Sophin, Matte Allure, Nail Polish (Matowy lakier do paznokci)

Sophin, Matte Allure, Nail Polish (Matowy lakier do paznokci)

Lakier z serii Matte Allure marki Sophin tworzy półmatowe wykończenie, dostępny w luksusowych pastelowych odcieniach, trwały i szybkoschnący. Profesjonalny produkt do samodzielnego tworzenia manicure w domu. Produkowane są zgodnie z zasadą BIG5FREE tzn. bez toluenu, formaldehydu, ftalanów, parabenów i kamfory oraz nie są testowane na zwierzętach ani nie posiadają składników pochodzenia zwierzęcego.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol,Polyethylene, Terephthalate, Silica, Aluminum Powder, Acrylates Copolymer, Sftearalkonium Bentonite, Styrene / Acrylate Copolymer, N-Butyl Alkohol, Benzophenone-1, Polyurethane-33, Diacetone Alkohol, Mica, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, CI 77266, Phosphoric Acid, CI 15880, CI 15850, CI 19140,
CI 77891, CI 74260, Tin Oxyde

Bezkonkurencyjna jakość !!!

Marka Sophin nie jest jeszcze znana na naszym rynku ale myślę, ze szybko się to zmieni :) dlaczego ...... ponieważ lakiery są absolutnie bezkonkurencyjne !!! U mnie lakiery bez najmniejszych problemów wytrzymują 7 dni dopiero po tym czasie minimalnie zaczynają ścierać się końcówki. Doskonałe krycie po 2 warstwach !! Lakiery mają doskonałą konsystencję - nie rozlewają się na boki, nie spływają ... malowanie nimi to czysta przyjemność :))
Lakiery warte swojej ceny - mogę je całym sercem polecić !!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

Lakier bardzo dobrej jakości, nie rozlewa się, jest lekki, pigmentacja bardzo dobra, trwały i łatwo

Tak było mi mega ciężko napisać tą opinię, bo moje odczucia są mieszane. Kocham ten kolor naprawdę, chyba nigdy żaden tak bardzo mi się nie podobał.
Wykończenie półmatowe jednak do mnie nie przemawia, ale to nie jest problem bo przecież wystarczy użyć cienkiej warstwy lakieru przezroczystego.
Reszty dowiecie się z dalszej części,

Butelka jak w każdym lakierze te firmy ma 12ml więc jest całkiem duża, jednak jak dla mnie to lepiej bo wydaje się że jest bardziej poręczna.
Pędzelek jest długi i cienki którym zdecydowanie dobrze nakłada się lakier,
Konsystencja lakieru jest rzadsza ale nie na tyle by się rozlewać poza płytkę paznokcia.

Lakier nakładamy na czystą płytkę paznokcia, potrzebne nam są tylko dwie cienkie warstwy lakieru by nie było prześwitów i żeby pięknie się prezentował na paznokciach. Z reguły do lakierów pół matowych nie używamy TOP\'u by nie zniszczyć efektu końcowego, ale tak jak mówię, możemy użyć zwykłego TOPu by lakier się błyszczał, bądź matującego by był całkowicie matowy.
Sam w sobie lakier ma bardzo piękny kolor, który jest przełamany delikatną lawendą. Trwałość lakieru to około 4-5 dni, jednak nie w każdym wypadku.
Ważne jest by nałożyć 2 warstwy, ale ważniejsze by były one CIENKIMI WARSTWAMI, bo inaczej lakier będzie miał prześwity i nie będzie to wyglądać zbyt apetycznie.
Lakier 354 jest zdecydowanie wydajny!
Mogę więc śmiało powiedzieć, że polecam tę firmę i te lakiery właśnie ze względu na jakość!
Cieszę się że mogłam je przetestować i mam nadzieję że nie raz jeszcze będę dla Was o nich pisać i że to dzięki mnie znajdziecie swoich ulubieńców!
Zapraszam po więcej recenzji na mojego bloga -
www.pattlavanda.pl

Używam tego produktu od: 2msc
Ilość zużytych opakowań: Jeszcze nawet nie zużyłam, opakowanie 12ml

Cudowny

To lakier o wykończeniu matowym. Ale taki mat,który jest cudnowny.Powoduje, że paznokcie wyglądają delikatnie i kobieco. Jest świetny ze względu na jakość, bo producent zadbał tutaj o wszystko. Lakier nie zawiera szkodliwych skladników.Używałam nr 354,delikatnego wrzosu,niesamowity odcień:)
Plusy
- krycie po dwóch cienkich warstwach
- szybkość wysychania
- piękne matowe wykończenie
- trwałość (do 5 dni bez odpryskiwania)
- łatwość nakładania

Idealny produkt

Posiadam numer 352 i jest cudowny.
Idealnie kryje,
nie niszczy płytki,
konsystencja dosyć rzadka, ale nie wylewa się na skórki,
długo utrzymuje się na paznokciach nie odpryskując,
pędzelek prosty, cieńszy którym wygodnie się maluje,
zmywa się łatwo.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Bezkonkurencyjny produkt :)

Lakier jaki dostajemy od firmy Sophin jest lakierem profesjonalnym ale idealnie nadaje się do użytku domowego. w swojej kolekcji posiadam dwa kolory o numerach 355 i 352
* konsystencja idealna, nic nie rozlewa się na skórki
* pędzelek dobrze wyprofilowany pozwala na precyzyjne manewrowanie przy skórkach
* dwie warstwy pozwalają na idealne krycie
* lakier nie smuży i wysycha w tempie błyskawicznym
* nie odpryskuje, utrzymuje się do 10 dni
* odporny na ścieranie
* zmywa się bez problemu
* nie odbarwia płytki
* nie niszczy paznokci