Kerastase, Homme, Capital Force, Shampooing Traitant Quotidien (Szampon do włosów przetłuszczających się)

Kąpiel odświeżająca marki Kreastase zaprojektowana, przetestowana i przeznaczona do włosów skłonnych do przetłuszczania się. Skutecznie wstrzymuje proces powstawania łojotoku zaledwie w 48 godzin. Oczyszcza skórę głowy i włosy, przywraca im równowagę i zdrowy wygląd. Do codziennego, regularnego stosowania.

Kerastase Homme zawiera opatentowany system Systeme Taurine. Kompleks przywracający witalność włosom w 14 dni. Zawiera taurynę, aminokwas niezbędny do odbudowy i wzrostu włosa, D-biotynę, Ceramidy, Argininę wzmacniające włókno włosów.

szampony
zapachowa
w butelce
żel

Luksusowy szampon niewarty swojej ceny

Mój chłopak posiada ten szampon 1000 ml. Używa go już od długiego czasu. Produkt ma przezroczysty kolor. Szampon pachnie pięknie, jak męskie perfumy z najwyższej półki. Jest wydajny, bo używa tego szamponu już bardzo, bardzo długo i nie chce się skończyć. Bardzo dobrze się pieni, nawet za pierwszym umyciem. Mój chłopak zawsze dwa razy myje głowę, bo ma przetłuszczające się włosy (nie ma problemów z ich wypadaniem) i za drugim razem wystarczy dosłownie kropelka, żeby zaczął się ładnie pienić. Czuć, że dobrze oczyszcza włosy, ale nie zauważył, żeby stały się mocniejsze, zdrowsze, czy wolniej się przetłuszczały. Używając samego szamponu włosy są dobrze oczyszczone, ale nic więcej. Do tego szamponu używa odżywki i wtedy czuje, że włosy są w lepszej kondycji, ale nie używając jej, czuje, że są po prostu czyste (normalne). Podsumowując - za taką cenę spodziewał się dużo lepszych efektów (witalność i kondycja włosa). Na pewno za taką i dużo niższą cenę można znaleźć taki szampon, a nawet lepszy.

KWC!

W ciągu roku stosuję sporo dobrych szamponów ze średniej i wyższej półki, jednak nic nie jest w stanie dorównać Capital Force od Kerastase

Szampon rozwiązał problem moich puszących się, sianowatych i łamliwych włosów, które już po kilku myciach stają się elastyczne, gładkie, pogrubione, a nawet ciemniejsze jednym słowem zdrowo wyglądające. Nie mam już potrzeby dodatkowego stosowania odżywki, co jest wielkim plusem i oszczędnością czasu

Działa w stopniu umiarkowanym przeciw przetłuszczaniu. Nie podrażnia, nie wysusza jak po wielu tego typu produktach

Wykonując masaż głowy tym szamponem czuć przyjemne uczucie relaksu, odświeżenia i ukojenia skóry. Co ważne przy dłuższym stosowaniu faktycznie wzmacnia włosy i zmniejsza ich tendencję do wypadania. Zapach cedrowo pieprzowy kojarzący się z dobrymi perfumami.

Szampon jest drogi, ale wg. mnie warto zainwestować, bo jest to jeden z najlepszych na rynku szamponów do codziennego stosowania dla męzczyzn

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka