Garnier, Mineral Deodorant, Action Control Thermic 72h Roll - On (Dezodorant mineralny w kulce)

Sprawdź ceny produktu

Dezodorant mineralny w kulce Action Control Thermic marki Garnier zapewniający 72 godziny nieprzerwanej ochrony przed wilgocią. Świeżość nawet w ekstremalnych temperaturach- do 45 st. C. Zawiera Mineralite-minerał o właściwościach ultraabsorbujących. Formułę kulki zawiera technologię Thermic z termoaktywnymi składnikami chroniącymi skórę przed wilgocią i przykrym zapachem. Skóra, która oddycha. Bez alkoholu. Bez parabenów.

ochronne
w kulce
50 - 100ml

Świetnie sprawdza się w wysokich temperaturach

To pierwszy dezodorant, który w stu procentach sprawdza się w moim przypadku. Ma działać w wysokich temperaturach i działa. Dzięki niemu w upalne dni czy w zatłoczonym autobusie nie mam problemów z potem. Nie zostawia plam na ubraniach i działa naprawdę długo - nie sprawdzałam, czy wytrzymuje 72 godziny, ale 24 na pewno. Ładnie, delikatnie pachnie, jest wydajny i ma bardzo poręczne opakowanie.

Najczęściej przez mnie używany

Powiem tak - jak ktoś ma naprawdę duży problem z poceniem sie, to ten dezodorant nie pomoże. Ja go lubię ze względu na ładny zapach i to, że ma niezacinającą się kulkę. Przynajmniej mogę nałożyć odpowiednią ilość. Dezodorant nie brudzi ubrań, nie uczula, jest łatwo dostępny.

średniak

Od lat borykam się z problemem nadmiernej potliwości i jak dotąd nie było mi dane wypróbować antyperspirantu w kulce, który by sobie z tym problemem poradził. Tak jest i tym razem. Po użyciu kulki nadal dość mocno się pocę. Ale nie obniżę mu za to skandalicznie oceny, gdyż chcę być sprawiedliwa i biorę pod uwagę fakt, ze żaden drogeryjny antyperspirant na mnie nie działa. Rzeczą, która mi w nim dość mocno przeszkadza jest to, że strasznie się maże pod pachami i kulka aplikuje za dużo produktu na raz przez co czas schnięcia znacznie się wydłuża.
Do zalet na pewno mogę zaliczyć:
+zapach, który bardzo przypadł mi do gustu,
+nie brudzi ubrań,
+zapobiega nie przyjemnemu zapachowi,
+cenę,
+ wydajność,
+dostępność
+ nie podrażnia skóry i nie klei się po wyschnięciu.

Garnier, Mineral Deodorant Roll - On

Produkt sprawdził się pozytywnie równie sprawdził się nieco w cięższych warunkach w sytuacjach wzmożonej potliwości to coś czego szukałam i bardzo Polecam!

Nie do pracy fizycznej!

Kupiłam go w nadziei, że poradzi sobie w ciężkich warunkach jaka jest praca fizyczna. Niestety, dał plamę! Zdecydowanie już po dwóch godzinach czuć nie miły zapach (ode mnie :/ )
Zdecydowanie sprawdza się w lekkich warunkach (spotkanie ze znajomymi itp.)
Ma ładny, przyjemny zapach.

bardzo dobra

Dezodorant mineralny w kulce , opakowanie idealne do torebki, kulka nie podrażniła skóry ani nie uczula. Kulka jest bardzo wydajna i bardzo ładnie pachnie. Idealna kulka dla aktywnych mam .

Ulubiony

Używam tego produktu od ponad roku - jako pierwszy spełnił całkowicie moje oczekiwania. Od czasu zakupu ani razu mnie nie zawiódł, więc myślę, że pozostanie w mojej kosmetyczce na długo. Na pewno warto go wypróbować!

Super skuteczny

To jest antyperspirant, który naprawdę chroni przed potem (nawet w największe upały, czy po wysiłku). Ma przyjemny zapach, który niezmiennie utrzymuje się bardzo długo. Do tego rewelacyjna cena i poręczne opakowanie.
Jedynym minusem jest to, że dosyć długo się wchłania. Ale jestem mu to w stanie wybaczyć, bo działa rewelacyjnie.

wart wypróbowania

Od dłuższego czasu używam dezodorantów w kulce, co jakiś czas je zmieniając. Wybierając produkt, zwracam uwagę na skład - przede wszystkim, czy nie ma alkoholu. Niestety sporo produktów go posiada. Ten dezodorant jest łatwo dostępny, miły dla skóry, dość tani i rzeczywiście zapewnia kontrolę nad potem przez cały dzień. Duży aplikator pozwala na precyzyjne pokrycie skóry.

Rewelacja

To mój jedyny ulubiony antyperspirant w kulce. Używam go od kilku lat i nie zamienie na żaden inny. Zapobiega poceniu a po naprawde intensywnym wysiłku moja pacha jest nadal pachnąca. Jedyny minus to troszke brudzi czarne ubrania.

Przekonałam się!

Do tej pory byłam sceptycznie nastawiona do antyperspirantów w takiej formie. Wydawało mi się, że jedynie te w sztyfcie są w stanie zapewnić skuteczna ochronę.

Do czasu, aż poznałam jego J Okazuje się, że działanie jest co najmniej porównywalne. Sprawdziłam go w warunkach ekstremalnych…robiąc w pośpiechu zakupy w ogrzewanej drogerii z kurtką puchową na plecach. Pot spływał mi po plecach ale pod pachami wszystko w najlepszym porządku.

Ma przyjemny pudrowy zapach, nie drażniący ale wyraźnie wyczuwalny, wiec dla fanek takich delikatnych kompozycji zapachowych będzie w sam raz.

Ma jeszcze jedną świetną cechę – bardzo szybko wysycha!. Obawiałam się, że długo po aplikacji strefa pod pachami będzie wilgotna i lepka. Na szczęście produkt wchłania się w tempie ekspresowym.

Nie dla mnie

Ten dezodorant nie przypadł mi do gustu, a miałam co do niego duże nadzieje. Jedyne co mi się podoba to zapach. Kulka moim zdaniem jest trochę za mała. Ogólnie dezodorant w ogóle nie chroni przed potliwością, jedynie przed przykrym zapachem. Rozmazuje się pod pachami i nie wsiąka. Zostaje pod pachą mocząc koszulkę i wygląda to jeszcze gorzej niż jakbym się spociła. Jestem na nie.