Joanna, Reflex Blond

Joanna, Reflex Blond

Cena już od 7,52 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Rozjaśniacz w sprayu, służący do nadawania jasnym włosom efektu naturalnego, ciepłego, rozświetlającego słonecznego balejażu. Dzięki temu preparatowi możesz ozdabiać fryzurę złotawymi refleksami letniego słońca przez cały rok.
Efekt zależy od wyjściowego koloru i odcienia włosów oraz ich naturalnej podatności na rozjaśnianie. To nie jest dekoloryzator - kosmetyk służy do delikatnego rozświetlenia włosów nieregularnymi, złocistymi i ciepłymi w odcieniu pasemkami, imitującymi słoneczne refleksy, nie do radykalnej zmiany koloru.
Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie.
Nie używać na farbowanych włosach.
W ofercie firmy zastąpiona nową wersją Multi Blond Reflex, pozbawioną m.in. kwasu salicylowego.

Nieporozumienie

Nie wiem co za diabli podkupiło mnie aby to kupić. Kupiłam po to, aby na końcówkach włosów podtrzymać efekt ombre. Mam naturalnie ciemne i cienkie włosy, były roznaśnione do blondu efektem ombre.

:) + cena - tylko 7,5 zł
:) + wygodna aplikacja - dobry spray
:) + łatwośc użytkowania

I na tym zalety się kończą.

:( - strasznie wysusza włosy!
:( - niszczy niemiłosiernie
:( - włosy (końcówki, na których sotosowałam ten prepearat) łamią się okropnie
:( - nie można po nim rozczesać włosów
:( - pali skórę (na dłoniach, kiedy trzymałam końcówki w dłoni aby spryskać je preparetem, miałam po aplikacji białe plamy i natychmiast łuszczącą się, spaloną skórę). Nie wyobrażam sobie sotosowania go na odrosty, co zrobiłby ze skórą głowy!?!
:( - zapach okropny - śmierdzi wodą utlenioną, bo tylko tym jest, żadnych substancji odżywczych

Kupując go myślałam, że będzie hitem, tak jak jego recenzje tutaj, więc kupiłam od razu 2 opkanowania - drugie w prezencie dla koleżanki. Dobrze, że koleżanka mnie nie znienawidziła przez takie "prezenty".
Nigdy więcej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319551].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie polecam

Generalnie bardzo dbam o włosy, regularnie chodzę do fryzjera. Raz w miesiącu chodzę na zabieg regeneracji, co 2 miesiąc farbuję włosy. Czasami zdarza się jednak, że nie mogę wygospodarować czasu na farbowanie (w moim przypadku oznacza to pobyt u fryzjera minimum 3h). Wówczas Reflex Blond jest wybawieniem. Produkt nie niszczy włosów, a odrosty nabierają naprawdę fajny kolor. Zdecydowanie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160886].usefull || 0 }}% pomocna.

Banalnie proste rozjaśnianie

Jeśli ktoś boi się rozjaśniać włosy farbą ten spray jest idealny. Łatwa aplikacja, wystarczy spryskać włosy lub wybrane pasemka. Włosy rozjaśnia się stopniowo, więc nie ma obawy że zbyt mocno je rozjaśnimy :) No i zazwyczaj kolor nie jest jednolity na każdym paśmie, dzięki czemu efekt jest bardzo naturalny. Można go użyć w każdej chwili i gdzie się chce, ja często pryskam nim włosy na polu :)

Minusem jest zapach, ale da się przeżyć. W przypadku suszenia włosów na naturalnym słońcu, włosy od spodu pozostają znacznie ciemniejsze.
No i co do niszczenie włosów to nie zauważyłam jakiegoś radykalnego pogorszenia ich stanu, ale na pewno stały się bardziej matowe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145986].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Bardzo dobry rozjaśniacz.

Najczęściej używam tego rozjaśniacza na odrosty. Wtedy ich już tak nie widać, są rozjaśnione, mają ładny odcień. Można uzyskać też efekt pasemek w różnych refleksach. Włosy są miękkie, błyszczące, jest szybki efekt rozjaśnienia. Produkt jest tani, wydajny. Małym minusem może być zapach, ale już się do niego przyzwyczaiłam.

Używam tego produktu od: ok. roku.
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051106].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Nie jest to mój hit, ale jak za taką cenę, uważam, że rozjaśniacz jest rewelacyjny. Wprawdzie wysusza włosy i trzeba się na to przygotować, ale stopniowe rozjaśnianie włosów bardzo mi odpowiada i super, że mogę to robić samodzielnie. Minusem jest problem z dostępnością, bo w moim mieście nigdzie nie mogłam dostać.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1050226].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealne włosy

Moje włosy są naturalnie w kolorze jasnego blondu. Niestety posiadaczki włosów blond, wiedzą, że kolor u nasady jest inny i inny na końcach, które już naturalnie rozjaśniło słońce. Używam tego spray\'u już ponad 2 lata (średnio raz w tygodniu). Co on mi daje? Moje włosy wyglądają rewelacyjnie. Kolor jest równomierny na całej długości, odcień wpada w platynę. W słońcu iskrzą się jak diamenty, niektóre pasma są jeszcze bardziej rozjaśnione i wygląda to jak zamierzony efekt żmudnej pracy fryzjera. Rewelacja!
Plusy:
-łatwy w użyciu
-idealny dla naturalnych blondynek, by ich kolor włosów był rewelacyjny!
-nie niszczy włosów
-nadaje włosom blask - w słońcu iskrzą się jak diamenty
-tani!
-bardzo wydajny - ja używam raz w tygodniu
POLECAM!. Każdy pyta gdzie farbuję włosy, rewelacyjny kolor! Teraz jest nowa wersja w drogeriach (wzbogacona jakąś odżywką - efekt ten sam) POLECAM!

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039917].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny produkt

Zaczęłam zabawę z tym produktem dwa lata temu kiedy miałam włosy w tonacji naturalnego blondu.
Stosowałam w lecie z reguły idąc na plażę by się fajnie utlenił a później zmywałam. Efekt idealny, naturalne refleksy, można wyczarować świetne kolory dokładając na poszczególne pasma produkt ponownie.
Wszyscy znajomi pytali jaki mam kolor, jaka farba i jaki fryzjer a to było kilka psiknięć od niechcenia Joanną. Po czasie byłam u fryzjerki i pytała czym robię włosy bo ona by ich za nic nie zmieniła. wyszedł efekt naturalnego dziewczęcego blondu.
Teraz mam całą głowę rozjaśnioną jako, że w zimie odrostu robiłam farbami ale z chęcią powtórzyłabym ten proces stawania się blondynką.

Obecnie stosuję Joanny do tonowania odrostu - sprawdza się fantastycznie.

Produkt tani, łagodny, skuteczny, nie niszczy włosów.
Minusów brak.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024584].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieźle ale niedoskonale

Mam włosy średni mysi blond ale raczej chłodny odcień. Farbowanie jest nie dla mnie - bo cenię naturalny efekt a taki u fryzjera sporo kosztuje;p
\\n
\\n+ łatwa i błyskawiczna aplikacja
\\n+ niska cena
\\n+ widocznie rozjaśnia włosy
\\n+ raczej wydajny
\\n
\\n- po pewnym czasie żółkną (złocisty blond)
\\n- mocno wyszusza

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024581].usefull || 0 }}% pomocna.

Duże rozczarowanie.

Wybrałam go do pierwszego rozjaśnienia włosów. Zdecydowała o tym też niska cena oraz jego dostępność. Niestety moje włosy z grubych i mocnych stały się gumowate i nijak można było je rozczesać (nie pomagały nawet odżywki i maski) ,moje ciemno blond włosy stały się ŻÓŁTE z rudym połyskiem!!Poza tym ten sprej tak mi zniszczył włosy ,że trzeba było obcinać ponad 5cm :(

Nie polecam osobom ,które nigdy nie farbowały same włosów. Nie radzę stosować go w dużej ilości i na całe włosy (mogą zostać plamy).

Zdecydowanie wolę rozjaśniacz John Frieda. :)

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020608].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki, naturalny efekt, rewelacja!

Produkt zakupiłam zachęcona opiniami na wizażu. Włosy farbuję od 4 lat - z ciemnego na jasny blond. Zaczynałam od pasemek, później farba - zawsze u fryzjera - po drodze z wieloma nieciekawymi przygodami (np. popalone włosy przez byłą fryzjerkę).

Od Nowego Roku postanowiłam powrócić do naturalnego koloru włosów, lecz odrost dawał się już powoli we znaki a jego kontrast z włosami farbowanymi był ogromny. Odnalazłam więc spray z Joanny (wahałam się między nim a Johnem Frieda) - nie żałuję podjętej decyzji (różnica cenowa ogromna: 8,50zł kontra 50-60zł).

WAŻNE jednak jest to, aby używać tego sprayu "z głową" - ja stosuję zupełnie inaczej niż sugeruje producent - zainspirowana jedną z opinii wizażanek, która poradziła się fryzjera. A mianowicie:
- spray stosuję raz w tygodniu, tylko na odrost, na suche włosy (najlepiej, gdy są "wczorajsze")
- pozostawiam go na ok. 3h (nie suszę) - po tym czasie myję włosy i nakładam maskę nawilżającą.

Efekt jest bardzo bardzo bardzo delikatny - co akurat mnie ucieszyło, ponieważ posiadamy nad tym kontrolę a nie okazuje się, że nagle na głowie widnieje platynowy blond. Wykonałam już ok. 6 zabiegów z przerwą po 5 na ok. 2tyg (brak czasu). Mi taki efekt odpowiada, naturalny ciemny blond został pięknie rozjaśniony - co zauważyły koleżanki i nawet mój mężczyzna ;) Teraz kolory ładnie w siebie przechodzą i mogę zapuszczać włoski. Nie ma absolutnie odcienia żółci.

O aplikacji ciężko mi się wypowiedzieć, bo zawsze prosiłam o pomoc mamę, ze względu na włosy średniej długości. Mama twierdzi, że produkt wygodny w aplikacji, ze względu na rozpylacz, aczkolwiek aplikowanie samemu mogłoby stać się problematyczne.

Plusy:
- cena!!!
- efekt bardzo delikatny - łatwo kontrolować efekt
- zapach (dość ciężki, perfumowy, ale otwarte okno działa cuda)
- wydajność

Minusy:
- dostępność (Internet, drogerie osiedlowe)

Ilość zużytych opakowań: 1/2 butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004014].usefull || 0 }}% pomocna.