Sensique, Keratin Nutrition (Odżywka do paznokci z keratyną) (nowa wersja)

Sensique, Keratin Nutrition (Odżywka do paznokci z keratyną) (nowa wersja)

Odżywka do paznokci z keratyną marki Sensique wzmacnia, odżywia i regeneruje powierzchnię paznokci przywracając im zdrowy wygląd, zapobiega rozdwajaniu i nadmiernej łamliwości paznokci. Stosować regularnie, oddzielnie lub jako bazę pod lakier.

Świetna!

Na tę odżywkę trafiłam całkiem przypadkiem - przeczytałam o niej w wątku o olejowaniu paznokci. I muszę z tego miejsca podziękować dziewczynom, które je polecały, bo rzeczywiście odżywka jest świetna! Muszę przyznać, że gdyby nie to, to pewnie nawet bym na nią nie spojrzała na półce sklepowej, zwłaszcza, że testowałam już kilka drogeryjnych odżywek i żadna nie spełniła w pełni moich oczekiwań. Natomiast Sensique sprawuje się genialnie i mam nadzieję, że nigdy jej nie wycofają :) Śmiało mogę powiedzieć, że dzięki jej pomocy lakiery wytrzymują na moich paznokciach nawet tydzień, gdzie wcześniej 4 dni były dla mnie barierą nie do przekroczenia.

Niesamowita!

Testowałam już kilka odżywek do paznokci z różnych marek, lecz ta zdobyła moje serce. Po pewnych wydarzeniach losowych moje paznokcie bardzo straciły na twardości i ładnym wyglądzie (nie wspominając już o długości). Próbowałam różnych metod naprawienia tego- bez skutku.
Szukając zupełnie innej odżywki trafiłam w Naturze na tę z Sensique i na dodatek była w promocji, dlatego skusiłam się ceną i nazwą ;)
Już po pierwszym nałożeniu zauważyłam różnicę: paznokcie miały ładny połysk, a ich część która powinna być zbliżona do bieli, wreszcie taka była. Regularnie nakładałam ją i zmywałam, obcinając paznokcie i robiąc ogólny manicure od czasu do czasu i w pewnym momencie dostrzegłam, że moje paznokcie stały się silne jak nigdy przedtem. Od tej chwili wreszcie mogę sobie pozwolić długie i ładne paznokcie, mimo częstego malowania ich lakierami.

Plusy produktu:
- wydajność
- cena
- dostępność (w każdej Naturze na pewno)
- w pełni robi to, co powinna robić odżywka
- idealnie sprawdza się jako baza pod lakier

Minusy:
brak