Trendline Piece Extreme Shine

Trendline Piece Extreme Shine

Kosmetyk w formie mydelka nadający włosom ekstremalny połysk. Zawiera elastator do optymalnej, naturalnej i delikatnej stylizacji, odżywia porowate przemęczone włosy. Produkt aplikuje się na wlosy po uprzednim roztarciu go w suchych dłoniach.

Cena: ok. 50 zł / 30g

szybki i naturalny efekt

W formularzu dodawania recenzji zaznaczam opcję "tak"-kupię ten produkt ponownie, ale zaznaczam- jest tak wydajny, że nie wiem czy będzie on jeszcze dostępny jak skończę to opakowanie... Opakowanie? Toż to mydło jest!;)
Bardzo fajnie nabłyszcza, ale nie w stylu brylantynowo- sylwestrowym! Bardzo naturalnie, jeśli oczywiście nie przesadzimy z ilością (minimalna!), co na początku mi się zdarzało. Mam bardzo grube, nieposłuszne kłaki, które w dodatku są zupełnie matowe. Używam wielu produktów, które mają je wygładzić, odżywić, nawilżyć, poskromić, nadać miękkość i połysk. Mycie i układanie włosów to w moim przypadku długi rytuał. Ten produkt skraca walkę z włosami o całe wieki, bo włosy zyskują pozór naturalnego połysku, zdrowia i witalności w minutkę.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1/10 pierwszego

Ciekawy!

Kupilam z ciekawosci bo chyba tylko Goldwell wypuscil taki kosmetyk do stylizacji :)
Jest to male mydelko (zolte, nie biale, jak na zdjeciu), zamkniete w metalowym pudeleczku. Nakladam je po wysuszeniu i wyprostowaniu wlosow, glownie na grzywke.
Mydelko nalezy rozetrzec w dloniach i nastepnie wetrzec we wlosy. Nabieraja one od razu polysku i sa delikatnie wymodelowane (zalezy mi na naturalnej stylizacji bo moje wlosy sa cienkie i dlugie).
Wiadomo, ze deszcz czy wiatr fryzurke zepsuja, ale nie oczekuje od tego kosmetyku, ze postawi mi wlosy na cukier :D

Slowem: polecam wizazankom, ktorym zalezy na naturalnym wymodelowaniu wlosow i nadaniu im fajnego polysku.
Mydelko nie zostawia tlustego filmu na wlosach i rzecz jasna - nie skleja ich. Wloski wygladaja zdrowiej i efektowniej.

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.