Burt`s Bees, Lipgloss (Blyszczyk do ust)

Burt`s Bees, Lipgloss (Blyszczyk do ust)

Błyszczyk Burt`s Bees występuje w bardzo wielu kolorach, posiada naturalny waniliowy aromat i zapewnia długotrwale nawilżenie. Roślinne olejki (ze słonecznika i jojoby) oraz wosk pszczeli pielęgnują usta.

• Ricinus Communis (Castor) Seed Oil,
  • CI 77019 (Mica),
  • CI 75470 (Carmine),
  • CI 77891 (Titanium Dioxide),
  • Ci 77947 (Zinc Oxide)

swietnie nawilza i ladny kolor

Blyszczyk dostalam w prezencie i mimo, ze generalnie nie jestem fanka blyszczykow i w calym swoim zyciu kupilam moze jeden, a cala reszte po prostu dostalam, jest calkiem w porzadku.

Poniewaz darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby, zaczelam go uzywac i jestem pozytywnie zaskoczona.

OPAKOWANIE
Na poczatku bylo bardzo ladne, ksztalt zakretki zrobiony na ksztalt i wzor plastra miodu. Bardzo ciekawy efekt. Napisy starly sie bardzo bardzo szybko. W chwili obecnej nie ma na opakowaniu ani jednej litery, mimo ze blyszczyk nie byl narazony ani na wilgoc ani na ocieranie o inne kosmetyki (np podczas noszenia w torebce). Z tego powodu nie jestem w stanie powiedziec jak sie nazywa kolor, ktory mam, ale jest to bardzo jasny, prawie naturalny jak usta, roz.

Aplikator typowy dla blyszczykow. Ma na koncu mieciutka gabeczke. Nabiera dosyc mala ilosc, wiec czesto zdarza mi sie moczyc go 2-3 razy.

EFEKT
Jest dosyc gesty, ale jest to raczej pozytywne. Nie skapuje z ust, nie klei sie (duzy plus). Bardzo mocno nawilza, daje troszke efekt wosku na ustach (to takze plus). Jest srednio trwaly, bez jedzenia i picia wytrzyma na ustach godzine. Po tym czasie po prostu znika pozostawiajac je jednoczesnie gladkie i nawilzone. W razie potrzeby trzeba nalozyc od nowa.

Wyglad ma dla mnie troszke zbyt nastolatkowy. Ma w sobie polyskujace drobinki brokatu, ktore wprawdzie nie sa bardzo widoczne, ale jednak nie jest to efekt tafli wody.

ZAPACH
Bardzo mocny. Wprawdzie podoba mi sie, a wlasciwie to na poczatku bardzo mi sie podobal, ale po jakims czasie jest meczacy. Wolalabym, zeby jednak go nie bylo, albo zeby po prostu nie byl taki nachalny.

Ogolnie to fajny produkt, ale sa lepsze (moim ulubionym blyszczykiem w chwili obecnej jest blyszczyk marki & other stories).

Używam tego produktu od: wiosny 2015
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze