BingoSpa, Maska do włosów z ekstraktem z drożdży (nowa wersja)

BingoSpa, Maska do włosów z ekstraktem z drożdży (nowa wersja)

Maska do włosów BingoSpa z ekstraktem z drożdży piwnych zawierającym substancje aktywne takie jak:
- witaminy, głównie z grupy B: tiamina (B1), ryboflawina(B2), kwas pantotenowy (B5) i pirydoksyna(B6)
- proteiny, głównie te o niskiej masie cząsteczkowej
- peptydy i wolne aminokwasy ze szczególnym podkreśleniem kwasu glutaminowego, lizyny, alaniny, glicyny, metioniny i cystyny
- oligoelementy
- enzymy
- taniny
Obecność polarnych aminokwasów takich jak kwas glutaminowy i lizyna sprawiają, że drożdże posiadają doskonałą zdolność odbudowy struktury włosa.
Kompleks witamin grupy B poprawia metabolizm i uczestniczy w mechanizmie oddychania komórkowego. W ramach tego kompleksu, na szczególna uwagę zasługuje pirydoksyna (B6), witamina o udowodnionym działaniu przeciwłojotokowym, przywracającą prawidłowe funkcjonowanie gruczołów łojowych skóry.
Sposób użycia: maskę BingoSpa równomiernie rozprowadzić na umytych, wilgotnych włosach. Po ok. 2 min. dokładnie spłukać.

Myślę, że maskę oceniam rzetelnie, bo przed jej zastosowaniem nie użyłam żadnego ulepszającego szamponu ( z olejkami, z substancjami ułatwiającymi rozczesywanie, itd) tylko zwykłego, delikatnego bambino. Po spłukaniu maski także nie używałam sprayów, serum, itd.

Dobra do zmywania olejków

Sama maska nie tylko nie pomaga ale mocno przesusza włosy, moje mają skłonność do przetłuszczania się a ten produkt nie zmienił tego nawet w minimalnym stopniu. Włosy po niej miałam jak siano ale jest jeden zdecydowany plus. Dobrze sprawdza się podczas zmywania olejków z włosów. Nakładam maskę bezpośrednio na olejowane włosy i zmywam normalnym szamponem, maska dobrze zbiera oleje a dzięki temu nie trzeba kilkukrotnie myć włosów.

bardzo fajna

Bardzo lubię tą maskę. Krótko i na temat:
+bardzo wydajna i tania
+dzięki lekkiej konsystencji nie obciąża przetłuszczających się włosów
+nadaje się do nakładania na skalp, a nawet do mycia odżywką
+podoba mi się ten zapach, ale to kwestia gustu :)

-mogłaby troszkę bardziej nawilżać włosy, szczególnie na długości i końcówkach
-opakowanie trochę niewygodne do używania pod prysznicem czy w kąpieli, ale teraz to już się czepiam szczegółów

Nareszcie koniec z przetłuszczającymi się włosami

Używam maski codziennie na włosy na skalp.

Zalety:
*Nie obciąża
.*Włosy w końcu się nie przetłuszczają.
*Maska bardzo pomogła w walce z łupieżem chociaż do końca nie wyeliminowała.
*Nawilża
*Posiada dużo składników pozytywnych

Wad jak dla mnie brak.

bardzo wysusza wlosy

Maske kupilam z mysla o swojej skorze glowy, ktora jakos bardzo mocno sie nie przetluszcza, ale po przespanej nocy wlosy juz nie sa ani troche swieze, wiec czesto zdarza mi sie je myc codziennie.

Maska ma przyjemna konsystencje, ktora mozna, a nawet powinno sie, wmasowac takze w skore glowy. Nic a nic nie obciaza wlosow, nie sa po niej ani troche oklapniete.
Czas dzialania to 5 minut. Uwazam, ze to bardzo dobry czas, nie za dlugi i zawsze znajdzie sie 5 minut na maske do wlosow.

Niestety nie polubilysmy sie, poniewaz:
- maska bardzo wysusza moje wlosy
- nie da sie ich po niej rozsesac, sa tak koszmarne koltuny
- wlosy sa sianowate, szorstkie
- traca caly blask
- przy probie rozczesania polowa wlosow zostaje na szczotce. To cud, ze w ogole jeszcze cos mam na glowie

Nie zauwazylam znaczacego wplywu na moja skore glowy. Wlosy wcale nie sa dluzej swieze, przetluszczaja sie tak samo szybko jak zawsze.

Używam tego produktu od: pazdziernika
Ilość zużytych opakowań: 1 cale