Bielenda, Professional Formula, Peeling drobnoziarnisty + glinka żółta

Bielenda, Professional Formula, Peeling drobnoziarnisty + glinka żółta

Ujędrniająco – wygładzający zabieg do cery dojrzałej, koktajlowe S.O.S. to zestaw dwóch preparatów: Peeling drobnoziarnisty+ glinka żółta opartych na formule stosowanej w gabinetach kosmetycznych. Ten kosmetyk w szybki i wygodny sposób pozwala osiągnąć efekty porównywalne z zabiegami Mikrodermabrazji oraz ujędrniającymi.
Działanie
1.Aktywny peeling o żelowej konsystencji głęboko złuszcza zgrubienia naskórka, skutecznie i wyjątkowo dokładnie usuwa martwe komórki, wygładza powierzchnię skóry i poprawia jej ukrwienie. Natychmiast likwiduje szorstkość, widocznie redukuje przebarwienia oraz inne niedoskonałości cery. Błyskawicznie wygładza, zmiękcza i odświeża skórę, doskonale nawilża i odżywia, łagodzi podrażnienia.
2. Skoncentrowana maska z glinką żółtą w sposób profesjonalny, szybko i skutecznie poprawia stan cery dojrzałej: cienkiej, szarej, pozbawionej blasku. Aktywnie oczyszcza i tonizuje skórę, zwiększa jej sprężystość i elastyczność. Efektywnie wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych, ujędrnia, rewitalizuje, doskonale nawilża. Błyskawicznie poprawia koloryt skóry, usuwa widoczne na twarzy ślady zmęczenia i stresu, przywracając skórze energię, witalność i blask.

klasyczne
krem
<50ml

Używa produktu od: próbka

Peeling drobnoziarnisty + glinka żółta

Peeling i glinka żółta w jednej saszetce.

W połączeniu z peelingiem, glinka dała świetny efekt.
Zauważyłam wygładzenie skóry i usunięcie martwego naskórka, zniwelowanie małych skórek. Odświeżenie, nawilżenie i rozświetlenie.

To jest to ;)

Długo szukałam jakieś maseczki, która przyniesie ulgę mojej przesuszonej cerze i wtedy właśnie w ręce wpadł mi ujędrniająco-wygładzający zabieg do cery dojrzałej Bielenda - i wiecie co - kupienie tej saszetki było chyba najlepszą rzeczą jaką mogłam zrobić dla swojej buźki.

Mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się w strefie T i skłonną do zapychania; ostatnio niestety moja cera stała się bardzo wrażliwa, podrażniona i przesuszona (zasługa pogody, klimatyzacji itp. wiadomo).

Pierwszy krok czyli peeling - o delikatnym świeżym zapachu; ma przyjemną żelową konsystencję, w której zawarte są &quot;drobne&quot; drobinki peelingujące.
Po kilku minutowym masażu, skóra jest wygładzona, dobrze oczyszczona i świetnie przygotowana na przyjęcie składników aktywnych zawartych w masce :)

Krok drugi czyli maseczka - o bardzo kremowej konsystencji i delikatnym zapachu. Łatwo się ją nakłada i tak samo łatwo zmywa.
Maska &quot;nie zasycha tak do końca&quot; jak typowe glinki dzięki czemu skóra nie jest ściągnięta i podrażniona.
Cera po zmyciu maseczki jest pełna blasku, nawilżona, odżywiona, wygładzona, ukojona, zaczerwienienia są widocznie zmniejszone.

Zarówno peeling jak i maseczka idealnie sprawdzi się u osób z cerą wrażliwą, skłonną do podrażnień i zapychania.

Na plus również cena, opakowanie, łatwa aplikacja i dostępność ...

Polecam :) :) :)

PS. młode cery nie zwracajcie uwagi na to, że duet jest polecany osobom z cerą dojrzałą, jeżeli macie podobny problem z cerą to śmiało ją wypróbujcie ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: trochę ich było :)

Jak dla mnie najlepsza z tej serii

Marka Bielenda stała się moją marką KWC odkąd testuję ich kosmetyki moja cera nigdy nie czuła się lepiej, a skóra skłonna nadal do wyprysków jest czysta bez żadnych niespodzianek.

Moja cera:

* mieszana (już prawie od roku w kierunku suchej)*wrażliwa*z tendencją do zapychania*najbardziej przetłuszcza się w okolicach nosa* z bliznami potrądzikowymi

Wypróbowałam wszystkie maseczki Bielendy z serii glinkowej, ale ta najbardziej przypadła mi do gustu.

Dodam, że stosuje średnio dwa razy w tygodniu.

PEELING

Zalety:

- pierwsze co mnie urzekło to jego piękny świeży zapach

- peeling super się trzyma skóry i nie odpada ani nie spływa

- drobinki są wyczuwalne ale nie są ostre, dlatego moim zdaniem, nada się również do cer wrażliwych

- podczas masowania (ja wykonuje masaż ok 2min) widać jak złuszcza obumarły naskórek

- moja skóra podczas masowania nie jest czerwona, nie szczypie

- bardzo łatwo się zmywa

- po zmyciu peelingu czuć jak skóra jest niesamowicie wygładzona i miękka

- po kilku zastosowaniach tych kroków zauważyłam, że moje blizny potrądzikowe widocznie uległy spłyceniu

MASECZKA - GLINKA ŻÓŁTA

dzięki tej maseczce odkryłam, że najlepiej na moją skórę działa glinka żółta

- konsystencja jest taka satynowa bardzo kremowa

- ładny delikatny zapach

- maseczka pokrywa całą twarz wraz z połową szyi

- maseczka nie zasycha na wiór jak wiele maseczek z glinek

- kiedy pozostawiam ją na twarzy (dłużej niż zalecane) czuję jak skóra przyjmuje składniki odżywcze

- dla mnie łatwo się zmywa - zwykle wykonuje takie zabiegi przed kąpielą i pod prysznicem zmycie maseczki zajmuje chwilę

- po zmyciu skóra jest rzeczywiście napięta !

- dodatkowo zauważyłam, że po zastosowaniu skóra jest rozświetlona i jednolita

Polecam wszystkim ten produkt ja jestem zachwycona i jak tylko widzę w promocji to biorę minimum 5 podwójnych saszetek :)

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Bardzo dobry produkt:)

Lubię kosmetyki Bielendy, chętnie po nie sięgam, więc gdy tylko zobaczyłam w Rossmanie ten produkt zaraz wrzuciłam go do koszyka.
Kosmetyk składa się z dwoch cześci-peelingu i maski z zółtej glinki.
1. Peeling
Peeling ma postać żółto-złotej galaretki z zawieszonymi w niej malutkimi kuleczkami peelingującymi. Producent zaleca masowanie twarzy przez kilka minut a następnie zmycie. Masowanie jest bardzo przyjemne, drobinki nie są ostre, tylko zdecydowanie delikatne, nic nie drapie ani nie boli ( jak to u mnie nieraz bywa przy ostrzejszych peelingach). Po zmyciu buzia jest zdecydowanie bardziej gładsza, odswieżona oczyszczona- ale efekt jest raczej delikatny i subtelny. Zwolenniczki ostrego tarcia i bardzo mocno oczyszczonej skóry mogą być zawiedzione. Ja akurat byłam zadowolona:)
2. Maska
Maska ma postać żóltej dość gęstej, tłustawej paćki, pachnącej delikatnie perfumami ( podobnie jak peeling), producent zaleca nałożenie jej tuż po zmyciu peelingu. Nie piecze, nie podrażnia skóry, nie spływa i nie zastyga na beton. Zmywa ją się trochę trudno ( ale tak jest zazwyczaj z glinkami), ale jak juz zmyjemy- buzia jest zdecydowanie gładsza, bardziej napięta, ujędrniona i jakby lekko &quot; zliftingowana&quot;.
Do plusów mogę jeszcze zaliczyć łatwość aplikacji ( dwie połączone saszetki) i niską cenę. Na pewno nie raz do tego produktu wrócę, chętnie też wypróbuję inne peelingi i glinki z tej serii.