Kanechom, Mix Fruit, Maska odżywcza do włosów `Owocowa`

Kanechom, Mix Fruit, Maska odżywcza do włosów `Owocowa`

Pojemność 1 000 ml

Maska Owocowa Kanechom rewitalizuje, przywraca zdrowie oraz miękkość suchym i zniszczonym włosom. Intensywnie regeneruje, odbudowuje strukturę włosa, poprawia ich witalność i nadaje delikatny zapach. Przywraca włosom jędrność i gładkość. Gęsta konsystencja oraz zniewalający zapach utrzymujący się na włosach sprawiają że zabieg nakładania maski jest czystą przyjemnością.
Sposób użycia: Po umyciu włosów odciskamy je z wody. Nakładamy maskę na włosy od ucha w dół. Zawijamy włosy w foliowy czepek lub ręcznik i ewentualnie podgrzewamy za pomocą suszarki (ciepło sprawia że składniki aktywne zawarte w masce zostaną szybciej przyswojone). Trzymamy maskę ok 30-40 min, następnie spłukujemy.

srednia

Na zakup tej maski zdecydowalam sie, poniewaz moje wlosy byly po intensywnym rozjasnianiu mocno zniszczone.

Konsystencja maski podoba mi sie najbardziej. Nie jest bardzo gesta (lubie geste maski), a mimo tego nie splywa z wlosow.

Nakladam ja na dwa sposoby:
1. na umyte i osuszone recznikiem wlosy, na to czepek, na to recznik i tak zostawiam na 40 minut, po czym zmywam.
Taka "kuracje" robie wlosom ze 2 razy w miesiacu.
2. na umyte, tylko wycisniete z wody wlosy, zostawiam na 2-3 minuty, zmywam.
W taki sposob uzywam jej okolo 3 razy w tygodniu.

Moje wlosy sa troche dluzsze niz do ramion, farbowane na blond (wyjsciowy kolor to sredni braz), z natury proste.

Maska:
- nablyszcza je
- delikatnie zmiekcza
- niestety nie daje samodzielnie rady zeby ulatwic rozczesywanie. Trzeba uzyc czegos dodatkowo
- nie "ulizuje" wlosow
- odzywia, ale nie jest to tak dobry efekt jak np. po odzywczej masce Ziaji
- nie wyplukuje koloru, nie rozjasnia go, nie przyciemnia, nie poszarza
- nie przetluszcza wlosow, nawet po 40 minutach pod foliowym czepkiem

Wydajnosc w zaleznosci od stosowania. U mnie okolo 4 miesiace. Opakowanie ma 1000ml.

Dostepnosc: kupilam w Auchan za okolo 20zl.

Podsumowanie:
Raczej nie kupie ponownie, choc nigdy nie wiadomo. Moje wlosy po uzyciu tej maski nie sa tak genialnie odzywione jak bym chciala i jest problem z ich rozczesaniem.

Używam tego produktu od: lutego 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 cale