Dove, Powder Soft, Antyperspirant w spray`u

Dove, Powder Soft, Antyperspirant w spray`u

Antyperspirant w spray`u Dove powder soft lozostawi długotrwałe uczucie świeżości i komfortu przez 48 godzin. To produkt dla kobiet prowadzących dynamiczny i aktywny tryb życia. Zapobiega poceniu, a przy tym nie pozostawia białych śladów na ubraniach.

Dobry

Miałam bardzo dużo antyperspirantów z tej firmy.
Przede wszystkim mają piękne zapachy - ten ma zapach pudrowy, całkiem przyjemny, choć po koniec może już trochę przytłaczać.
Działanie antyperspirantów z dove uważam, za bardzo dobre jeśli chodzi o antyperspiranty drogeryjne. Dobrze chroni przez zapachem i przed plamami. Czuje się świeżo w ciągu dnia a to dla mnie najważniejsze w tego typu kosmetykach.

Piękny pudrowy zapach i bardzo dobra ochrona

Antyperspirant Dove Powder Soft wybrałam ze względu na piękny zapach i nie liczyłam, że tak pozytywnie zaskoczy mnie swoją ochroną przed potem. Okazał się o wiele skuteczniejszy niż znane antyperspiranty i bardzo wydajny. Zapach- uwielbiam pudrowe nuty dlatego mi skradł serce, utrzymuje się na skórze, czasami gdy chce się nim cieszyć nie używam perfum. Jest bardzo wydajny, wystarczy jedno psikniecie, nie osypuje się, nie zostawia białych plam czy białego proszku i uwaga- idealnie pielęgnuje skórę pach. Odkąd zaczęłam go używać moja skóra pod pachami jest tak delikatna jak nigdzie indziej. Uwielbiam ten produkt i mam nadzieję, że nie będę miała problemów z jego dostępnością w sklepach. Jest świetny.

ładnie pachnie

Antyperspirant Dove pomimo iz nie jestem zwolenniczka antyperspirantu w sprayu sjradł moje serce bo ładnie pachnie nie pozostawia sladów na ubraniu , pozostawia skóre sucha na długo - no moze nie tak długo jak deklaruje producent , z racji iz zapach bardzo przypadł mi do gustu nastepnym razem zakupie ta wersje ale w kulce bo zmiesci sie w torebce

Dove różowy

Bardzo delikatny dla skóry dezodorant, który jej nie podrażnia i pozwala utrzymać świeżość przez cały dzień. Nie pozostawia plam na odzieży zarówno jasnej jak i ciemnej. Jest mały, wygodny i poręczny. Ma bardzo dobry skład. Zapach utrzymuje się na skórze bardzo długo, jest przyjemny. Cena produktu jest bardzo atrakcyjna, warto go zakupić. Produkt jest wydajny.

DOVE powder soft

Antyperspirant DOVE powder soft to najlepszy dezodorant jaki miała. Jest delikatny, nie podrażnia skóry, jego delikatny zapach pozostaje na mojej skórze bardzo długo. Nie zostawia białych ani żółtych śladów na ubraniach. Jego cena jest mniej wiecej taka sama jak pozostałych z innych firm.

Niezły

Produkt dosyć dobrze chroni przed potem i nie podrażnia skóry. Ma przyjemny, pudrowy zapach, wygodne opakowanie działające bez zarzutu i dosyć niską cenę. Wydajność optymalna, dostępny w każdej drogerii. Polecam wypróbować jeśli macie wrażliwą skórę.

Przyjemny

Dezodorant ma bardzo przyjemny zapach, który utrzymuje się przez cały dzień. Nie mam problemu z nadmiernym poceniem się, dlatego ten produkt sprawdza się u mnie bardzo dobrze. Po aplikacji nie pozostawia uczucia lepkości, lecz skóra jest sucha i gładka w dotyku. Nie pozostawia żadnych śladów na ubraniach oraz nie podrażnia delikatnej skóry pod pachami, polecam.

Zapach klasycznych perfum. Chronił przez parę tygodni.

Zapach bardzo mi się podoba do stosowania zima - pudrowy zapach klasycznych perfum - coś jak Eau de Mademoiselle Givenchy z pudrem babci. Chronił dobrze przez parę tygodni, potem musiałam zmienić, ale często mam tak z dezodorantami. Plus za piękne opakowanie.

Uwielbiam ten zapach, jest taki uroczy...

To jeden z moich ulubionych antyperspirantów w spray'u, do którego wciąż wracam (i również jeden jedyny Dove jaki lubię). Ten pudrowy zapach przywodzi mi na myśl małe dziecko i coś delikatnego, ale mimo że jestem przeciwieństwem takich skojarzeń, to i tak go uwielbiam używać :) Zapach utrzymuje się cały dzień i działa tak jak należy, jak dla mnie jest idealny, ale czasami muszę go zmienić na inny, bo przy dłuższym stosowaniu może stłamsić i znudzić.

Nie chroni przed potem

Nie jestem zadowolona z tego produktu. Pachnie bardzo dziwnie jak babcine kosmetyki/perfumy.A najgorsza wada to brak ochrony przed poceniem.W ekstremalnych warunkach typu upał czy intensywny wysiłek antyperspirant sobie nie radzi.Plusem tego kosmetyku jest brak podrażnień oraz, że nie zostawia białych plam na ubraniach ani pod paszkami.Jak na razie najlepszy jest standardowy niebieski Dove Orginal.

Ten zapach nie przypadł mi do gustu

Oceniam bardzo podobnie do wersji z gruszką i granatem. Mogłabym tutaj właściwie powtórzyć to, co pisałam przy tamtych, bo jedyne czym się różnią to zapachem. Najbardziej spodobała mi sie gruszka bo jej zapach jest piękny i intensywny i najlepiej zabija zapach potu. Granta również bardzo ładny, ale o mniejszej intensywności, natomiast ta wersja nie podoba mi się. Spodziewałam się pięknego, delikatnego, kobiecego zapachu a otrzymujemy typową woń dla pudrów i oliwek dla niemowlaków. Drażni mnie nieco ten zapach, aczkolwiek produkt zużyję. Jednak do tej wersji na pewno nie wrócę...zbyt pudrowa i dzieciaczkowa :P

Niewypał

Kupiłam przy okazji kupna antyperspirantu w sztyfcie i to jednak jemu pozostanę wierna. Ten antyperspirant to niewypał. Nie ukrywa brzydkiego zapachu, nie zmniejsza potliwości. Do tego jest bardzo mało wydajny. Brudzi koszulki niemiłosiernie! Jeśli ma się czarną bluzę to totalnie odradzam. Miałam taką sytuacje, że nie mogłam przed wyjściem domyć bordowej sukienki a nie miałam innej na przebranie... jedynym plusem jest opakowanie i dozownik.