Tesori d`Oriente, Hammam, Olio Corpo E Capelli (Jedwabisty olejek do ciała i włosów)

Rytuał piękna Hammam , znany jako tradycyjna "łaźnia turecka" regeneruje ciało i hartuje duszę ofiarując momenty prawdziwie dobrego samopoczucia i harmonii. Olej Arganowy dzięki swoim właściwościom odżywczym i regenerującym zapewnia ciału i włosom piękno i odżywienie.

regenerujące, nawilżające
100 – 250ml
Skóra
normalna

sułtańskie luksusy

Bardzo lubię serię Tesori d\'Oriente. A w całej serii najbardziej lubię ten właśnie kosmetyk.

Jest to olejek typu suchego, który nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Idealnie sprawdza się do regeneracji przesuszonego naskórka nóg i rąk (łokci i kolan w szczególności).

Olejek najlepiej jest stosować po kąpieli, na wilgotne ciało. Po takiej aplikacji skóra jest odżywiona i lekko połyskliwa, ale nie ordynarnie naoliwiona, jak bicepsy aktorów z włoskich pornoli;)

Kosmetyk stosuję także po depilacji, bez żadnych czerwonych, szczypiących konsekwencji.

Tylko raz nałożyłam specyfik na włosy. Na pewno im nie zaszkodził, oszałamiajacego efektu jednak nie zauważyłam (poza pięknym zapachem włosów oczywiście). Generalnie szkoda mi było olejku do tego celu. Wolę się nim smarować, a do włosów używać kosmetyków wyłącznie do tego przeznaczonych.

Zapach: obłędny:)
Zwykle nie przepadam za słodziakami. Tu robię wyjątek, bo kompozycja jest wykwintna. Nie ma w sobie tej ciężkiej ulepkowatości, którą trzeba często wdychać w przypadku arganowych kosmetyków. Słodycz z Hammamu jest lekka, o owocowo-kwiatowych konotacjach, subtelnie przypudrowana cukrem z orientalnymi przyprawami. Zapach nie tylko nietuzinkowy, ale i niewiarygodnie trwały.

Opakowanie: produkt występuje w szklanej flaszeczce z etykietą i w blaszanej, pomalowanej na pomarańczowo-brązowo buteleczce. Obydwa opakowania są stylową ozdobą łazienki.
...Trochę doskwiera tu brak dozownika, trochę czasem butelka się upaćka, no ale za lans się płaci. To wie każda duża dziewczynka. Nie czepiajmy się.

Cena: dopasowana do jakości

Wydajność: doskonała

MINUSY:
martwi mnie coraz mniejsza dostępność ojejku ( w tej chwili już tylko w Internecie).

Używam tego produktu od: stosowałam przez ponad rok na specjalne i niespecjalne okazje
Ilość zużytych opakowań: jedno całe