Boots, No7, Lovely Lashes Mascara (Tusz do rzes nabłyszczająco - pogrubiający)

Boots, No7, Lovely Lashes Mascara (Tusz do rzes nabłyszczająco - pogrubiający)

Lovely Lashes maskara daje naturalny błyszczący efekt i naturalna objętość rzęs. Dzięki olejkowi arganowemu i witaminie E wzmacnia rzęsy. Super miękkie włoski szczoteczki pozwalają na równomierne nałożenie maskary nawet w kącikach.

bardzo naturalny efekt

To moj pierwszy tusz tej marki, z ktorej uwielbiam konturowke do ust. Jego opakowanie nie przypadlo mi wprawdzie do gustu, ale to raczej drobny szczegol.

Tusz ma normalna, mala szczoteczke, bez zadnych wygibasow. Poczatkowo byl dosyc mokry, wiec latwo sklejal rzesy i dopiero z czasem zaczal lepiej malowac. Jego kolor jest naprawde czarny, gleboki, nasycony, ladnie podkresla spojrzenie. Podoba mi sie, ze ewentualne kleksy zrobione tuszem podczas nakladania mozna latwo wytrzec patyczkiem do uszu (bez rozmazywania).

EFEKT
Jest bardzo naturalny. Jest to z jednej strony dosyc ladny efekt, poniewaz tusz (z reguly) nie skleja rzes i nie robi owadzich nozek (czasem mu sie zdarza, nie wiem od czego to zalezy). Nie da sie nim jednak zrobic cat-eye-efekt tuszujac mocniej w zewnetrznych kacikach. Wlasciwie nie da sie nim wyczarowac zadnego innego looku niz naturalne rzesy, tylko lekko zaakcentowane.

Maskara lekko pobrubia rzesy, bardzo delikatnie wydluza, praktycznie nie podreca (moze minimalnie tak, ale nadal jest to bardzo naturalny efekt). Nadaje sie raczej dla osob o dluzszych rzesach. Krotkie i rzadkie beda niezadowolone z naturalnego efektu, a nakladanie wiekszej ilosci warstw raczej nie wzmacnia efektu.

Producent nazywa tusz nablyszczajacym i faktycznie mozna odniesc takie wrazenie, poniewaz kolor uzyskany na rzesach nie jest matowy, tylko bardzo naturalny, blyszczacy. Do tego rzesy nie sa sztywne, jak po wielu innych tuszach, tylko gietkie.

TRWALOSC
Swietna. Tusz nie jest wodoodporny, ale nic a nic sie nie rozmazuje, ani nie osypuje.

Podsumowujac:
- lekko podkreca
- bardzo lekko wydluza
- daje naturalny efekt
- nie usztywnia rzes
- latwo sie zmywa, nawet sama woda

Używam tego produktu od: ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cale