Nair, plastry do depilacji

Nair, plastry do depilacji

Plastry woskowe służą do usuwania włosów z nóg i całego ciała. Włosy są usuwanie wraz z cebulką co opóźnia ich odrastanie.

Cena: 7 zł za 5 podwójnych plastrów

Dno dna

Nie polecam! Ten produkt nie nadaje się do użycia! Plastry zostawiają trudny do usunięcia wosk nawet za pomocą oliwki, poza tym wcale nie usuwają owłosienia.

Używam tego produktu od: miesiąc temu.
Ilość zużytych opakowań: 1.

tak!

Ja bardoz lubie te plastry. Kupialm dawno temu gdyz byly w promocji (2 w cenie 1)i nadal mam pol opakowania. Na plastrach jest baaardoz duzo wosku! W porownaniu z innymi plastrami jest to wrecz mega ilosc - po dobrym rozgrzaniu az scieka! Na poczatku amrtwilam sie ze beda niewygodne w uzyciu przez podklad z gladkiej foli (a nie jak w standardzie papierowy) ale o dziwo nie ma zadnego problemu ze zdarciem. Mozna ich uzywac wielkrotnie bo jak wspomnialam wosku jest duzo.
Dolaczone sa chusteczki z oliwka, opakowane w oddzielne opakowania kazda, wiec jest to dosc wygodne.
Co do rozgrzania wosku to nigdy tego nie robie rekami .. bo nie da sie go dobrze rozgrzac(niezaleznie jaki to jest wosk!) Ten sie zdecydowanie szybciej topi niz konkurencja i ma konsystencje miodu. Bardzo ladnie przylega i mozna go porownac do zabiegu woskiem plynnym a nie zdzieraniem tasmy klejacej z nog (jak to jest w przypadku innych plastrow, ktore czesciowo wsiakaja w papierowy podklad i powierzhcnia klejaca jest mizerna)
Cena jest bajeczna... widze same plusy :) Jezeli amm uzywac jakichkolwiek plastrow(bo mam depilator i uzywam ich tylko an niektore partie ciala) to napewno tych...zadnych innych!

Używam tego produktu od: poltora roku

z braku laku

Plastry działają w miarę przyzwoicie. Niestety bardzo trudno sie rozgrzewają - używam do tego suszarki, bo w dłoniach plastrów się rozgrzać nie da.
No i strasznie mało tego wosku na plastrach - producent zostawił dużo przestrzeni manewrowej wokół wosku...

Używałam tego produktu przez 2 miesiące

Świąteczny makijaż

ujdzie

plastry dość tanie, nieźle wyrywają włoski
wosk jest dość twardy, trzeba go rozgrzać porządnie - polecam suszarke lub kaloryfer zimą
chusteczka do zmycia wosku jest jedna i nie wystarcza na długo - trzeba pomagać sobie dodatkową oliwką
co do wyrywania włosków - to zawsze w dużej mierze zależy od przygotowania skóry i prawidłowego odrywania plastra, tymi też można dużo zdziałać
co mi się nie podoba - są na folii która ślizga się strasznie w rękach i są problemy z oderwaniem
znalazłam inne plastry podobnej jakości, też na wkurzającej folii ale większe i tańsze GlaxoSmithKline, Strep Cristal Body, więc w razie gdybym chciała oszczędzać to wybiorę tamte

Używam tego produktu od: lata całe
Ilość zużytych opakowań: kilka, pewnie z 5

Bubel

Używam plastrów tylko do bikini. Kupiłam te, bo nie było innych w sklepie, a wcześniej miałam dobre doświadczenia z tańszymi plastrami Joanna Sensual. Niestety tym razem się rozczarowałam. Wosk jest trudny do rozgrzania i ciężko się rozrywa. Bardzo często odrywa się wierzchnia część papieru, a wosk pozostaje sklejony i taki kawałek plastra jest do wywalenia. Poza tym jak już uda się dobrze rozdzielić, słabo się klei, mało włosów usuwa i właściwie na całej powierzchni muszę poprawiać pęsetą. Dałam mu 2 szanse i obie zmarnował,więc chyba wyląduje w koszu, a ja poszukam czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań:1 w połowie i chyba wyrzucę

Okropny

Podrażnia skórę, zostawia wosk, a co najgorsze nie jest dokładny. Jeśli chodzi o nogi to nie usunął nawet połowy włosków. Jeden z gorszych jakie stosowałam, zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 dnia

może być

Jesli chodzi o depilację pach sprawdzi się dość dobrze - usunął prawie wszystkie włoski. Za to na nogach... tragednia. Usunął m,oże z 15%. Namęczyłam się i naprawdę jestem zawiedziona. Ale do pach jak najbardziej jestemw stanie polecić. Tylko strasznie boli :)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Najlepsze jak dotąd

Używałam plastrów rożnych firm (m.in. veet i joanna) i z żadnych nie byłam tak zadowolona. Plastry są skuteczne, kilka włosów, które zostaje po oderwaniu na nodze usuwam w kilka sekund pęsetą. Wosk nie zostaje na nogach, nie oddziela się od plastra, a nawet jeśli już się to zdarzy (najczęściej przez moją nieuwagę) zwykła oliwka radzi sobie z nim bez problemu. Plastry ani razu mnie nie podrażniły - usuwam nimi owłosienie z nóg, pach i okolic bikini (pod pachami i w okolicach bikini włoski są już tak słabe i rzadkie, ze używam tylko pęsety!). Na dodatek całkiem ładnie pachną... :) Szczerze polecam.

Używam tego produktu od:mniej więcej półtora roku
Ilość zużytych opakowań:na pewno więcej niż 4 :)

zdziera naskórek!

Plastry wyrywają włoski wraz z cebulkami, ale jakim kosztem? W kilku miejscach plaster zerwał mi naskórek, także mam na nodze kilka czerwonych, łuszczących się "placków". Dodam tylko, że mam duże doświadczenie w posługiwaniu się zarówno plastrami jak i płynnym woskiem i jeszcze nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło!
Plastry działają, ładnie pachną, to samo tyczy się chusteczki nawilżającej, ale kto pokaże nogi z łuszczącą się skórą?!

Używam tego produktu od:

nieskuteczny i bolesny

mój najgorszy zakup ;/. pierwszy raz miałam go jakis rok temu. zuzylam jeden plaster, ale w prawie nie usuwał włosow i strasznie bolał. dzisiaj postanowiłam dać mu drugą szanse. niestety ponownie mnie zawiódł. jest naprawdę mało skuteczny, nie usuwa nawet jednej czwartej włosów! Bolało mnie strasznie. W dodatku strasznie podrażnił mi skóre- jest cała czerwona i zrobiły mi się na niej takie czerwone krostki. nigdy wiecej go nie użyje. zmarnowałam prawie 15 zł, nie wiem czemu ktoś napisał, że on kosztuje 7. być może moja negatywna ocena wynika z nieumiejetnego uzywania wosku, ale robiłam wszystko tak jak było napisane na opakowaniu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 3 plastry. o 3 za dużo.

najlepszy na rynku

To zdecydowanie najlepszy wosk na zimno jakiego używałam. Usuwam nim włoski od lat, nie tylko na nogach ale pod pachami i bikini. Nie mam problemu z krostaki, itp. a jestem alergiczką. Słabo mi sie robi na samo wspomnienie innych, czesto droższych, plastrów, które nie usuwają wszystkich włosków lub zostawiają cieżkie do usunięcia (np. niebieskie)ślady. Włoski odrastają wolno, sa słabsze i jaśniejsze. Nie zamieniłabym tego wosku na żaden inny.

Być może zmienili coś w formule, ale nie jest to już ten sam wosk, którego używałam kiedyś. Zamieniłam go na Veet (od którego był kiedyś lepszy) i jestem bardzo zadowolona.

Tragedia

Jeżeli ktoś jest masochistą, to i owszem, polubi to "cudeńko". No, ale ja należę do tej większości, która nie lubi zbytnio się okaleczać. I dlatego nie wrócę już przenigdy do produktów tego typu. :( Plasterki Nair kleją się dobrze ( ale tylko przy pierwszym użytku), ale depilują słabo. Usuwają jakieś 40% włosków przy maksymalnym zmaltretowaniu skóry, która potem jest podrazniona, zaczerwieniona, piecze i łuszczy się. W dodatku na ciele pozostaje duzo kleju, który cięzko usunąć( co prawda producent dołączył jakąś tam szmatkę z nawilżaczem, który ten lep usuwa, ale chusteczka jest tylko jedna i szybko wysycha po otwarciu saszetki)
Beznadziejna sprawa. Tyle bólu a efekty słabiutkie.. Wróciłam do golarki.