Pollena-Ewa, Eva Natura Bursztyn, Energizująca maseczka do twarzy i dekoltu

Pollena-Ewa, Eva Natura Bursztyn, Energizująca maseczka do twarzy i dekoltu

Wygładzająca, relaksująca i oczyszczająca maseczka, która natychmiast poprawia kondycję skóry, przeznaczona do cery dojrzałej. Zawiera energizujący naturalny biokompleks bursztynu i wysokoenergetycznego komponentu pochodzenia morskiego Artemia Salina, który wspomaga odbudowę właściwej struktury komórek skóry. Maseczka dostarcza skórze niezbędne elementy odżywcze: ceramidy roślinne, D-pantenol i alantoinę. Dokładnie i głęboko oczyszcza skórę, wygładza i uelastyczniają, a także usuwa ślady zmęczenia.

Rewelka

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1 ...Nie przeczytałam dokładnie opisu i stosowałam bez zmywania, co skończyło się zatkaniem porów i odstawiłam ją. Tuż przed końcem ważności przeczytałam opis i zrobiłam tak jak zalecone. Okazało się że to najlepsza maseczka, pogotowie ratunkowe przed wyjściem - odmładza, poprawia kontur twarzy.
Recenzja: ...

Bez rewelacji

Do twarzy nie polecam, w moim przypadku natluszczajaca nadmiernie , ciezko sie wchlania i to wszystko.Do dekoldu lepsza ale i tak w ogolnej ocenie, taka nijaka.Az chce sie ja zmyc ...

Za dużo obietnic

Producent dużo obiecuje, ale rezultaty mierne.
Nie zauważyłam oczyszczenia buzi, a wręcz maseczka sprzyja zanieczyszczeniom ponieważ jest jakaś taka tłusta. Skóra po zmyciu jest zmęczona, nieświeża i świeci się. Próbowałam stosować ja na noc, ale efekt też nie był zadawalający, gdyż wyschłam niemal na wiórek. No przesadzam, ale ściągnięcie skóry było nieprzyjemne. Może to kwestia cery, ale ja mam mieszaną, a dla takiej zgodnie z opisem producenta, maseczka nadaje sie najbardziej

Bordowe usta H&M

ulubiona na noc

A ja ją bardzo lubię. :)
Nie przeszkadza mi jej zapach (BTW bardzo podobny do zapachu maseczki-koktajlu witaminowego z Dermiki ;) ), ponieważ używam jej jako kremu na noc (producent zalecał również takie jej użycie), tylko nakładam nieco cieńszą warstwę.
Idealnie się wchłania, nie natłuszcza skóry a rankiem twarz naprawdę jest promienna i odświeżona.
Nie zauważyłam natomiast efektu rozjaśnienia.
Jest znacznie tańsza od niejednego kosmetyki energizującego z wyższej półki a efekty daje CO NAJMNIEJ równie dobre.
Zużyłam około 6 tubek i nie zamierzam przestać jej kupować.

Jestem bardzo zadowolona

Jedna z najlepszych maseczek, jakie kiedykolwiek miałam. Nakładam ją cienką warstwą na noc i o poranku widzę efekty - widziałam jej działanie już po jednokrotnym użyciu. Rozjaśnia, szybko się wchłania, coś jakby lekko nawilżała, nie zatyka porów. Rzeczywiscie energizuje, bardzo mi się moja skóra po jej użyciu podoba.Jestem bardzo zaskoczona ocenami niżej, byłam pewna, że na wizażu będzie oceniona bardzo pozytywnie.Rozpoczęte pierwsze opakowanie.

co to ma byc>?

po prostu przestrzegam przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Ja podobnie jak poprzedniczka, wywaliłam to coś bo minąl termin ważności.Juz pomijam że zapach lekko stęchły,ale działanie żadne - kompletnie żadne , tak jakbym nałożyła sobie na twarz margarynę. Nie wiem czemu ma słuzyć ten kosmetyk. Działania nie ma- nie wart nawet złotówki.

Ani ziębi, ani grzeje

Leży u mnie razem z innymi maseczkami już chyba około 2 lat i jakoś nie mogę jej zużyć do końca. Wyjęłam ją teraz, żeby zrobić ten opis i stwierdziłam, że właśnie upłynął jej termin ważności - uff, to nawet dobrze, bo zwolni mi się miejsce na coś lepszego. Ta maseczka nie zrobiła ani dobrze, ani źle mojej tłustej buzi. Nakładałam, tak jak zaleca producent, na 20 min., po czym zmywałam i ... nic, zupełnie nic. Nawet napisać nie ma o czym :( Zapach też jakiś taki duszący. Szkoda czasu i pieniędzy....Ilość zużytych opakowań: pierwsze nie do końca i powędruje do kosza

bez efektów

Nie zauważyłam żadnych efektów wygładzających, oczyszczających, czy energizujących jak obiecuje informacja na opakowaniu.<BR>Maseczka nierównomiernie się nakłada, trudno zmywa i ma nieprzyjemny, na szczęście nie bardzo drażniący zapach.

Nic specjalnego

Produkt średni.Ja po zmyciu maseczki nie zauważyłam żadnych efektów.Twarz nawet wyglądała gorzej niż przed nałożeniem-była jakaś zaczerwieniona i natłuszczona.Nie polecam.

średnia przyjemność

Rezultaty stosowania tej maseczki są zadowalające, skóra wydaje się odżywiona i bardziej elastyczna. Nie przypadł mi jednak do gustu słodkawy, mdły zapach tego kosmetyku, wskutek czego nałożenie maseczki jest zabiegiem nie dostarczającym przyjemności (tym bardziej, ze trzeba ją trzymać na twarzy bardzo długo). Nie mogę również powiedzieć, żebym w swoim wypadku dostrzegła rozjaśnienie i odświeżenie cery. Poza tym, po zmyciu maski twarz nie prezentuje się specjalnie korzystnie - skóra błyszczy się, jest lekko natłuszczona.