Kanechom, Aloe Vera, Maska do włosów z aloesem

Kanechom, Aloe Vera, Maska do włosów z aloesem

Pojemność 1 000 ml

Kanechom maska do włosów z aloesem zapewnia glebokie nawilżenie i kontrole objętości. Ma w formule elastynę i ekstrakt z aloesu, które powodują że loki są wygładzone. Produkt idealnie dyscyplinuje i układa loki, wygładzając przy tym i zmniejszając objętość.
Linia przeznaczona do włosów naturalnych. Gęsta konsystencja maski z aloesem Kanechom oraz jej zniewalający zapach utrzymujący się na włosach, sprawiają że zabieg nakładania jej staje się czystą przyjemnością.
Sposób użycia: Po umyciu włosów odciskamy je z wody. Nakładamy maskę z aloesem Kanechom na włosy od ucha w dół. Zawijamy włosy w foliowy czepek bądź ręcznik i ewentualnie podgrzewamy za pomocą suszarki ( ciepło sprawia, że zawarte w masce składniki aktywne są szybciej przyswajane przez włosy). Trzymamy maskę przez ok 30-40 min, następnie spłukujemy.

moglaby byc lepsza

Znalazlam juz swietna maske do wlosow i jest nia intensywnie odbudowujaca maska Ziaji.
Kanechom Aloe Vera raczej przecietna. Jesli zostawi sie ja na wlosach na krocej niz 20 minut wlasciwie nie ma efektow, a nawet po 2 godzinach efekty sa z lekka marnawe.

Jej konsystencja jest bardzo lekka i po jakims czasie splywa z wlosow.

Uzywam jej tuz po myciu wlosow i nakladam na okolo 20 minut (rzadko mam czas, aby siedziala na wlosach ponad godzine). Niestety nie jest to wystarczajace, aby dac zadowalajace rezultaty czyli bez problemu zmiekczyc, rozczesac i ulozyc wlosy.

Maska latwo sie zmywa, ale slabo pomaga rozczesac.
Wlosy sa po niej blyszczace i dobrze sie ukladaja, ale sa za malo miekkie, maska zostawia je odrobine szorstkie.

Gdy mam czas nakladam ja na ponad godzine pod foliowy czepek i recznik na wlosy. Niestety na takie zabiegi ostatnio czasu coraz mniej.

Wydajnosc taka sobie. Maska ma wprawdzie ogromne opakowanie, ale sporo sie jej uzywa, szczegolnie przy dluzszych wlosach. Jej duza zaleta jest to, ze nie obciaza wlosow i mozna spokojnie nalozyc ja takze u nasady.

Podsumowujac:
+ nawilza