Healthcare, Sauber 7 dni Deo Sztyft

Healthcare, Sauber 7 dni Deo Sztyft

Sauber 7 dni to dezodorant w sztyfcie o długotrwałym działaniu. Skutecznie i czynnie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu przez wiele dni. Jest bezpieczny, ponieważ nie hamuje procesu naturalnej perspiracji, ale oddziałowuje na bakterie na skórze, zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Lekki i świeży zapach jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Może być stosowany równocześnie z dezodorantem osobistym.

Porażka

To dezodorant dla zmaskulinizowanych kobiet. Pachnie facetem z czasów komuny. Podrażnia i strasznie się klei. A te obietnice? - to zwyczajne oszustwo!

Używam tego produktu od: używałam w lecie
Ilość zużytych opakowań: nie doszłam do połowy

bez komentarza:[

jezu co to za dno :(mialam sztyft)
+śmierdzi o fuj fuj gorzej niz moj zapach potu osobisty
+bleee klei sie nie wchłania
+meski zapach +połaczenie mojego=mieszanka wybuchowa
+nienadaje sie nawet dla faceta
+nie niweluje brzydkich zapachów tylko je wzmacnia miesza sie z nimi-o matko!!!!
+drogi jak na takie g****
+nie da sie tego świnstwa zmyc
+jesli sie juz uda zmyc to paskudztwo -zapach czuc jeszce przez caly dzien :baba:
ODRADZAM!!!!NIE KUPUJCIE TEGO PASKUDZTWa!!fuuuuuu powinii usunąc z rynku ten bubel blee

Używam tego produktu od:kiedys
Ilość zużytych opakowań:raz uzyty i do kosza;[

super i dla mnie i dla TZ

Kupilam najpierw dla siebie, bo trudno o dezodoranty w atomizerze a ten akurat byl pod reka. Ma dobra cene, okolo 13 zł i jest bardzo wydajny. Zapach troche meski, ale jest delikatny, dobrze chroni mnie przed poceniem. Ale okazalo sie ze dla TZ'ta jest to najlepszy wybor. Ladnie po mesku pachnie, wiec nie kloci sie z zapachem wody toaletowej, i co najlepsze bardzo dobrze chorni go przed zapoceniem sie, koszule po calym dniu wogle nie sa przepocone, nie pozostawia sladow jak inne Adidasy czy Gilette...
Generalizujac jest bardziej meski niz damski a przedewszystkim jest bardzo skuteczny.

pachnę jak facet

Dla kobiet i mężczyzn? Hahaha, dobre sobie! Wybitnie męski zapach, w dodatku niezbyt ładny, a za to trwały. Czuję go cały dzień, bardziej niż perfumy. W moim przypadku dość skuteczny, ale ja nie należę do osób, z których pot leje się strumieniami. Na szczeście nie szczypie i nie podrażnia. Rozprowadza się dość ciężko, trochę się wałkuje i zostawia ślady na odzieniu czarnym- niestety! Jedyne wyjście- oddać facetowi/bratu/ojcu (niepotrzebne skreślić)

ochrona przez godzinę

Niestety zawiodłam się bardzo na tym antyperspirancie. Zachęcona przez aptekarkę kupiłam go, po czym już na drugi dzień zaczęłam żałować. Mnie chroni jedynie przez godzinę przed zapachem potu, potem zapach w połączeniu z nim staje się nie do wytrzymania. Zostawia okropne białe ślady, więc w lato nie nadaje sie do stosowania.

ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

żadna rewelacja

Sztyft jest raczej przeciętny, jeśli chodzi o właściwości ochronne. Absolutnie nie można sugerować się tym, że działa przez 7 dni, bo tak wcale nie jest. Ot, zwykły antyperspirant. Jest dość suchy, zostawia koszmarne, białe ślady (w lecie chyba nie da się go używać przy bardziej wyciętych bluzkach), po jakimś czasie przykrywka się nie domyka, bo sztyft włazi we wszystkie szpary, co okropnie mnie denerwuje. Daję mu jednak aż 3 gwiazdki, bo bardzo podoba mi się jego zapach, a to należy w moim przypadku do rzadkości, bo zazwyczaj używam wyłącznie antyperspirantów bezzapachowych.

okropny

Zadna obietnica nie spełniona. Działa gorzej niż przeciętny antyperspirant - nie wytrzyma nawet całego 1 dnia. Trudno go rozsmarować, kruszy się, oblepia pachy białą warstwą, zostawia plamy. Po mocniejszym przyciśnięciu do skóry zwyczajnie mi się złamał!!! Nie polecam nikomu.

ilość zużytych opakowań: kilkanaście użyć pierwszego

No way

Coś strasznego. Nie spełnia niczego, co obiecuje producent - z całego serca odradzam. Nie wpływa w żaden sposób na pocenie się skóry. Co do działania przez tydzień - podejrzewam, że tak, ale gdyby się nie myć. Przy czym nie działałby dezodorująco. Lepki, kruchy, mało wydajny (choć i tak mi się dłużył) o intensywnym zapachu kwaśnego mleka, tworzył na ubraniach bardzo trudne do pozbycia sie plamy.
Sztyft.

Opakowanie: jedno

zwyczajny

Po pierwsze; jest to normalny antyperspirant, który zapewnia ochronę przed poceniem na jakieś pół dnia, a nie na tydzień, jak zapewnia producent.
Po drugie - na opakowaniu napisano, że chroni przed powstawaniem przykrego zapachu, co także jest niezgodne z prawdą.
Skuteczność jego można porównać z innymi antyperspirantami w sztyfcie.

Bez zastrzeżeń!

Jako antyperspirant posiada podstawową, ogromną zaletę - nie zostawia plam!!! Już masa moich ciuchów straciła swą estetykę poprzez biale, niespieralne plamska pod pachami, jakie pozostawia wiele kosmetyków tego typu. Jest delikatny i lekki, a zarazem dlugotrwały i nieprawdopodobnie wydajny. Przyjemny, naturalny zapach.