Subli`Mine (Fluid Foundation Continuous Color Radiance)

Subli`Mine (Fluid Foundation Continuous Color Radiance)

Najnowszy płynny podkład firmy Givenchy. Zapewnia skórze miękkość, komfort oraz ochronę (SPF 20). Zawiera unikalny zestaw pigmentów, które reagują na zmiany oświetlenia. Nadaje bardzo naturalny, rozświetlony efekt. Do każdego rodzaju skóry.

dla mnie odpada ,żadna rewelacja

Kupiłam go bo lubię testować nowe podkłady,zachwyciłam się opakowaniem (ładna buteleczka) ale podkład sam w sobie b.mnie rozczarował. Na mnie wygląda ciężko i sztucznie, w ogóle nie stapia się ze skórą, widać go na kilometr i do tego wcale nie widzę tego efektu rozświetlenia,który producent obiecuje...buzia tylko się błyszczy ale nie jest świeża . Matu też nie ma , nie nadaje się do cery tłustej, świeci się niemiłosiernie . Miałam odcień Macadamia 105 i był dla mnie troszkę za jasny. Skusiłam się ,bo nie używałam wcześniej podkładów Givenchy i więcej na pewno już go nie kupię ! O wiele bardziej lubię EL DW choć już bardzo mi się znudził ..

Cóż kupiłam,spróbowałam i dziękuję za Givenchy , tylko opakowanie jest z klasą,podkład odpada dla tłustej cery.

jest ok

Miałam go co prawda dosyć dawno, ale z perspektywy czasu oceniam go jako przyzwoity (ale nic więcej).

Pamiętam, że ładnie wyglądał w świetle dziennym, za to w świetle żarówkowym dla mnie wyglądał zbyt matowo (nie lubię podkładów matujących). Krycie średnie, trwałość też. Za tą cenę na pewno można kupić coś lepszego.

za filtr i zapach aa i opakowanie:)

Zapach,filtr i opakowanie :)to moge ocenic pozytywnie..reszta bardzo mizernie wypada..jako podklad słaby,krycie minimalne a z za lekkie i kolor jakby poszarzył moja cerę:(to ja jak narazie marce Givenchy mówie pa,pa...szkoda pięniędzy..są lepsze..Teraz np kanebo i lancome moimi faworytami...

Manicure - glitter nails

NIE WARTY PIENIĘDZY

Absolutnie odradzam ten produkt. Jestem osobą która raczej nie ma wielkich problemów z cerą i całkiem nieźle wyglądam bez podkładu a gdy nałożę ten kosmetyk mam wrażenie że moja cera wygląda na szara i zmęczoną.
Szukałam produktu który nawilży mi skórę. Konsystencje na pierwszy rzut oka do tego celu ma świetną, ale w ogóle się nie wchłania, do tego szybko ściera i traci kolor. W ogóle nie kryje, tak jakby nie miał w sobie pigmentów. Używałam chyba najjaśniejszego koloru, nr nie pamiętam ponieważ miałam go dwa lata temu a dopiero teraz go recenzuje. Jedynym plusem jest śliczny zapach i opakowanie, dzięki pompce jest całkiem wydajny i nie wychodzi go za dużo. Tak jak pisałam miałam go dawno i za bardzo go nie używałam dopiero później wymyśliłam sobie że będę go mieszać z innym podkładem mocno pigmentowanym i ciężkim, do tego nadaje się rewelacyjnie, ale po co wydawać aż tyle kasy na podkład do mieszania z innymi.

Używam tego produktu od:paźdz2008

W sumie chyba szkoda prądu...

No w zasadzie to nie wiem ...moze powinnam dać dwie gwiazdki...ale jednak zdecydowałam na trzy bo jednak go używam i nie wyrzucam.
Podkład w zasadzie nie jest zły.
- ładnie się wtapia w skórę
- nie robi smug
- jest baardzo naturalny i lekki
- jest względnie trwały
- łatwo go równo nałożyć
- ma piękne opakowanie
- ładnie pachnie
ale:
- nie widzę tych cudów obiecanych przez producenta (tej zabawy światłem itd)
- praktycznie nie kryje a twarz sprawia wrażenie tłustej (o matowieniu nie ma mowy ale się nie czepiam, to nie jest podkład typu mat)
- po nałożeniu tego podkładu twarz wcale nie wygląda ładniej a nawet bym powiedziała, ze gorzej. Sprawia wrażenie zmęczonej i muszę się nieźle namachać, zeby go upiększyć.
- potrafię wymienić co najmniej trzy podkłady ze średniej półki , które są o niebo lepsze od tego, a z wyższej to już cała masa.

Używam koloru 110 , który kupowałam latem więc teraz jest za ciemny. Mieszam go więc z jasnymi (lepszymi od tego) i w ten sposób jakoś go zmęczę bo ładnie się z nimi łączy i nadaje im lekkości.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jakaś połowa

kwc

Dłuugo nie mogłam odnaleźć dla siebie podkładu... Próbowałam Double Wear Light, Lancome Ideal Color, 10 godzin snu od bourjois i wiele wiele innych. Każdy z nich miał w sobie coś na ie.
Sublimine ma szeroką gamę kolorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Delikatnie rozświetla szarą skórę. Nie tworzy zaskórników ani innych niespodzianek... Nie podkreśla skórek.
Niestety kiepsko matuje i prawie wogole nie kryje. Zastanawiam się, czy jest wydajny, ponieważ jego konsystencja jest raczej płynna...
Jesli ktoś zużył już całe opakowanie prosze o odpowiedz ;)

Używam tego produktu od: tydzień

upiększa, nie tapetuje

Podkład zapewnia jedynie lekkie krycie, przy wyraźnie wyrównanym kolorycie cery. To nie jest jego minus, tylko specyfika tego typu podkładu. Takie też są potrzebne na rynku. ;) Używam 2 naciśnięcia pompki na twarz, bez szyi. Łatwo się rozprowadza palcami i nie zostawia smug. Ja stosuję algorytm ze strony Lancome: nakładam punktowo w 8-10 miejscach na twarzy, rozsmarowuję lekko w poziomie , a potem kolistymi ruchami w pionie. W ten sposób podkład nałożony jest równomiernie na całą twarz i nie zbiera się nigdzie. Na koniec rozcieram czoło, skronie i linię szczęki, aby nie odznaczała się granica nałożenia podkładu, chociaż akurat Sublimine nie ma do tego tendencji. Co jeszcze: podkład rozświetla twarz, ale nie zawiera wyraźnych drobinek. Efekt jest bardzo subtelny. Wybór kolorów - fantastyczny, zarówno co do jasności, jak i tonacji, choć nie wszystkie są dostępne w Polsce. Jeśli chodzi o właściwości kosmetyczne - Sublimine nawilża i wygładza w dotyku skórę, nie powoduje zaskórników, nie pogarsza u mnie stanu naczynek i trądziku różowatego. Aby był trwały wymaga przyprószenia delikatnym pudrem sypkim. Bez tego zachowuje się bardziej jak krem koloryzujący, ale nie ciemnieje i nie warzy się na twarzy przez cały dzień. Co w nim najbardziej lubię - twarz wygląda na bardziej wypoczętą, piękniejszą, ale w ogóle nie pomalowaną.

Używam tego produktu od: 1 roku

Świetny, lekki, rozświetlający

Jestem z niego bardzo zadowolona- jest dokładnie taki jak lubię i spełnia właściwie wszystkie moje oczekiwania.
Jest lekki, ma przepiękny kolor ( ja mam 107), delikatnie rozświetla, dodaje świeżości, ożywia twarz, nawilża.
Nie kryje zbyt dobrze, ale ujednolica kolor, a ja tego właśnie oczekiwałam.
Świetnie się rozprowadza, nie robi smug- dla mnie idelane jest połączenie go z lekkim kremem-zelem nawilżającym, jedynie na większe wyjścia nakłądam go w większej ilości i dodaję mniej kremu:)

Dodaję gwiazdkę, bo jednak jest to najlepszy podkład jakiego kiedykolwiek używałam - najgorsze jest to, że już właściwie nie można go dostać:(

Używam tego produktu od:około 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

Mógłby być lepszy

Trudno mi jednoznacznie ocenić ten podkład, bo za każdym razem zachowuje się na mojej cerze inaczej.

Na mocno nawilżonej cerzy rozprowadza się topornie, pozostawia smugi - lepiej na bazie lub lekkim kremem z silikonami. Trudno potem poprawiać, bo szybko zastyga. Zdecydowanie lepiej wygląda nałożony w niewielkich ilościach.

Ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję, ale jest lekki i miło nawilża. Buzia wygląda naprawdę zdrowo. Słabo kryje, nie podkreśla - a nawet ukrywa suche skórki. Po 2 - 3 h cera zaczyna się nieco błyszczeć.

I tu jest największy problem, bo kompletnie nie współgra z pudrami. Jakikolwiek sypki puder położony na niego zbija się w plamki, wygląda nieestetycznie. Daje efekt tapety i źle wykonanego makijażu.

Za podkład takiej marki za taką cenę, spodziewałam się mniejszych problemów.

Mam odcień 103, piękny, jasny, żółtawy beż.

Używam tego produktu od:luty 2008

Nie dla mnie

Zaczne od tego , ze wybralam za jasny (106), ale co najgorsze, wcale nie kryje, twarz sie swieci odrazu po nalozeniu i strasznie "szczypie".

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 (niecale)

idealny

bylo tak: zglosilam sie do sephory po probki podkladow nawilzajacych (bo inne podklady robia na mojej buzi spustoszenie - skorki, wypryski, wysuszone plamy). pani dala mi luminessence lancomea i wlasnie sublimine givenchy.
luminessence fajnie sie nakladalo, efekt byl bardzo ladny, skora mieciutka, ale do czasu, kiedy chcialam oproszyc sie jeszcze pudrem brazujacym albo rozem - wtedy dzialo sie cos dziwnego. nie, zeby od razu maska, ale zdecydowanie luminessence + cos na wierzch = too much;).
przyszla kolej na sublimine i okazalo sie, ze idealnie do siebie pasujemy;). mam odcien 106, exact caramel. oto jego zalety z mojego punktu widzenia:
1. latwiutenko sie rozprowadza, bardzo rowno, nie robi zadnych smug
2. natychmiast stapia sie ze skora - nie ma efektu nalozonego podkladu, tylko buzia jest wygladzona, koloryt wyrownany i zdrowszy niz po przebudzeniu
3. uwielbiam go tez za to, ze rozjasnia cienie pod oczami. ok, nie mam przesadnych sincow, ale ciemnawa oprawe oczu. do tej pory probowalam rozjasniac cieniami, ale to nie to samo. w sublimine raz dwa i mam oczka jasniejsze, skora dodatkowo napieta, a nie cienki papierek. jak jeszcze na to naloze cien, to trzyma sie caly dzien i jest nei do zdarcia.
4. podklad bardzo dlugo sie trzyma. do tej pory nawet najstaranniej zrobiony makijaz do pracy znikal kolo 13-14 i po poludniu wygladalam jz naturalnie, czyli jak zmora;))) teraz wracam do domu wieczorem, zmeczona jak niebskie stworzenie, ale... w ogole nie widac tego na buzi.

no nie moge sie nachwalic tego podkladu, bo dod tej pory myslalam, ze niektore kobiety maja po prostu jakas niezwykla cere i tak pieknie wygldaja, a teraz wiem, ze trzeba po prostu wydac troche wiecej pieniedzy na dobry kosmetyk;).
ps. jezeli chodzi o krycie - niespecjalnie jest mi ta funkcja potrzebna, ale drobne niedoskonalosci, typu zaczerwienienie, mala krostka - pokrywa gladko.

jednak ok

Na początku używania podkładu Givenchy nie byłam zachwycona i we wcześniejszej recenzji dałam mu tylko dwie gwiazdki, ale teraz go polubiłam. Moim ideałem od zawsze był Dior Pure Light ale już go wycofują z drogerii:(. Ostatnio bardzo rozczarował mnie Chanel Vitalumiere- (zamiast nawilżać, tłuścił skórę i podkreślał wszystkie niedoskońałości).
Givenchy Sublimine jest lżejszy od Chanel, ma przyjemną lekką konsystencję ujednolica koloryt cery, nawilża, ładnie kryje, rozświetla,wadą jest że troche wchodzi w pory.
Plusem jest eleganckie opakowanie i fajne, jasne kolory. Myślę ze warto kupić.
Ilość zużytych opakowań: niecałe