Schwarzkopf Essence Ultime, Biotin Volume, Boost Lift Lotion (Lotion unoszący włosy)

Lotion unoszący włosy essence Essence Ultime, Biotin Volume do włosów cienkich unosi włosy u nasady i nadaje im zmysłową objętość.

inne
nadające objętość
hipoalergiczna
w sprayu
płyn

Jest ok

Ładna buteleczka- zgrabna z wygodną pompką, łatwo i przyjemnie się używa ten lotion.
Ma ładny, przyjemny zapach zachęcający do spróbowania produktu. Lotion nie obciąża włosów, lekko unosi je.
Pielęgnuje włosy, ale nie daje efektu WOW. Jest wiele inny produktów w niższej cenie, które lepiej pielęgnują włosy.

potwierdzam-działa

nie spodziewałam się, że będzie działać , zwłaszcza, że kupiłam za niecałe 10 zł w superpharm ...
Używam po myciu na wilgotne włosy, kilka pompek --> od połowy długości aż po końce. Rano - włoski puszyste (ale nie spuszone), miękkie , ładnie pachną.
Kondycji raczej nie poprawia- ale włosy wyglądają lepiej.
Mi to wystarcza.
Używam prawie 2 miesiące, co 2-3 dzień, mam jeszcze ok 1/5 buteleczki - czyli wydajność ok

dziala

Calkiem przyjemmy produkt. Przede wszystkim robi to, co obiecuje producent, a zatem podnosi wlosy u nasady. Dodaje objetosci, odbija wlosy od skalpu. Jednocześnie ich nie przetluszcza, nie skleja i nie obciaza.
Nie sprawia rowniez ze wlosy sa szorstkie, suche i trudne do rozczesania, co robi wiele kosmetykow do zwiekszania objetosci.
Ma tempa konsystencje, nie jest wodnisty, bardziej jak pasta, ale nie az tak gesty.
Minusem jest jednak to, ze efekt nie utrzymuje sie caly dzien, a jedynie kolo 6 godziny. Po tych 6 godzinach wlosy co prawda nie wygladaj tak jakbym nie uzyla nic, jednak efekt nie jest juz taki jak rano.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa