Eryo

Eryo

Nowoczesny zapach, zarazem świeży i zmysłowy, męski i wyrafinowany.

W serii są także dostępne: dezodorant w sprayu, szampon-żel pod prysznic, balsam łagodzący po goleniu.

Cena: zł / 50 ml, 100 ml

Niesamowicie seksowny zapach...

Tych perfum używa mój chłopak i są niesamowite.. Zapach zniewalający, męski, kuszący:) Jego charakter najbardziej oddają 2 słowa z opisu ze strony producenta: "DRAPIEŻNA ZMYSŁOWOŚĆ":)
Zapach bardzo trwały,elegancki, seksowny. Perfumki są wydajne i stosunkowo niedrogie.
Problem jest z dostępnością, gdyż od kilku miesięcy na stronie Yves Rocher widnieje status "produkt niedostępny". Szukałam w drogeriach, ale też nie było. Udało mi się kupić dzięki ogłoszeniu w internecie.
Odrobinę podobną nutę zapachową ma Mexx magnetic man, ale przy eryo wypada naprawdę blado... Nie posiada tej mocy i magnetyzmu.
Podsumowując: najlepsze męskie perfumy jakie kiedykolwiek wąchałam...

Ilość zużytych opakowań: jedno 50ml

Klasyczny elegant .

Wspaniały zapach, dla wymagającego klasycznego mężczyzny. Bardzo długotrwały. Podobna kategoria co Allure (Men) Chanel
Jak na tą cenę 99zł/50ml i 140zł/100ml -ceny normalne w promocji nawet do 50% mniej.
Efektowne opakowanie , bardzo eleganckie a zarazem proste.
Zapach jest ciepły , zaczyna rozkwitać jakby dojrzewa na skórze , aż przeradza się w koktaj elegancji i szyku.
Naprawde na wiele okazji spotkanie biznesowe, randka, wieczór z ukochaną. Na codzień i od święta.
To trzeba poczuć samemu.

Używam tego produktu od:7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

mmm cieply

Moj chlopak lubi swieze zapachy. Ale jego skora chyba nie... Swieze zapachy staja sie slodkie, mdle lub nijakie. O dziwo mocne, ciezkie zapachy rozwijaja sie rewelacyjnie. Eryo jest ciezki i strikte orientalny, korzenny. To bardzo cieply zapach, zdecydowanie nie na lato, ale teraz, w chlodniejsze dnie uwielbiam wachac szyje mojego lubego, ktora dlugo pacynie Eryo. Trwaly zapach.

Używam tego produktu od: prawie rok