Nars, Highlighting Powder (Puder rozświetlający)

Nars, Highlighting Powder (Puder rozświetlający)

Pojemność 4,8 g

Puder rozświetlający NARS nadaje skórze efekt rozświetlenia. Jest zamknięty w eleganckiej, czarnej puderniczce z gumowym wykończeniem i wygodnym lusterkiem. Ma lekka, pudrowa konsystencje. Można go nosić bezpośrednio na gołej skórze, a także w połączeniu z innymi kosmetykami do twarzy.
Występuje w 4 odcieniach.

podobny to Mary-Lou

Rozświetlacz jest wg mnie trochę podobny odcieniem do Mary-Lou, taki zimny i szampański.
Bardzo ładnie wygląda na skórze, jest trwały i wydajny.
Opakowanie jest typowe dla tej marki, gumowane, niestety łatwo się brudzi.
Dość drogi...

Love it

Swietny rozswietlacz! Niestety nie dla kazdego, ale i tak swietny.

OPAKOWANIE
Typowe dla tej marki, ktorej kosmetykow mialam juz wiele, przerobiwszy wszystkie popularne Orgazmy i Laguny.
Gumowe, miekkie, latwo sie brudzace, rysujace sie, ale na gumie nie widac i dosyc trwale. Po spadnieciu jakies 10 razy nadal w stanie nienaruszonym (zarowno opakowanie jak i zawartosc).

OCIEN
Posiadam odcien Albatros. Chyba najpopularniejszy ze wszystkich rozwietlaczy tej marki, ktorych swoja droga nie ma wcale az tak wiele.
Albatros ma niewielkie drobinki, ktore jednak mocno polyskuja w sloncu. Nie poslyskuja pojedynczymi drobinkami, tylko tworza lustrzane odbicie slonca. Naprawde ladny efekt, o ile ma sie idealna skore. Moja idealna nie jest, wiec nakladam go w wersji ograniczonej, co i tak wyglada bardzo zmyslowo, ale... juz mam przed oczami te gladkie lico urodziwej nastolatki i pieknie nalozony rozswietlacz na kosci policzkowe aaahhh :love:

TRWALOSC
Calodzienna. Highlighter wytrzyma na twarzy caly dzien, nie wazne czy to 10h, 16 czy 24. Nie sciera sie (lapki z dala od twarzy!), nie osypuje, nie rozmazuje, nie znika.

NAKLADANIE
Nie pyli sie. Nakladam go pedzlem skosnym typu stippling brush. Nadaje piekny wyrazisty efekt.

WYDAJNOSC
Genialna. Nie pamietam jak dlugo go mam, ale juz kilka lat minelo... nadal jest w opakowaniu, choc dno widac od dawna.

PODSUMOWANIE
Moge szczerze polecic.
Od razu po Diorze Amber Diamond, ktory zostal wycofany kilka lat temu i ciagle szukam nastepcy, to najlepszy rozswietlacz, jaki mialam.