AA, Technologia Wieku 70+, Krem pod oczy nawilżająco - odżywczy ` Intensywne odżywianie`

Krem nawilżająco odżywczy pod oczy AA Technologia Wieku Intensywne Odżywianie 70+. Krem zmniejsza widoczność zmarszczek, napina skórę. Wzmacnia funkcje ochronne, rozjaśnia i przywraca blask. Rozjaśnia i przywraca blask spojrzenia. Nadaje gładkość i nawilża. Wzmacnia funkcje ochronne. 0% alergenów, parabenów, barwników.

krem
10 – 50ml
nawilżające, liftingujące
hipoalergiczna
w tubce

Perełka od AA

Jest świetny! Po 6 miesiącach codziennego używania zauważyłam widoczne efekty. Skóra wokół oczu jest znacząco wygładzona oraz nawilżona, a pojedyncze zmarszczki uległy znacznemu spłyceniu. Lekkie plamy starcze uległy rozjaśnieniu.

Bardzo dobry!!!

Używam kremu już prawie dwa miesiące i muszę przyznać, że jest to naprawdę bardzo dobry produkt. Jestem poza grupą docelową i sięgnęłam po ten krem w ramach kuracji. Krem sprawdzi się dla młodej skóry (30+) wymagającej nawilżenia i odżywienia. Krem ma cudowną konsystencję, masełkowatą, ale taką jakby zbitą, do tego szybko się wchłania bez odczucia ściągnięcia czy napięcia skóry. Jest tani, łatwo dostępny, dość wydajny. Brak podrażnienia skóry wokół oczu oraz brak światłowstrętu itp. Bardzo chętnie sięgnę po kolejne opakowanie tego produktu. Fantastycznie nawilża i odżywia skórę, bardzo ją uelastycznia, poprawę stanu skóry zauważyłam dość szybko. Mam bardzo suchą skórę pod oczami i trudno mnie zadowolić jeśli chodzi o mazidło pod oczy, a ten krem jest naprawdę bardzo dobry. Polecam! Raczej dla kobiet w wielku 70+ może być za słaby.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1