Ecolab, Regenerujący szampon do włosów zniszczonych i farbowanych

Ecolab, Regenerujący szampon do włosów zniszczonych i farbowanych

Szampon marki Ecolab efektywnie regeneruje zniszczone włosy, odżywia, wzmacnia i chroni przed niekorzystnymi czynnikami takie jak promienie słoneczne i termozabiegi. Zawiera ponad 97% składników pochodzenia roślinnego – organiczny olej z nasion żurawiny, olej arganowy, jagody acai, olej jojoba.

OK

Muszę zaznaczyć że jestem posiadaczką chyba najbardziej wybrednych włosów świata. Nie dość, że jest ich niewiele to na dodatek są cienkie i suche (dosłownie jak siano). Generalnie produkty, które u innych dziewczyn działają spektakularnie u mnie dają jakieś minimalne efekty bądź nawet żadne.
Z tym szamponem nie do końca się zaprzyjaźniłam. Zdecydowanie zdobył moje serce ze względu na naturalny skład, zapach i konsystencje. Przyzwoicie rozprowadza się na włosach. Delikatnie oczyszcza, przez co mam wrażenie nie do końca odświeżonych włosów. Niewątpliwie nawilża włosy, ale niestety u mnie są one oklapnięte u nasady i za to daję mu największy minus. Fajnie natomiast sprawdzał w zmywaniu olejów.
Myślę że warto wypróbować, być może u innych sprawdzi się w 100%. Gdyby po nim moje włosy trochę bardziej odbijały u nasady to byłby to jeden z moich ulubieńców.

Miłe zaskoczenie

Stosowałam go wraz z partnerem ok. 1,5 miesiąca (2 butelki).
Woda oczarowa w składzie z olejami i ekstraktami roślinnymi, niezłe połączenie zależnie od potrzeb. Oczywiście jak to bywa nigdy nie jest idealnie i jest kilka składników potencjalnie drażniących, polecam więc każdy szampon na zaś rozwadniać.
Moje włosy: farbowane, rozjaśniane, średnio grube i średnioporowate, końce włosów szybko zamieniają się w puch, skóra głowy czasem szaleje i wytwarza więcej sebum.
Partnera- grube, suche i kręcone ze skłonnością do łupieżu.
Moim zdaniem szampon ma myć skórę głowy a piana z niego dopłukiwać włosy, rzadko polegam na tym, że zacznie pielęgnowac włosy (od tego są odżywki, maski itp.), ale i tu jak w przypadku szamponu planeta organica z aleppo szampon pielęgnuje włos.
W przypadku tego szamponu to ja używałam go co 3 mycie a partner traktował jako ten do częstego stosowania.
Oceniając po kolei:
OPAKOWANIE
Przeźroczysta, estetyczna buteleczka, lekko twardawa, pojemność przeciętna- 250 ml.
Zużylismy je - ja w ok. 1,5 miesiąca, partner w miesiąc, a bywały zastępowane przez inne szampony, więc wydajność raczej średnia.
APLIKACJA
Nie ma pompki, ale wylewa odpowiednią ilość, ma korek na klik co jest dość wygodne,
Ładny zapach, ale nie za długo trzyma się na włosach,konsystencja gęsta, dobrze się pieni, łatwo umyć nim skórę głowy.
EFEKT
Dobrze oczyszczone, miękkie i błyszczące włosy. Skóra głowy również dobrze oczyszczona, nie ma problemu z domywaniem np olei.
Szampon jest delikatny, nawilża włosy, są naprawdę zadowolone z obrotu sprawy, w szczególności włosy partnera, moje kiedy stosowałam codziennie potrafiły szybciej oklapnąć więc takie SPA robię im co któreś mycie :)
Co najważniejsze, partner mający problem z łupieżem a nie zawsze jest czas na maskę z miodu na skórę głowy, stwierdził, że łupież pojawia się jakby rzadziej.
Oczywiście sam szampon nie zastąpi mu odzywek i masek po, i tak musi je użyć, ale w moim przypadku zdarzyło się, że umyłam włosy tylko tym szamponem i dałam silikonowe serum na końcówki :) nie było potrzeby dawać nic więcej.
Gdyby był tańszy lub w większej pojemności spokojnie dałabym go jako hit.

Dobry do codziennego mycia

Zużywałam go bardzo długo, mimo małej pojemności. Jest bardzo dobrym szamponem do codziennego mycia, delikatny, z naturalnym składem, bez silnych detergentów. Dobrze się pieni i dokładnie domywa. Już podczas mycia czuć, że włosy stają się miękkie, a po wysuszeniu prezentują się świetnie nawet bez użycia odżywki.

dobry łagodny szampon

Bardzo fajny łagodny szampon o naturalnym składzie.
Szampon jest niestety dostępny jedynie w malej pojemności: 250ml
buteleczka jest ładna, zgrabna
szampon ma konsystencje zelu, zapach jest niewyczuwalny
pieni się bardzo delikatnie, do zmywania olejów raczej się nie nadaje
włoski po nim są mięciutkie , puszyste , lśniące i nawilżone
wszystko tak jak powinno być

minus: z tego co widze jest mało wydajny :( cos mi go szybko ubywa

Używam tego produktu od: tygodnia