Chanel, Chanel, Les Automnales Entrelacs (Paleta 5 cieni do powiek)

Chanel, Chanel, Les Automnales Entrelacs (Paleta 5 cieni do powiek)

Paleta cieni Chanel z kolekcji Les Automnales Entrelacs zawiera 5 zharmonizowanych odcieni w tonacji nude. Cienie maja pudrowa, jedwabna teksturę. Pozwalają wyczarować makijaż z wieloma kontrastami, zarówno dzienny jak i na wieczór. Paleta zawiera dwa aplikatory ułatwiające nakładanie.

nie jest zla, ale spodziewalam sie wiecej

Mam cala mase cieni roznych marek, ale moimi faworytami sa MAC i Dior. Ich cienie maja wszystko to, czego od cieni oczekuje.

Chanel tez ma czasem dobre cienie, ale te powyzsze sa srednie. Nie maja duzo wad, ale nie wyrozniaja sie niczym szczegolnym, a moim zdaniem jako reprezentanci marki Chanel powinny.

Opakowanie bajkowe, nadzwyczaj piekne, typowe dla Chanel.

W srodku paletka pieciu slicznych kolorkow, bardzo naturalnych, bazowych, idealnych na dzien. Cienie nie osypuja sie, swietnie sie nabieraja na pedzel, rozprowadzaja na powiece, latwo blenduja. Zaden z kolorow nie jest bardzo mocno napigmentowany, co troszeczke mnie rozczarowalo. Spodziewalam sie maksimum koloru.

Trwalosc u mnie dobra, ale tylko dlatego, ze uzywam bazy Urban Decay Primer Potion. Bez niej by splynely (ale tak samo mam z cieniami MAC czy Dior).

Kolor w ciagu dnia odrobine blaknie, to rowniez troszke mnie rozczarowalo. Na pewno warto przed ewentualnym wieczornym wyjsciem jeszcze poprawic oczy (dolozyc bazowego cienia na powieke).

Wydajnosc srednia, ale to kwestia tego, ze sa bardzo miekkie, wiec czasem nawet za duzo nabiera sie na pedzel.

Ciesze sie, ze kupilam, poniewaz byla to edycja limitowana, ktora chcialam przetestowac, ale gdyby byly dostepne w regularnej sprzedazy, wiecej bym sie nie skusila.