Blond Balayage - rozjaśniacz do pasemek (stara wersja)

Blond Balayage - rozjaśniacz do pasemek (stara wersja)

Rozjaśniacz do włosów Delia to preparat do wykonywania pasemek i rozjaśniania włosów w warunkach domowych i do użytku profesjonalnego.

Cena: 4,50 zł

kiepski

Chciałam rozjaśnic zdekoloryzowane włosy z jasnego karmelkowego brązu/ciemnego blondu na jasny badz średni blond. Wykonałam próbę na pasemku i trzymałam 45 minut, podgrzewałam suszarką a efekt był wyjatkowo mizerny. Nic się nie rozjaśniało, wreszcie dobrze przygrzałam i po 50 minutach otrzymałam wściekły ognisty pomarancz. Ciesze się, ze sprawdzałam tylko na jednym pasemku.

Plus za to, że włosy wcale się nie zniszczyły, nawet się nie wysuszyły.

Pewnie jest to dobry produkt do włosów naturalnych i niezbyt ciemnych. Bardzo niska cena.

Używam tego produktu od: tydzien temu

swietnaaaaa

pierwszy raz farbowalam wlosy awlasciwie robilam pasemka. Mam wlosy koloru ciemnego blondu a pasemka takie cieniutkie wyszly przepieknie..mam taka sloneczna fryzurke..trzymalam okolo 45 minut jak nie dluzej. Wlosy sa miekkie lsniace i wszytsko idealnie chycilo i moge to w stu procentach polecic wszyscy się zachwycają moimi pasemkami mysla ze bylam u fryzjera.Na pewno jeszcze kiedyś wypróbuje:D:D Farby bylo tak duzo ze jeszcze mi zostalo dosyc sporo. Wszystko zgodne z tym co jest napisane na produkcie:d

Używam tego produktu od:wczoraj

raczej nie

Kupiłam, bo akurat była w sklepie, a nie było mojej ulubionej Joanny .Kontrasty wyszły, ale są niemalże niewidoczne na moich włosach (mam ciemny blond), poza tym chyba ta farba wysuszyła mi włosy :/ ciągle je teraz faszeruję odżywkami i nic :( Jedyna zaleta - tania jak barszcz. Sam zestaw jest marny - czepek jak w większości farb nie nadaje się do niczego. Najlepszy jest rozjaśniacz do pasemek Joanny.
ilość zużytych opakowań: 1