Joanna, Reflex Blond

Joanna, Reflex Blond

Rozjaśniacz w sprayu, służący do nadawania jasnym włosom efektu naturalnego, ciepłego, rozświetlającego słonecznego balejażu. Dzięki temu preparatowi możesz ozdabiać fryzurę złotawymi refleksami letniego słońca przez cały rok.
Efekt zależy od wyjściowego koloru i odcienia włosów oraz ich naturalnej podatności na rozjaśnianie. To nie jest dekoloryzator - kosmetyk służy do delikatnego rozświetlenia włosów nieregularnymi, złocistymi i ciepłymi w odcieniu pasemkami, imitującymi słoneczne refleksy, nie do radykalnej zmiany koloru.
Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie.
Nie używać na farbowanych włosach.
W ofercie firmy zastąpiona nową wersją Multi Blond Reflex, pozbawioną m.in. kwasu salicylowego.

Joanna.

Kupiłam go kiedyś jak chciałam poeksperymentować z końcówkami włosów. Jest to łatwy w użyciu rozjaśniacz. Dobrze rozjaśnił końcówki jednakże równocześnie bardzo je zniszczył (dlatego to była moja ostatnia próba rozjaśniania końcówek bez wizyty u fryzjera).

Ciekawy, ale nie wyjątkowy

Produkt kupiłam jakiś czas temu do rozjaśniania włosów, które są w naturalnym kolorze średniego/ciemnego blondu. Nie oczekiwałam osiągnięcia platyny tylko lekkiego rozjaśnienia i nadanie ładnych refleksów.
Oczekiwałam również tego, iż nie zniszczy mi mocno włosów, ale byłam świadoma, że sięgam po ROZJAŚNIACZ.

Produkt sprawował się w następujący sposób :
+dawał efekt rozjaśnienia
+efekt rozjaśnienia można stopniować poprzez częstotliwość aplikacji
+nie niszczył nadzwyczajnie włosów
+wygodna i przyjemna aplikacja
+korzystna cena
+dosyć dobra dostępność

Wady:
Ma negatywny wpływ na włosy

Jest to rozjaśniacz. Więc co by nie było napisane na opakowaniu będzie choć w pewnym stopniu wysuszał. Może też powodować plątanie czy kłopoty z rozczesaniem. Odcień, który uzyskujemy raczej jest w ciepłych podtonach, jesli ktoś jest niezadowolony wystarczy niebieski szampon również z Joanny, czy L'oreala :) Produkt jak dla mnie poprawny, ale bez historii. Jestem realistką i wiem, że w domowych warunkach nie da się rozjaśnić włosów, aby nie miało to negatywnego wpływu na ich kondycję. JEdnak jeśli ktoś oczekuje subtelnych refleksów, bez większych szkód to jest to dobry wybór.

Skuteczny przy odrostach

To przydatny produkt jako alternatywa dla farbowania odrostów w klasyczny sposób. Nie jest tak agresywny jak farba a umiejętnie zastosowany rozjaśnia odrost i nadaje im ładny pszeniczno - perłowy kolor. Używam go następująco: psikam metodycznie każdy odrost omijając włosy na długości, lekko rozczesuje, dodaje na cala dlugość odżywkę do spłukiwania i np jakiś ulubiony olej (np. z nasion bawełny lub lniany), zawijam w folię spożywczą, podgrzewam suszarką i zakładam ręcznik. Czas to zazwyczaj 2h, aplikacji tyle ile potrzeba do właściwego efektu :) mi wystarczyły dwie, z natury jestem ruda, ale odrost był już dość ciemny.

Jak dobrać pielęgnację do rodzaju włosów?

robi co ma robic!

spray rozjasnia wlosy, bez duzych uszkodzen. zuzylam lacznie 2 butelki przez 1.5 roku. nie rozjasnialam ich w calosci. mniej wiecej od polowy w dol. rozjasnialam naturalne wlosy sredni braz, uzyskalam sloneczny, cieply blond. w polaczeniu z szamponem dla wlosow rozjasnianych mozna uzyskac chlodny blond. wlosy nie byly mocno zniszczone mimo wielokrotnego rozjasniania.

Super!

Jestem zadowolona. produkt dla osób, które w subtelny sposób chcą rozjaśnić włosy, produkt nie zostawia "plam", wystarczy popsikać w miarę równomiernie i przeczesać włosy, wysoka temperatura wspomaga rozjaśnianie

Lubię ten produkt

Uważam, ze każda osoba która ma blond włosy powinna znać ten produkt. Spisuje się super. Kiedy mam widoczne odrosty, ale nie chcę jeszcze farbować ich nakładam raz preparat na włosy ( ale nie trzymam cały dzień tylko np kilka godzin i zmywam). Dzięki temu uzyskuję efekt nieco ciemniejszych włosów u nasady, ale z delikatnym przejściem w jasny ton. W lato stosuję raz na 2 tygodnie i wchodzę wówczas na słońce ( to potęguje działanie). Dzięki temu w ogóle nie muszę farbować włsów.
Ma niewielkie minusy jak trudna dostepność, pzesuszenie włosów ( na dłuższą metę, bo doraźnie obciąża włosy i powoduje że wyglądają na tłuste), nieprzyjemny zapach, który utrzymuje się aż do momentu umycia.

Nieporozumienie

Nie wiem co za diabli podkupiło mnie aby to kupić. Kupiłam po to, aby na końcówkach włosów podtrzymać efekt ombre. Mam naturalnie ciemne i cienkie włosy, były roznaśnione do blondu efektem ombre.

:) + cena - tylko 7,5 zł
:) + wygodna aplikacja - dobry spray
:) + łatwośc użytkowania

I na tym zalety się kończą.

:( - strasznie wysusza włosy!
:( - niszczy niemiłosiernie
:( - włosy (końcówki, na których sotosowałam ten prepearat) łamią się okropnie
:( - nie można po nim rozczesać włosów
:( - pali skórę (na dłoniach, kiedy trzymałam końcówki w dłoni aby spryskać je preparetem, miałam po aplikacji białe plamy i natychmiast łuszczącą się, spaloną skórę). Nie wyobrażam sobie sotosowania go na odrosty, co zrobiłby ze skórą głowy!?!
:( - zapach okropny - śmierdzi wodą utlenioną, bo tylko tym jest, żadnych substancji odżywczych

Kupując go myślałam, że będzie hitem, tak jak jego recenzje tutaj, więc kupiłam od razu 2 opkanowania - drugie w prezencie dla koleżanki. Dobrze, że koleżanka mnie nie znienawidziła przez takie "prezenty".
Nigdy więcej!

Zdecydowanie polecam

Generalnie bardzo dbam o włosy, regularnie chodzę do fryzjera. Raz w miesiącu chodzę na zabieg regeneracji, co 2 miesiąc farbuję włosy. Czasami zdarza się jednak, że nie mogę wygospodarować czasu na farbowanie (w moim przypadku oznacza to pobyt u fryzjera minimum 3h). Wówczas Reflex Blond jest wybawieniem. Produkt nie niszczy włosów, a odrosty nabierają naprawdę fajny kolor. Zdecydowanie polecam.

Banalnie proste rozjaśnianie

Jeśli ktoś boi się rozjaśniać włosy farbą ten spray jest idealny. Łatwa aplikacja, wystarczy spryskać włosy lub wybrane pasemka. Włosy rozjaśnia się stopniowo, więc nie ma obawy że zbyt mocno je rozjaśnimy :) No i zazwyczaj kolor nie jest jednolity na każdym paśmie, dzięki czemu efekt jest bardzo naturalny. Można go użyć w każdej chwili i gdzie się chce, ja często pryskam nim włosy na polu :)

Minusem jest zapach, ale da się przeżyć. W przypadku suszenia włosów na naturalnym słońcu, włosy od spodu pozostają znacznie ciemniejsze.
No i co do niszczenie włosów to nie zauważyłam jakiegoś radykalnego pogorszenia ich stanu, ale na pewno stały się bardziej matowe.

Bardzo dobry rozjaśniacz.

Najczęściej używam tego rozjaśniacza na odrosty. Wtedy ich już tak nie widać, są rozjaśnione, mają ładny odcień. Można uzyskać też efekt pasemek w różnych refleksach. Włosy są miękkie, błyszczące, jest szybki efekt rozjaśnienia. Produkt jest tani, wydajny. Małym minusem może być zapach, ale już się do niego przyzwyczaiłam.

Używam tego produktu od: ok. roku.
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania.

ok

Nie jest to mój hit, ale jak za taką cenę, uważam, że rozjaśniacz jest rewelacyjny. Wprawdzie wysusza włosy i trzeba się na to przygotować, ale stopniowe rozjaśnianie włosów bardzo mi odpowiada i super, że mogę to robić samodzielnie. Minusem jest problem z dostępnością, bo w moim mieście nigdzie nie mogłam dostać.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Idealne włosy

Moje włosy są naturalnie w kolorze jasnego blondu. Niestety posiadaczki włosów blond, wiedzą, że kolor u nasady jest inny i inny na końcach, które już naturalnie rozjaśniło słońce. Używam tego spray\'u już ponad 2 lata (średnio raz w tygodniu). Co on mi daje? Moje włosy wyglądają rewelacyjnie. Kolor jest równomierny na całej długości, odcień wpada w platynę. W słońcu iskrzą się jak diamenty, niektóre pasma są jeszcze bardziej rozjaśnione i wygląda to jak zamierzony efekt żmudnej pracy fryzjera. Rewelacja!
Plusy:
-łatwy w użyciu
-idealny dla naturalnych blondynek, by ich kolor włosów był rewelacyjny!
-nie niszczy włosów
-nadaje włosom blask - w słońcu iskrzą się jak diamenty
-tani!
-bardzo wydajny - ja używam raz w tygodniu
POLECAM!. Każdy pyta gdzie farbuję włosy, rewelacyjny kolor! Teraz jest nowa wersja w drogeriach (wzbogacona jakąś odżywką - efekt ten sam) POLECAM!

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania