Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Joanna, Reflex Blond

Joanna, Reflex Blond

Rozjaśniacz w sprayu, służący do nadawania jasnym włosom efektu naturalnego, ciepłego, rozświetlającego słonecznego balejażu. Dzięki temu preparatowi możesz ozdabiać fryzurę złotawymi refleksami letniego słońca przez cały rok.
Efekt zależy od wyjściowego koloru i odcienia włosów oraz ich naturalnej podatności na rozjaśnianie. To nie jest dekoloryzator - kosmetyk służy do delikatnego rozświetlenia włosów nieregularnymi, złocistymi i ciepłymi w odcieniu pasemkami, imitującymi słoneczne refleksy, nie do radykalnej zmiany koloru.
Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie.
Nie używać na farbowanych włosach.
W ofercie firmy zastąpiona nową wersją Multi Blond Reflex, pozbawioną m.in. kwasu salicylowego.

Super!

Jestem zadowolona. produkt dla osób, które w subtelny sposób chcą rozjaśnić włosy, produkt nie zostawia "plam", wystarczy popsikać w miarę równomiernie i przeczesać włosy, wysoka temperatura wspomaga rozjaśnianie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545461].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię ten produkt

Uważam, ze każda osoba która ma blond włosy powinna znać ten produkt. Spisuje się super. Kiedy mam widoczne odrosty, ale nie chcę jeszcze farbować ich nakładam raz preparat na włosy ( ale nie trzymam cały dzień tylko np kilka godzin i zmywam). Dzięki temu uzyskuję efekt nieco ciemniejszych włosów u nasady, ale z delikatnym przejściem w jasny ton. W lato stosuję raz na 2 tygodnie i wchodzę wówczas na słońce ( to potęguje działanie). Dzięki temu w ogóle nie muszę farbować włsów.
Ma niewielkie minusy jak trudna dostepność, pzesuszenie włosów ( na dłuższą metę, bo doraźnie obciąża włosy i powoduje że wyglądają na tłuste), nieprzyjemny zapach, który utrzymuje się aż do momentu umycia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409336].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieporozumienie

Nie wiem co za diabli podkupiło mnie aby to kupić. Kupiłam po to, aby na końcówkach włosów podtrzymać efekt ombre. Mam naturalnie ciemne i cienkie włosy, były roznaśnione do blondu efektem ombre.

:) + cena - tylko 7,5 zł
:) + wygodna aplikacja - dobry spray
:) + łatwośc użytkowania

I na tym zalety się kończą.

:( - strasznie wysusza włosy!
:( - niszczy niemiłosiernie
:( - włosy (końcówki, na których sotosowałam ten prepearat) łamią się okropnie
:( - nie można po nim rozczesać włosów
:( - pali skórę (na dłoniach, kiedy trzymałam końcówki w dłoni aby spryskać je preparetem, miałam po aplikacji białe plamy i natychmiast łuszczącą się, spaloną skórę). Nie wyobrażam sobie sotosowania go na odrosty, co zrobiłby ze skórą głowy!?!
:( - zapach okropny - śmierdzi wodą utlenioną, bo tylko tym jest, żadnych substancji odżywczych

Kupując go myślałam, że będzie hitem, tak jak jego recenzje tutaj, więc kupiłam od razu 2 opkanowania - drugie w prezencie dla koleżanki. Dobrze, że koleżanka mnie nie znienawidziła przez takie "prezenty".
Nigdy więcej!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319551].usefull || 0 }}% pomocna.
Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Zdecydowanie polecam

Generalnie bardzo dbam o włosy, regularnie chodzę do fryzjera. Raz w miesiącu chodzę na zabieg regeneracji, co 2 miesiąc farbuję włosy. Czasami zdarza się jednak, że nie mogę wygospodarować czasu na farbowanie (w moim przypadku oznacza to pobyt u fryzjera minimum 3h). Wówczas Reflex Blond jest wybawieniem. Produkt nie niszczy włosów, a odrosty nabierają naprawdę fajny kolor. Zdecydowanie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160886].usefull || 0 }}% pomocna.

Banalnie proste rozjaśnianie

Jeśli ktoś boi się rozjaśniać włosy farbą ten spray jest idealny. Łatwa aplikacja, wystarczy spryskać włosy lub wybrane pasemka. Włosy rozjaśnia się stopniowo, więc nie ma obawy że zbyt mocno je rozjaśnimy :) No i zazwyczaj kolor nie jest jednolity na każdym paśmie, dzięki czemu efekt jest bardzo naturalny. Można go użyć w każdej chwili i gdzie się chce, ja często pryskam nim włosy na polu :)

Minusem jest zapach, ale da się przeżyć. W przypadku suszenia włosów na naturalnym słońcu, włosy od spodu pozostają znacznie ciemniejsze.
No i co do niszczenie włosów to nie zauważyłam jakiegoś radykalnego pogorszenia ich stanu, ale na pewno stały się bardziej matowe.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145986].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry rozjaśniacz.

Najczęściej używam tego rozjaśniacza na odrosty. Wtedy ich już tak nie widać, są rozjaśnione, mają ładny odcień. Można uzyskać też efekt pasemek w różnych refleksach. Włosy są miękkie, błyszczące, jest szybki efekt rozjaśnienia. Produkt jest tani, wydajny. Małym minusem może być zapach, ale już się do niego przyzwyczaiłam.

Używam tego produktu od: ok. roku.
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051106].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Nie jest to mój hit, ale jak za taką cenę, uważam, że rozjaśniacz jest rewelacyjny. Wprawdzie wysusza włosy i trzeba się na to przygotować, ale stopniowe rozjaśnianie włosów bardzo mi odpowiada i super, że mogę to robić samodzielnie. Minusem jest problem z dostępnością, bo w moim mieście nigdzie nie mogłam dostać.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1050226].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealne włosy

Moje włosy są naturalnie w kolorze jasnego blondu. Niestety posiadaczki włosów blond, wiedzą, że kolor u nasady jest inny i inny na końcach, które już naturalnie rozjaśniło słońce. Używam tego spray\'u już ponad 2 lata (średnio raz w tygodniu). Co on mi daje? Moje włosy wyglądają rewelacyjnie. Kolor jest równomierny na całej długości, odcień wpada w platynę. W słońcu iskrzą się jak diamenty, niektóre pasma są jeszcze bardziej rozjaśnione i wygląda to jak zamierzony efekt żmudnej pracy fryzjera. Rewelacja!
Plusy:
-łatwy w użyciu
-idealny dla naturalnych blondynek, by ich kolor włosów był rewelacyjny!
-nie niszczy włosów
-nadaje włosom blask - w słońcu iskrzą się jak diamenty
-tani!
-bardzo wydajny - ja używam raz w tygodniu
POLECAM!. Każdy pyta gdzie farbuję włosy, rewelacyjny kolor! Teraz jest nowa wersja w drogeriach (wzbogacona jakąś odżywką - efekt ten sam) POLECAM!

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039917].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny produkt

Zaczęłam zabawę z tym produktem dwa lata temu kiedy miałam włosy w tonacji naturalnego blondu.
Stosowałam w lecie z reguły idąc na plażę by się fajnie utlenił a później zmywałam. Efekt idealny, naturalne refleksy, można wyczarować świetne kolory dokładając na poszczególne pasma produkt ponownie.
Wszyscy znajomi pytali jaki mam kolor, jaka farba i jaki fryzjer a to było kilka psiknięć od niechcenia Joanną. Po czasie byłam u fryzjerki i pytała czym robię włosy bo ona by ich za nic nie zmieniła. wyszedł efekt naturalnego dziewczęcego blondu.
Teraz mam całą głowę rozjaśnioną jako, że w zimie odrostu robiłam farbami ale z chęcią powtórzyłabym ten proces stawania się blondynką.

Obecnie stosuję Joanny do tonowania odrostu - sprawdza się fantastycznie.

Produkt tani, łagodny, skuteczny, nie niszczy włosów.
Minusów brak.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024584].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieźle ale niedoskonale

Mam włosy średni mysi blond ale raczej chłodny odcień. Farbowanie jest nie dla mnie - bo cenię naturalny efekt a taki u fryzjera sporo kosztuje;p
\\n
\\n+ łatwa i błyskawiczna aplikacja
\\n+ niska cena
\\n+ widocznie rozjaśnia włosy
\\n+ raczej wydajny
\\n
\\n- po pewnym czasie żółkną (złocisty blond)
\\n- mocno wyszusza

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024581].usefull || 0 }}% pomocna.