Ava, Beauty Home Care, Maska z algami morskimi

Ava, Beauty Home Care, Maska z algami morskimi

Samowchłaniająca się maska do cery suchej i normalnej marki Ava dostarcza wiele składników odżywczych i regenerujących, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry. Zawiera wyciąg z alg morskich, który utrzymuje właściwe nawilżenie. Wzbogacona w koenzym Q10+R oraz witaminy A, E i F wspiera naturalny system ochronny skóry, odmładza ją i wygładza zmarszczki. Maska z algami morskimi intensywnie nawilża skórę, zwiększa jej elastyczność i napięcie oraz opóźnia proces starzenia.

Przeleżał na półce by stać się moim hitem.

Dostałam w prezencie i odstawiłam na półkę, sądząc że to kolejny nietrafiony prezent. Użyłam kilka razy (nie doczytawszy opisu) i nie polubiłam, bo maseczka nie chciała się zmywać. W końcu doczytałam, że maseczki się nie zmywa, co jeszcze bardziej pogłębiło niechęć. Gdy skończyły mi się wszystkie własne maseczki sięgnęłam ponownie, z zamysłem wykorzystania na dekolt i dziś jest moim hitem do twarzy, szyi i dekoltu oraz pod oczy (teraz chyba występuje w innym opakowaniu).
W czasie wchłaniania wywoływał z czasem rumień i pieczenie na czole, brodzie i policzkach (może to wynik ew. przeterminowania?)
Często używam tylko pod oczy (zamiast kremu) dla wygładzenia zmarszczek pod oczami - świetny efekt i moje wrażliwe oczy nie szczypią (na opakowaniu zalecają omijać okolicę oczu).

Plusy:
+Nawilża, a wręcz nawilża głęboko i idealnie
+Odżywia
+Zmarszczki znikają, albo są słabo widoczne,
+Skóra jest napięta, miękka.
+Maska wchłania się na mojej skórze: zimą całkowicie, latem (w partii T twarzy) do pewnego stopnia, ale też zadowalająco
+nie podrażnia oczu

Minus:
-skończyło mi się opakowanie a nie wiem gdzie kupić (w internecie bez problemu zamówiłam, ale się nie doczekałam przesyłki... )
-podrażnia mi skórę na twarzy: rumień i naczynka, co mimo wszystko nie zmniejszyło mojego przywiązania.

koszmarny zapach

Maseczka w działaniu bardzo poprawna, nawilża, łagodzi, mega wydajna ale zapach kosmetyków z tej serii jest koszmarny, Tani, kwiatowy zapaszek, mdły i dla mnie tak tandetny, że nie do zaakceptowania. Zapach wyjątkowo utrzymuje się na twarzy. Nie wiem jak pachną produkty z innych serii , skusiłam się na kilka produktów z serii Beauty Home Care i wszystkie dyskwalifikuje ze względu na okropny zapach. Proponuję firmie zmienić linię zapachową na nuty czystości, świeżości a nie taniego kwiatowego odświeżacza do powietrza.

hit

Nie szukałam wcześniej informacji na temat tej maski w internecie, zobaczyłam ją na półce w hebe i po prostu kupiłam z powodu ładnego opakowania :-)
Nie oczekiwałam od niej żadnych cudów - ot kolejne mazidło, które ładnie pachnie i poprawia samopoczucie podczas domowego mini spa. Za pierwszym razem nałożyłam ją po długiej kąpieli w wannie i zostawiłam, aż się wchłonie. Rano byłam bardzo mile zaskoczona. Moja skóra nie najlepiej reaguje na maski, oczyszczające powodowały podrażnienia a nawilżające zapychały pory. Ta maska wydaje mi się lekka, bardzo dobrze się wchłania i niesamowicie nawilża. Opakowanie powoli mi się kończy, ale na pewno do niej wrócę. Jak narazie najlepsza maska nawilżająca jakiej używałam.

Plusy:
- skóra jest widocznie nawilżona i bardziej elastyczna
- ma fajny zapach
- konsystencja - łatwo się rozprowadza i szybko wchłania

Minusy: brak ;-)