BingoSpa, Maska do włosów z glinką Ghassoul (nowa wersja)

BingoSpa, Maska do włosów z glinką Ghassoul (nowa wersja)

Maska do włosów z glinką Ghassoul (Rassoul lub Rhassoul) zwiększa gładkość i sprężystość włosów. Skutecznie myje włosy i skórę głowy, nie uszkadzając łuski włosowej i włókien keratynowych. Chroni przed zanikiem warstwę lipidową skóry głowy. Po zastosowaniu maski BingoSpa z glinką Ghassoul włosy stają się błyszczące, miękkie i sprężyste.
Sposób użycia: maskę BingoSpa równomiernie rozprowadzić na umytych, wilgotnych włosach. Po ok. 2 min. dokładnie spłukać.

Dociąża

Używałam tej maski jak odżywki oraz zgodnie z zaleceniami producenta trzymałam na włosach jakieś 5 minut. Maska ładnie dociążała mi włosy (mam kręcone, więc to dla mnie bardzo ważne). Z kolei lekka konsystencja pozwalała na używanie jej codzienne, a i tak nie dało się przesadzić. Jedyne co mi nie odpowiadało to zapach, ale z drugiej strony jak ma pachnieć glinka jak nie glinką :P

dobrze nawilza, tylko trzeba pozostawiac na dluzej

Moja ulubiona maska do wlosow jest intensywnie odbudowujaca maska Ziaji. Ta rowniez jest dobra, ale trzeba pozostawic ja na wlososach na ponad 5 minut (tak naprawde najlepsze rezultaty daje jak jest minimum 20-30 minut na wlosach).

Sama jej konsystencja jest dosyc lekka i po jakims czasie splywa z wlosow.

Z reguly uzywam jej tuz po myciu wlosow rano i nakladam na 5-10 minut. Niestety nie jest to wystarczajacy czas, aby dac najlepsze rezultaty, ktore jest w stanie osiagnac ta maska, ale na tyle dobre, aby bez problemu zmiekczyc, rozczesac i ulozyc wlosy.

Maska latwo sie zmywa i pomaga rozczesac wlosy. Nie trzeba (ale mozna) uzyc po niej jeszcze dodatkowo czegos bez splukiwania. Ja tego nie robie.
Wlosy sa po niej wyjatkowo blyszczace, miekkie, dobrze sie ukladaja. Najbardziej ja lubie za to, ze podczas rozczesywania polowa czupryny nie zostaje na szczotce.

Gdy mam czas nakladam ja na okolo godzine pod foliowy czepek i recznik na wlosy. Na to mam jednak wyjatkowo rzadko czas, maksymalnie 2 razy w miesiacu.

Wydajnosc moim zdaniem srednia. Maska z uwagi na swoja konsystencje nie jest zbyt wydajna. Mam tez wrazenie, ze jesli naloze za malo, nie dziala tak dobrze.

Podsumowujac:
+ nawilza