minusy:
nie zauważyłam :)

Nie polecam

Kilka pierwszych zastosowań mnie oczarowało- włosy były miękkie, łatwo się rozczesywały, nie były obciążone, zapach ziołowy i dosyć neutralny. Przy kolejnych użyciach było coraz gorzej, finalnie zauważyłam że podrażnia skórę głowy. Dałam mu chwilę i wróciłam do niego po jakichś dwóch tygodniach- niestety dalej włosy zbyt obciążone, puszące na końcach, przy skórze efekt jak przy łupieżu.. Została mi tragicznie duża butla, którą nie wiem kogo teraz "uszczęśliwić".