Eveline, Pure Control, S.O.S. Na Pryszcze i Wągry, Specjalistyczny żel głęboko oczyszczający

Seria Pure Control to specjalistyczna, opracowana w Laboratorium Eveline linia kosmetyków skutecznie zwalczająca podstawowe problemy młodej cery: pryszcze, wągry, nadmiar sebum.
Specjalistyczny żel głęboko oczyszczający posiada unikalną formułę antybakteryjną, wzbogaconą w CYNK, TRICLOSAN oraz MIKROGRANULKI, co zapewnia jego multiaktywne działanie:
- łagodnie zmywa makijaż, kurz i wszelkie zanieczyszczenia, głęboko oczyszczając skórę
- delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka, które mogą zatykać pory i prowadzić do powstawania zaskórników
- hamując rozwój bakterii skutecznie zapobiega powstawaniu pryszczy i wągrów oraz zwalcza już istniejące
- usuwa nadmiar sebum, zapobiegając nieestetycznemu świeceniu się skóry
- pozostawia skórę dokładnie oczyszczoną, świeżą i gładką
- ALANTOINA i D-PANTHENOL zmniejszają podrażnienia i zaczerwienienia, zapobiegając nadmiernemu wysuszeniu skóry
Skuteczność w usuwaniu pryszczy i wągrów - 83% (test przeprowadzony na grupie 50 osób przez okres 4 tygodni).

za mocny

Żel jest stanowczo za mocny dla mnie. Początkowo byłam zachwycona efektem oczyszczenia, ale później zaczęłam obserwować negatywne skutki:
- za bardzo ściąga i napina cerę
- skóra jest mocno odwodniona
-zero właściwości łagodzących czy nawilżających
- powoduje swędzenie i pieczenie
- skóra łuszczy się, suche skórki są wszędzie – nie mogę nałożyć podkładu
Na plus: +cena, +wydajność, +konsystencja +oczyszczanie

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jestem na nie

Uzywalam tego zelu, kiedy moja cera byla tradzikowa pizza. Zel wysuszyl mi skore, niedokladnie ją oczyszczajac. Byl dosc wydajny, ale na tym konczy sie lista zalet. Zuzylam okolo 3 opakowan z racji tego, ze chcialam odczuc efekt dluzszego stosowania. Trudny w splukiwaniu. Dzialania leczniczego nie wykazal.
Używałam tego produktu: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: ok. 2-3

Dla tlustej cery

Uzywalam tego zelu bedac nastolatka. Mam cere tlusta i ten zel byl dobry. Przede wszystkim doglebnie oczyszczal i usunal mi wagry i zaskorniki. Nie polecam do cery suchej i wrazliwej, bo to dosc agresywny zel i napewno podrazni. Rowniez zalecam uzywac go co 2 dzien, ja tak robilam i cera nie byla przesuszona niz gdybym uzuwala codziennie.

Używam tego produktu od:kilak lat temu

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

NIE polecam :/

Kiedyś dawno go miałam bo kupiłam gazete z dodatkiem którym był właśnie ten żel. Jest straszny wysusza okropnie. moja skora wokół nosa na brodzie i na czole była czerwona piekła i łuszczyła sie. Nigdy wiecej :/

Używam tego produktu od: jakis rok temu użyłam

Wysusza

Kupiłam go bo potrzebowałam szybko jakiegoś żelu oczyszczającego zobaczyłam na cenę i poszłam do kasy . Nie poleciała bym go nikomu . Po 2 użyciach skóra na powiekach i policzkach zaczęła się łuszczyć , była sucha i swędziała :-/

Używam tego produktu od:stycznia 2009
Ilość zużytych opakowań:nie całe 1

wysusza

pamiętam, ze kiedyś dodawali go do gazety i z koleżanką wykupiłyśmy wszystkie w kiosku ;)
trochę go pamiętam...
+nie pachniał okropnie, jak niektóre żele
+fajnie wygładzał
+miał dużo drobinek
+średnio wydajny
+był tani - z gazetą kosztował coś koło 3 zł ;)

-wysuszył mnie już po kilku użyciach - na policzkach łuszczyła mi się skóra! później stosowałam jako piling

z tego co pamiętam, był bardzo podobny do garniera z drobinkami...

Używam tego produktu od:używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:3 albo 4...

Masakra;/ NIE POLECAM !! ;/

to paskudztwo zamiast wypryskow wysusza skóre;/
po umyciu skóra (zwlaszcza w okolicach oczy jest strasznie sucha i sluszcza sie) zadnym kremem nawilzajacym nie moglam tego poprawic a wypryski zostaja bez zmian ;/ dodatkowo skora jest napieta i swieci sie jak porcelana... co to wogele za kosmetyk...

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:troszke

Cos okropnego...

Produkt do kitu.
Mial oczyszczac i pozbywac sie wagrow i wypryskow a jest zupelnie odwrotnie...wszystko zapycha zaczely wychodzic dwa razy wieksze i dwa razy wiecej okropnych pryszczy a co do wagrow- nie zniknely.Przestalam od razu uzywac tego zelu i widac poprawe o 100%.NIE POLECAM!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/4

Nowa formuła-gorszy efekt

Mam bardzo mieszane uczucia- pierwzy raz użyłam żelu przez przypadek, był dołączony go gazety i stwierdziłam że nie zaszkodzi spróbować, mimo że bezskutecznie walczyłam z trądzikiem bardzo drogimi kosmetykami.

Okazało się że mimo śmiesznej ceny był po prostu rewelacyjny: delikatny, o mało intensywnym zapachu (choć tez niezbyt przyjemnym jak dla mnie). Krostki zwalczał niemal od razu i doprowadził do wyleczenia cery z trądziku (zostały tylko zatkane pory ale nie dużo).

Potem znikł ze sklepowych półek a teraz pojawił się w zielonym opakowaniu, zmieniono sklad, zamiast triclosanu jest kwas salicynowy. Ma ładniejszy zapach, ale podrażnił na poczatku skórę, no i nie działa już tak dobrze jak wcześniej. Dlatego daję 4 dla nowej wersji, starsza miałaby 5.

Mimo wszystko polecam spróbować (chociażby ze względu na cenę, własciwie nic się nie ryzykuje) bo mojej koleżance nowa wersja bardzo pasuje a i ja jestem raczej zadowolona, chociaż rozczarowana niepotrzebną zmianą składu.

Używam tego produktu od:pierwszy raz kilka lat temu, ostatnio od miesiąca

Najlepszy.

Najlepszy ze wszystkich które używałam, a było ich duużo... Już po pierwszym użyciu zmniejszyły mi się krostki (problem mojej cery polega na tym, że pojawiają się one od czasu do czasu, moja cera szybko się przetłuszcza), być może jest dość agresywny ale akurat mi to nie przeszkadza bo nie mam wrażliwej skóry. Aktualnie nigdzie nie mogę go znaleźć i bardzo nad tym ubolewam ;/

Ilość zużytych opakowań: jakieś 4,5

5 za zapychanie

Oceniam nowa wersje w zielonym opakowaniu:
Skład: aqua/water, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, peg-75 lanolin, cocamide dea, propylene glycol, allantoin, panthenol, zinc pca, poliquaternium-7, salicylic acid, isopropyl alcohol, pe, xanthan gum, methylchloroisothiasolinone, methylisothiasolinon, fragrance.

Kupilam zel, gdyz stary krem z tej serii byl bdb i gdy zobaczylam zel w nowym, przyciagajacym wzrok opakowaniu, szybko sie skusilam na niego. Pierwsze podejscie bylo na twarz - zapchanie. Nie bylam pewna co mnie zapchalo, bo uzywalam kilku specyfikow, ale odstawilam zel i wszystko wrocilo do normy. Zeby nie ryzykowac kolejnego wysypu w zbyt widocznym miejscu uzylam go na dekolt. Wystarczyly 3 razy i efekt identyczny - masa krostek i zaskornikow. Wiecej nie bede ryzykowac. Poniewaz zapach mi sie bardzo podoba - swiezy cytrynowy, i nie lubie wyrzucac kosmetykow, szczegolnie pelnych, uzywam go do mycia stop (lol), ktorych mam nadzieje nie zapcha :D
Konsystencja bardzo rzadka, lejaca, z malenkimi drobinkami.

Podsumowujac - nie polecam NIKOMU.

Używam tego produktu od: 3x na twarz, 3x na dekolt
Ilość zużytych opakowań: 1/2

może być

Właśnie skończył mi się żel, a że byłam w samie to podreptałam do stosownej półeczki. Z braku większej kasy kopiłam ten, podbierałam go kiedyś siostrze, więc pewny, ze nie uczuli. I nie uczulił, nawet dobrze sie nim myje, drobinki nieci scierają, twarz lekko wygładzona. Co do wągrów- na razie nie bardzo mi pomógł. Trzeba uważać, bo może ścieknąć po palcach. Polecam- jako mocno czyszczący żel po całym dniu noszenia makijażu świetnie się sprawdza.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:-