Kanechom, Goat Milk, Maska nawilżająca do włosów z kozim mlekiem

Kanechom, Goat Milk, Maska nawilżająca do włosów z kozim mlekiem

Pojemność 1 000 ml

Odżywcza maska Kanechom Kozie Mleko przywraca i wzmacnia blask włosom farbowanym i poddawanym procesom chemicznym. Nawilża i nadaje naturalną elastyczność oraz naprawia uszkodzone włókna włosów.
Nakładać na świeżo umyte włosy. Pozostawić na 20-40 minut. Dokładnie spłukać. Stosować przynajmniej raz w tygodniu.

Faktycznie nawilza

Moje wlosy sa po rozjasnianiu u fryzjera dosyc zniszczone, a przynajmniej bez dobrego szamponu, maski nawilzajacej lub odzywczej i oleju lnianego wygladaja jak siano, mimo ze cale zycie bylam wlascicielka wlosow prostych jak druty, totalnie ulizanych (poniewaz bylo ich bardzo duzo, byly dlugie i ciezkie, wiec plasko lezaly u nasady i na plecach) i do tego malo sie nimi przejmowalam, poniewaz byly zdrowe i blyszczace same z siebie. Do czasu az postanowilam je rozjasnic ze sredniego brazu na blond (w 2014 roku).

Maske Kanechom kupilam w Auchan za okolo 22-23zl. Konsystencja jest na tyle gesta, ze mozna nalozyc na wlosy osuszone recznikiem, na to czepek, na to recznik i nic nie splywa z wlosow.

Uzywalam jej srednio 1-2 razy w tygodniu. Trzymalam ja na wlosach 2-3 godziny, czyli o wiele dluzej niz jest to zalecane na opakowaniu (20-40 minut). Mimo tego wlosy nie byly przyklapniete, maska swietnie sobie radzi z ich nablyszczeniem, bardzo delikatnie je zmiekcza (jak dla mnie moglaby jeszcze mocniej), ulatwia rozczesywanie, odzywia i nie przetluszcza wlosow, nawet po 3 godzinach pod foliowym czepkiem.

Jak na moj gust i moja obecna kondycje wlosow moglaby byc jeszcze bardziej tresciwa, ale bylam z niej wyjatkowo zadowolona i z pewnoscia kupie ponownie.

Używam tego produktu od: pazdziernika 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 cale