Joanna, Reflex Blond

Joanna, Reflex Blond

Cena już od 7,52 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Rozjaśniacz w sprayu, służący do nadawania jasnym włosom efektu naturalnego, ciepłego, rozświetlającego słonecznego balejażu. Dzięki temu preparatowi możesz ozdabiać fryzurę złotawymi refleksami letniego słońca przez cały rok.
Efekt zależy od wyjściowego koloru i odcienia włosów oraz ich naturalnej podatności na rozjaśnianie. To nie jest dekoloryzator - kosmetyk służy do delikatnego rozświetlenia włosów nieregularnymi, złocistymi i ciepłymi w odcieniu pasemkami, imitującymi słoneczne refleksy, nie do radykalnej zmiany koloru.
Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie.
Nie używać na farbowanych włosach.

Super!

Świetna alternatywa rozjaśniania włosów dla blondynek. Stopniowy zauważalny efekt. Polecam!
Kiedyś używałam szukałam go ponownie i nigdzie nie mogłam znaleźć, a to dlatego, że zmieniło się opakowanie! -> http://bombasse.pl/13904-large_bosky/joanna-multi-blond-reflex-rozjasniacz-do-wlosow-150ml.jpg

+ po kilku użyciach widać zdecydowanie efekty ładnie rozjaśnionych włosów w formie refleksów
+ łatwość w użyciu
+ dostępność
+ cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232766].usefull || 0 }}% pomocna.

mój ci on

Mam ten rozjaśniacz w nowej wersji i innym opakowaniu. Tak czy inaczej świetny wynalazek do domowego użytku. Mam włosy ciemne, koloru nijakiego(że tak się wyrażę). Nie chciało mi się już farbować włosów, które i tak zwykle po kilku myciach traciły na intensywności, a chciałam troszkę je rozjaśnić i coś w swoim wyglądzie zmienić, gdyż zwykle farbowałam włosy na kolory ciemniejsze, kasztanowe, itp. Producent ostrzega na opakowaniu, że na ciemnych włosach efekt może być słaby, a słońce intensyfikuje działanie produktu. I ma całkowitą rację. Na początku psikałam włosy i nie widać było efektu, ale jak zaczęłam wychodzić po zabiegu na słońce to włosy jaśniały niemalże w oczach i z zabiegu na zabieg jaśniały coraz bardziej, aż uzyskałam efekt, który mnie zadowalał. Nie wiem czy włosy pojaśnieją do koloru z opakowania, bo taki efekt mnie nie interesuje, ale kolor, który uzyskałam jest podobny do odcieni niektórych tradycyjnych farb. Jest w rodzaju koloru praliny, czy coś w tym stylu. Jakiegoś wielkiego zniszczenia włosów nie zauważyłam ponieważ stosuję maski. Za 8zł warto kupić ten produkt i spróbować odmienić swoją czuprynę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193733].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie polecam

Generalnie bardzo dbam o włosy, regularnie chodzę do fryzjera. Raz w miesiącu chodzę na zabieg regeneracji, co 2 miesiąc farbuję włosy. Czasami zdarza się jednak, że nie mogę wygospodarować czasu na farbowanie (w moim przypadku oznacza to pobyt u fryzjera minimum 3h). Wówczas Reflex Blond jest wybawieniem. Produkt nie niszczy włosów, a odrosty nabierają naprawdę fajny kolor. Zdecydowanie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160886].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Banalnie proste rozjaśnianie

Jeśli ktoś boi się rozjaśniać włosy farbą ten spray jest idealny. Łatwa aplikacja, wystarczy spryskać włosy lub wybrane pasemka. Włosy rozjaśnia się stopniowo, więc nie ma obawy że zbyt mocno je rozjaśnimy :) No i zazwyczaj kolor nie jest jednolity na każdym paśmie, dzięki czemu efekt jest bardzo naturalny. Można go użyć w każdej chwili i gdzie się chce, ja często pryskam nim włosy na polu :)

Minusem jest zapach, ale da się przeżyć. W przypadku suszenia włosów na naturalnym słońcu, włosy od spodu pozostają znacznie ciemniejsze.
No i co do niszczenie włosów to nie zauważyłam jakiegoś radykalnego pogorszenia ich stanu, ale na pewno stały się bardziej matowe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145986].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry rozjaśniacz.

Najczęściej używam tego rozjaśniacza na odrosty. Wtedy ich już tak nie widać, są rozjaśnione, mają ładny odcień. Można uzyskać też efekt pasemek w różnych refleksach. Włosy są miękkie, błyszczące, jest szybki efekt rozjaśnienia. Produkt jest tani, wydajny. Małym minusem może być zapach, ale już się do niego przyzwyczaiłam.

Używam tego produktu od: ok. roku.
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051106].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Nie jest to mój hit, ale jak za taką cenę, uważam, że rozjaśniacz jest rewelacyjny. Wprawdzie wysusza włosy i trzeba się na to przygotować, ale stopniowe rozjaśnianie włosów bardzo mi odpowiada i super, że mogę to robić samodzielnie. Minusem jest problem z dostępnością, bo w moim mieście nigdzie nie mogłam dostać.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1050226].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealne włosy

Moje włosy są naturalnie w kolorze jasnego blondu. Niestety posiadaczki włosów blond, wiedzą, że kolor u nasady jest inny i inny na końcach, które już naturalnie rozjaśniło słońce. Używam tego spray\'u już ponad 2 lata (średnio raz w tygodniu). Co on mi daje? Moje włosy wyglądają rewelacyjnie. Kolor jest równomierny na całej długości, odcień wpada w platynę. W słońcu iskrzą się jak diamenty, niektóre pasma są jeszcze bardziej rozjaśnione i wygląda to jak zamierzony efekt żmudnej pracy fryzjera. Rewelacja!
Plusy:
-łatwy w użyciu
-idealny dla naturalnych blondynek, by ich kolor włosów był rewelacyjny!
-nie niszczy włosów
-nadaje włosom blask - w słońcu iskrzą się jak diamenty
-tani!
-bardzo wydajny - ja używam raz w tygodniu
POLECAM!. Każdy pyta gdzie farbuję włosy, rewelacyjny kolor! Teraz jest nowa wersja w drogeriach (wzbogacona jakąś odżywką - efekt ten sam) POLECAM!

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039917].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny produkt

Zaczęłam zabawę z tym produktem dwa lata temu kiedy miałam włosy w tonacji naturalnego blondu.
Stosowałam w lecie z reguły idąc na plażę by się fajnie utlenił a później zmywałam. Efekt idealny, naturalne refleksy, można wyczarować świetne kolory dokładając na poszczególne pasma produkt ponownie.
Wszyscy znajomi pytali jaki mam kolor, jaka farba i jaki fryzjer a to było kilka psiknięć od niechcenia Joanną. Po czasie byłam u fryzjerki i pytała czym robię włosy bo ona by ich za nic nie zmieniła. wyszedł efekt naturalnego dziewczęcego blondu.
Teraz mam całą głowę rozjaśnioną jako, że w zimie odrostu robiłam farbami ale z chęcią powtórzyłabym ten proces stawania się blondynką.

Obecnie stosuję Joanny do tonowania odrostu - sprawdza się fantastycznie.

Produkt tani, łagodny, skuteczny, nie niszczy włosów.
Minusów brak.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024584].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieźle ale niedoskonale

Mam włosy średni mysi blond ale raczej chłodny odcień. Farbowanie jest nie dla mnie - bo cenię naturalny efekt a taki u fryzjera sporo kosztuje;p
\\n
\\n+ łatwa i błyskawiczna aplikacja
\\n+ niska cena
\\n+ widocznie rozjaśnia włosy
\\n+ raczej wydajny
\\n
\\n- po pewnym czasie żółkną (złocisty blond)
\\n- mocno wyszusza

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024581].usefull || 0 }}% pomocna.

Duże rozczarowanie.

Wybrałam go do pierwszego rozjaśnienia włosów. Zdecydowała o tym też niska cena oraz jego dostępność. Niestety moje włosy z grubych i mocnych stały się gumowate i nijak można było je rozczesać (nie pomagały nawet odżywki i maski) ,moje ciemno blond włosy stały się ŻÓŁTE z rudym połyskiem!!Poza tym ten sprej tak mi zniszczył włosy ,że trzeba było obcinać ponad 5cm :(

Nie polecam osobom ,które nigdy nie farbowały same włosów. Nie radzę stosować go w dużej ilości i na całe włosy (mogą zostać plamy).

Zdecydowanie wolę rozjaśniacz John Frieda. :)

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020608].usefull || 0 }}% pomocna.