Rival de Loop, Anti Shine Paper (Bibulki matujace)

Rival de Loop, Anti Shine Paper (Bibulki matujace)

Pojemność 40 szt

Matujące bibułki Rival de Loop osuwają sebum nie naruszając makijażu. Opakowanie zawiera 40 sztuk. Nie perfumowane.

Używam ich non stop :)

Od lat kupuję te bibułki. Pewnie dlatego, że są tanie i się do nich przyzwyczaiłam. Jakościowo są średnie. Ale mimo wszystko i tak nie przestanę ich kupować. W sytuacjach stresujących zawsze choć trochę poratują. Nie są wydajne. Średnio wchłaniają sebum. Trzeba ich sporo użyć, by zmatowić twarz. Ale są tanie, więc zawsze można sobie kupić kilka zapasowych opakowań. Fajnie by było, gdyby były trochę większe. Jednak i tak je polecam.

Essence lepsze

Na bibulki trafilam przypadkowo w Rossmannie. Nie jestem fanka tej marki, ale czesto uzywam bibulek matujacych, wiec czemu mialabym nie sprobowac.

W swoim zyciu uzywalam juz bibulek wielu marek, od Wibo przez Essence, The Body Shop, Inglot, Manhattan az po Bobbi Brown.

WYGLAD
Bibulki sa cienkie i male.

OPAKOWANIE
Srednie, troszke tandetny wyglad, aczkolwiek nie dziwi mnie to, poniewaz ta marka wizualnie swoich produktow raczej dopracowac nie umie.

DZIALANIE
Bibulki srednio zbieraja ze skory nadmiar sebum. Buzia jest matowa, ale bez przypudrowania sie nie obedzie, poniewaz nie jest to calkowity mat. Na szczescie nie zabieraja makijazu.

WYTRZYMALE
Nie dra sie (oczywiscie jak bedziemy chcieli podrzec to sie podra, ale sa dosyc trwale i mnie sie jeszcze ani razu nie rozdarly).

WYDAJNOSC
Bibulek w srodku jest tylko 40. Nieduzo.
Zuzywaja sie bardzo szybko. Poniewaz sa male, czesto zdarza mi sie uzywac 2 bibulki na raz, do tego 2 razy dziennie... 1-2 tygodnie i nie ma.

PODSUMOWANIE
Ogolnie nie sa zle, aczkolwiek wiekszosc przeze mnie dotad uzywanych bibulek byla o wiele lepsza. Przede wszystkim lepiej zbieraly sebum, czesto nie trzeba bylo po tym nawet pudrowac twarzy, a jak juz sie przypudrowalo, to starczalo na pol dnia. Szkoda, ze z tymi tak nie ma.

Używam tego produktu od: pol roku temu pierwsze opakowanie, ostatnio drugie
Ilość zużytych opakowań: 2 cale