Fitness Line, Balsam modelująco-wyszczuplający

Fitness Line, Balsam modelująco-wyszczuplający

Balsam z ekstraktem z kakaowca wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, modeluje i wyszczupla sylwetkę, usprawnia mikrokrążenie, ułatwia eliminację toksyn, ujędrnia skórę. Preparat zawiera biokompleks reduktorów tłuszczu, czyli L-karnitynę, kofeinę oraz bluszcz, który reguluje funkcjonowanie komórek tłuszczowych, pobudza proces usuwania rezerw tłuszczu i zapobiega jego ponownemu odkładaniu się pod skórą.
Dodatkowo olejki eteryczne o zapachu cytrusów i cynamonów działają odświeżajaco i energetyzująco.
Balsam pozostawia ciało jedwabiście gładkie, jędrne oraz elastyczne.

Cena: 16 zł / 200 ml

Kakao + pomarańcza...

z domieszką cynamonu- tak zapach tego oto mazidła ocenia mój nos :) Przyznam też bez bicia, że właśnie dla tego zapaszku go kupiłam. Balsam ten nie nawilża, nie wyszczupla (oczywiście) ani nie ujędrnia, może trochę wygładza. Jest szalenie niewydajny, mi wystarczył na niecałe 3 tygodnie. Kolor ma dziwny, brązowo-pomarańczowy, używając go zastanawiałam się, ileż konserwantów wpakowali w to mazidło (pewnie uznacie, że dziwna jestem, bo nie mialam tego problemu przy wściekle różowym balsamie Sorai :) ). Butelka niewygodna, można dostać szału, próbująć wydobyć końcówkę. Wczoraj mi się skończył i płakać po nim nie zamierzam :P Jednak dla osób tak jak ja zauroczonych zapachem dobra wiadomość- woń ta bardzo długo się utrzymuje na skórze, po umyciu, wmasowaniu, położeniu się spać i wstaniu rano nadal go wyczuwałam!!! Daję*** ze względu właśnie na zapach :)

ilość zużytych opakowań: jedno

Zawracanie głowy

Zwykły balsam, o zapachu, który przypomina mi wyroby czekoladopodobne. Jedyną jego zaletą jest fakt, że nie wchłania się od razu, daje dobry poślizg - pozwala na wykonanie masażu. Celulit się zmniejsza - dzięki masowaniu, podobny efekt osiągam innymi balsamami jeśli masuję się systematycznie. Jest mało wydajny.

e.

Ach ten zapach... :)

Zapach bardzo przyjemny. Konsystencja też w porządku, choć mogłaby być gęściejsza. Dobrze nawilża i wygładza. Czy działa tak jak obiecuje producent: czyli modeluje i wyszczupla... hmmm, raczej nie, ale żaden balsam tego nie zdoła uczynić. Ogólnie miły balsam... choć cudów spodziewać się nie należy;)

depilacja opóźnianie porostu włosów

Pomarancze i cynamon

Wraz z innymi produktami z tej linii trafil w moje rece ten balsam.Pierwsze wrazenia bardzo przyjemne-pomarancze i cynamon-mowa oczywiscie o zapachu.Sam kosmetyk-latwy w rozprowadzaniu,bardzo dobrze sie wchlania,super nawilza,nie pozostawia filmu na skorze.Wygladza ladnie,ale nie modeluje i nie wyszczupla tak jak to obiecuje producent.Wydajnosc srednia,cena mala.Mimo wszystko warty wyprobowania.

To jeszcze nie to ..

Nie spodziewałam się po nim jakiś spektakularnych efektów, dlatego nie czuję się rozczarowana, ale uważam, że ten balsam jest całkiem dobry, lepszy w każdym razie od Ziaji Lipocell bloker.Nieźle ujędrnił mi skórę na udach i pupci, można przy pomocy niego wykonać solidny masaż, nie jest tłusty, dobrze się wchłania, przyjemnie pachnie, bardzo dobrze nawilża,jest tani (zapłaciłam ok 10zł) i jest wydajny, jednak nie napina skóry tak jakbym tego chciała.Dlatego daje tylko 3 gwiazdki. Wiadomo z całej serii Fitness Line ten balsam ma najsłabsze działanie i jeśli liczy się tylko na jego działanie to można się rozczarować.Następnym razem (została mi już końcówka)kupię termoaktywny żel z tej serii.

nie wyszczupla

Bardzo przyjemny balsam o ladnym cynamonowym zapachu i niebanalnym kolorze, ale niestety nie zauwazylam dzialania wyszczuplajacego. Jedyny efekt to troche gladsza skora. Taki dobry zwykly balsam.