Garnier, Mineral Deodorant, Action Control Thermic 72h Roll - On (Dezodorant mineralny w kulce)

Dezodorant mineralny w kulce Action Control Thermic marki Garnier zapewniający 72 godziny nieprzerwanej ochrony przed wilgocią. Świeżość nawet w ekstremalnych temperaturach- do 45 st. C. Zawiera Mineralite-minerał o właściwościach ultraabsorbujących. Formułę kulki zawiera technologię Thermic z termoaktywnymi składnikami chroniącymi skórę przed wilgocią i przykrym zapachem. Skóra, która oddycha. Bez alkoholu. Bez parabenów.

ochronne
w kulce
50 - 100ml

bardzo dobra

Dezodorant mineralny w kulce , opakowanie idealne do torebki, kulka nie podrażniła skóry ani nie uczula. Kulka jest bardzo wydajna i bardzo ładnie pachnie. Idealna kulka dla aktywnych mam .

Ulubiony

Używam tego produktu od ponad roku - jako pierwszy spełnił całkowicie moje oczekiwania. Od czasu zakupu ani razu mnie nie zawiódł, więc myślę, że pozostanie w mojej kosmetyczce na długo. Na pewno warto go wypróbować!

Super skuteczny

To jest antyperspirant, który naprawdę chroni przed potem (nawet w największe upały, czy po wysiłku). Ma przyjemny zapach, który niezmiennie utrzymuje się bardzo długo. Do tego rewelacyjna cena i poręczne opakowanie.
Jedynym minusem jest to, że dosyć długo się wchłania. Ale jestem mu to w stanie wybaczyć, bo działa rewelacyjnie.

wart wypróbowania

Od dłuższego czasu używam dezodorantów w kulce, co jakiś czas je zmieniając. Wybierając produkt, zwracam uwagę na skład - przede wszystkim, czy nie ma alkoholu. Niestety sporo produktów go posiada. Ten dezodorant jest łatwo dostępny, miły dla skóry, dość tani i rzeczywiście zapewnia kontrolę nad potem przez cały dzień. Duży aplikator pozwala na precyzyjne pokrycie skóry.

Rewelacja

To mój jedyny ulubiony antyperspirant w kulce. Używam go od kilku lat i nie zamienie na żaden inny. Zapobiega poceniu a po naprawde intensywnym wysiłku moja pacha jest nadal pachnąca. Jedyny minus to troszke brudzi czarne ubrania.

Przekonałam się!

Do tej pory byłam sceptycznie nastawiona do antyperspirantów w takiej formie. Wydawało mi się, że jedynie te w sztyfcie są w stanie zapewnić skuteczna ochronę.

Do czasu, aż poznałam jego J Okazuje się, że działanie jest co najmniej porównywalne. Sprawdziłam go w warunkach ekstremalnych…robiąc w pośpiechu zakupy w ogrzewanej drogerii z kurtką puchową na plecach. Pot spływał mi po plecach ale pod pachami wszystko w najlepszym porządku.

Ma przyjemny pudrowy zapach, nie drażniący ale wyraźnie wyczuwalny, wiec dla fanek takich delikatnych kompozycji zapachowych będzie w sam raz.

Ma jeszcze jedną świetną cechę – bardzo szybko wysycha!. Obawiałam się, że długo po aplikacji strefa pod pachami będzie wilgotna i lepka. Na szczęście produkt wchłania się w tempie ekspresowym.

Nie dla mnie

Ten dezodorant nie przypadł mi do gustu, a miałam co do niego duże nadzieje. Jedyne co mi się podoba to zapach. Kulka moim zdaniem jest trochę za mała. Ogólnie dezodorant w ogóle nie chroni przed potliwością, jedynie przed przykrym zapachem. Rozmazuje się pod pachami i nie wsiąka. Zostaje pod pachą mocząc koszulkę i wygląda to jeszcze gorzej niż jakbym się spociła. Jestem na nie.

Super ochrona :)

Plusy ( + )
- ładnie pachnie
- skóra oddycha
- bez alkoholu i parabenów
- cena
- dostępność
- uczucie świeżości
- opakowanie z blokadą

Minusy ( - )
- brak

Podsumowując bardzo dobry antyperspirant daje uczucie świeżości naprawdę na długo :)

Skuteczny

Jestem z tego produktu naprawdę zadowolona. Skutecznie i długo chroni przed nieprzyjemnym zapachem. Do tego ładnie pachnie i szybko wysycha. Na początku lekko podrażnia skórę po goleniu ale po chwili to uczucie mija. Sprawdza się nawet podczas upałów.

Bardzo dobry antyperspirant

Jak dla mnie to bardzo dobry antyperspirant w rozsądnej cenie, a uwierzcie mój organizm poci się sporo, używałam wielu antyperspirantów i każdy miał w sobie jakąś wadę, a ten mogę przyznać na 100%,nie ma wad. Daję radę nawet teraz w upalne letnie dni, czuć jak pachnie i chroni przez cały dzień.

Działa w każdych warunkach nie podrażniając skóry i nie pozostawiając plam na ubraniach. Jest wydajny i dość tani. Zapach jest lekki i przyjemny, skutecznie ogranicza powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

niezły

Nie mam problemu z nadmierną potliwością więc jak dla mnie daje on wystarczającą ochronę przed przykrym zapachem. Ma przyjemny kwiatowy zapach, dość szybko się wchłania i nie plami ubrań. Nie uczula i nie podrażnia oraz zapewnia uczucie suchości