Clean & Clear, Advantage, Szybko działający krem-żel do twarzy

Clean & Clear, Advantage, Szybko działający krem-żel do twarzy

Według producenta jest to zupełnie innowacyjny sposób na pomoc w pozbyciu się znienawidzonych pryszczy. Wyraźnie redukuje zaczerwienienia i rozmiary wyprysków podczas snu, ale może być także stosowany w dzień. Unikalna formuła wykorzystuje składniki antybakteryjne, które odblokowują pory oczyszczając skórę z martwych komórek naskórka.

Produkt zawiera również mieszankę naturalnych składników - m.in. wyciąg z drzewa cedrowego i olejek cynamonowy.

Nie wysusza skóry.

Cena: 17 zł / 40 ml

robi z twarzy pobojowisko

nie nie nie!
liczyłam na szybkie zneutralizowanie pryszcza, zamiast tego przemienił go w wielką czerwoną plamę, skóra łuszczyła się (chociaż nie jest wrażliwa) i była rażąco czerwona przez ponad tydzień, bez używania produktu wszystko zeszłoby samo w 2-3 dni
zdecydowanie odradzam!

Używam tego produktu od: użyty raz 2 msc temu
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Obojętny

Kiedyś miałam poważne problemy trądzikowe. Przy zastosowaniu wielu maści, papek od dermatologów musiałam nawilżać czymś twarz i jednym z moich kremów był własnie Clean&Clear.
Krem jest dla mnie za słaby. W ogóle nie używam już tych typowo drogeryjnych, ale ten nie jest najgorszy. Nie matowił skóry ani jej też specjalnie nie przetłuszczał. Taki sobie krem, nie robił nic, nie szkodził i nie pomagał. Podobał mi się jego zapach i konsystencja.
Używam tego produktu od: kilka lat temu

Zdecydowanie odradzam !

Strasznie się zawiodłam na tym produkcie . !
Okropnie wysusza skórę , a co za tym idzie skóra po nałożeniu jest napięta i nie miła w dotyku
śmierdzi alkoholem !
opakowanie jest nie wygodne jak dla mnie xd
nie , nie . !
a jeśłi chodzi o działanie to poza ysuszeniem nic więcej nie robi z pryszczem / ami
masakra ! odradzam zdecydowanie .
no chyba że ktoś chce wydać kasę w błoto , to polecam ! :D

pozdrawiam wszystkie czytelniczki ! :*

Używam tego produktu od: 1-czerwca

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Nie.

Może nie był aż taki zły, ale miałam wrażenie, że po jakimś czasie "wyciąga" zaskórniki na wierzch, z czego robiły się ropiejące krostki. Nie mam dużych problemów ze skórą, a on ich, niestety, narobił. Na szczęście było to już jakiś czas temu i moja skóra pozbierała się po używaniu tego kosmetyku ;)

Używam tego produktu od: Używałam 1-2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Zero działania

Żel stosowałam kilka lat temu. Zużyłam do końca, mimo, że po tygodniu byłam już totalnie zrezygnowana.

Nie zauważyłam żadnego działania. Jakby go nie było. Miałam nawet wrażenie, że zwiększa mi się ilość pryszczy. A rano cera świeci się mocniej... Całe szczęście po wymęczeniu 1 opakowania stan skóry wrócił do normy.

Ot, nieudany produkt.

Używam tego produktu od: parę lat temu

wow

cóz może i na początku nic nie dawał i skóa sie strasznie świeciła,ale chyba to normalna bo szybciej działą i na noc w końcu;/ w każdym razie od razu nastpenego dnia po zakupje naożylam go na buzie i nic.wiec lezal sobie tak na polce kiedy tak z 1 miesiąc temu pomyslalm czemu nie?i to jest to!skora zmatowiała blizny stały sie mniej widoczne,rana szybciej sie goja ogolnie rewelka!

Używam tego produktu od:3 miesięcy

A ja sobie chwalę

Oczywiście okropnie wysusza, dlatego stosuję co 2-3 dni, a pomiędzy tym nawilżam. Jednak bardzo dobrze radzi sobie z wypryskami, szczególnie polecam na hormonalne nagłe wysypy ;) zapach niezbyt ładny ale mnie nie drażni, świecenie się mi nie przeszkadza bo stosuję na noc, a leista konsystencja mi odpowiada.

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Co to w ogóle jest?

Kupiłam go przypadkiem i w sumie nie wiem co powiedzieć. Żel ani nie jest szybkodziałający ani przeciwtrądzikowy. Właściwie działania nie zauwazyłam żadnego. Wypryski jak były tak są. Zapach nie powala. Po użyciu cera robi sie jakaś taka..świecąca i klei sie! Nie polecam nikomu tego produktu i to za taką cene. Denerwuje mnie to, że brak jakiego kolwiek działania hamuje mnei przed użyciem, przez co moje 18zł stoi na półce i sie marnuje, aż skonczy sie termin przydatnosci co bęzie pretekstem do wyrzucenia go do kosza. Tam jego miejsce!

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: mało używam i nie chce się zużyc

ca?kiem ca?kiem

Mam ten produkt w posiadaniu i jako? mnie nie zdziwi?.
Tubka solidna, pojemno?? te? dobra, jako?? adekwatne do ceny.Krem dobrze usuwa zanieczyszczenia, dobrze sobie radzi z cer? tr?dzikow?, cera po umyciu tym kremem jest g?adka, pozbawiona zanieczyszcze?, nie ?wieci si?, mo?e tylko na pocz?tku jest lekko napi?ta to to napi?cie szybko znika.
Cera jest promienna i ?wie?a jak dawniej.
Bardzo wydajny, starcza naprawd? na bardzo d?ugo.

U?ywam tego produktu od:nie pami?tam
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1 tzn krem po umyciu twarzy "tonik"

Średni

Kupiłam ten żel-krem już bardzo dawno temu, i dopiero teraz widzę, że jeszcze go nie oceniłam.

Konsystencja leista, ale mi to odpowiada, bo lubię takie. Jest wydajny, właśnie przez tę swoją strukturę. Faktycznie, wrażliwców może trochę podrażnic i wysuszyc, ale jeżeli ktoś nie zapomina o nawilżaniu to nie powinno byc problemów.

Bardzo się błyszczy, dlatego używałam go na noc. W tych "czasach" kiedy go jeszcze używałam, nie miałam pojęcia o skrobii i jej cudownych właściwościach matujących ;) Przy dłuższym używaniu było widac lekkie poprawienie stanu skóry, ale nie spełniło to moich oczekiwań.

Znam zdecydowanie lepsze produkty.

Używam tego produktu od: jakieś 1,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań: skończone 1

eee..

Straszliwie wysusza, buzia pamiętam była jakis czas faktycznie jak poparzona, jednak się to zagoiło, był plus na tym nie wyskakiwały pryszcze, zapach taki 'chemiczny' ogólnie nie polecam

Używam tego produktu od: kiedys

wycofajcie ten produkt!!!

kilka słów..........nigdy przenigdy nie kupujcie tego cena 17zl...coz jak za to grosza juz bym nie dal nie ma co z tym robic nie wydajny, swiece sie jak zarowa 200V jedyne co to ten zapach mi sie podoba nie wiem czemu i opakowanie też ale bez przesady...on jest poprostu blee

Używam tego produktu od:daawno
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno