Babydream, Extrasensitive, Pflegeol ((Oliwka pielęgnacyjna nowa wersja))

Babydream, Extrasensitive, Pflegeol ((Oliwka pielęgnacyjna nowa wersja))

Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt i dzieci Babydream Extra Sensitive jest bezzapachowa. Natłuszcza i pielęgnuje bardzo wrażliwą skórę. Zawiera olej shea i witaminę E. Oliwka oczyszcza skórę i pielęgnuje ją poprzez natłuszczanie. Olej shea i olej z pestek dzikej róży zapewniają ochronę skóry przed wysuszeniem. Witamina E i oleje natłuszczające pielęgnują skórę i wspomagają jej naturalne funkcje. Oliwka jest przeznaczona również do masażu niemowlęcia i dla wrażliwej skóry dorosłych. Bez zapachu, bez barwników i substancji konserwujących, bez oleju parafinowego i innych olejów mineralnych, bez olejków eterycznych.
Do pielęgnacji bardzo wrażliwej skóry podatnej na uczulenia. Produkt przetestowany i zalecany przez Niemiecki Związek ds. Alergii i Astmy (DAAB)

Skład:

Numer 1 wśród oliwek do ciała

Moja córka zakochała się w tym olejku. Po pierwsze bardzo ładny skład (dzięki blogerce, ponieważ sama na składach się nie znam). Oliwka delikatnie pachnie co jest kolejną zaletą. Nie brudzi ubrań i jeszcze jedna ważna rzecz - momentalnie wchłania się w ciałko córki. Dla nas HIT wśród oliwek

Uwielbiam

Uwielbiam Babydream i tą oliwką absolutnie się nie zawiodłam.
Ma naprawdę świetny skład. Pachnie lekko sojowo, bardzo neutralnie, nie drażni nosa. Konsystencja jest rzadka, nawet jak na oliwkę. Z łatwością się rozsmarowuje, szybko się wchłania. Czasem smaruję łydki tą oliwką, a uda kremem do ciała z masłem shea z Isany i oliwka wchłania się o wiele, wiele szybciej.
Nawilża naprawdę dobrze. Daje sobie radę nawet zimą. Dzięki wchłanialności można stosować ją nawet ranem, ubrania na pewno się do nas nie przykleją.

Używałam jej także do zmywania tuszu do rzęs. Radzi sobie, choć nie jest niczym zachwycającym. Na wyjeździe jednak się sprawdziła.

Bardzo często dodaję ją do kąpieli mojej córeczki. Kilka kropli na wanienkę wody i skórka dziecka jest odpowiednio nawilżona, nie wymaga balsamowania. Działa o wiele lepiej niż emolienty, a jest nieporównywalnie tańsza.

Nie podoba mi się troszkę opakowanie. Co do szaty graficznej nie mam żadnych zastrzeżeń, ale otwór dozownika jest odrobinkę za duży przez co oliwka lubi brudzić butelkę.
Cena super, dostępność też. Wydajność bardzo dobra jak na tak częste użytkowanie. W dodatku często jest w promocji, gdzie kosztuje 4zł. Nic tylko kupować. Szczerze polecam.

Rewelacyjny bezzapachowy olejek!

Olejek zakupiłam w Ross za 5 zł w promocji zachęcił mnie opis produktu. Olejek jest idealny do delikatnej skóry dzieci oraz wrażliwej skóry dorosłych. Ma przyjemną konsystencję, doskonale natłuszcza suchą skórę i nie uczula. Opakowanie jest ładne i bardzo wydajne. Śmiało mogę go polecić nawet największym alergikom, bo na pewno nie uczuli i nie podrażni skóry.

Plusy:

- bezzapachowy
- doskonale natłuszcza
- nie uczula
- nie podrażnia
- zarówno dla dzieci i dorosłych

Wad nie zauważyłam i kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nareszcie olejek bezzapachowy

Natrafiłam na ten produkt przypadkowo ponieważ podczas promocji kosztuje wyłącznie 3,99 zł, dla mnie to prawdziwa okazja ponieważ oliwka została moim ulubieńcem.

Pierwszą i najważniejszą zaletą tej oliwki jest absolutny brak jakiegokolwiek zapachu, dla mnie to wybawienie. Lubiłam inne oliwki produkcji Rossmanna, ale po pewnym czasie stosowania nie byłam w stanie zdzierżyć ich zapachu, który był wszędzie. Na mojej poduszcze, piżamie, ubraniach więc ta oliwka jest wybawieniem.

Stosuję ją głównie do włosów i tu spisuje się naprawdę dobrze. Nie obciąża włosów, nie wzmaga przetłuszczania pomimo obfitego nakładania nawet przy skórze głowy. Można ją bez problemu zmyć łagodnym szamponem rumiankowym dla dzieci. W efekcie pozostawia włosy gładkie, lśniące i miękkie w dotyku.

Czasami dolewam tę oliwkę do kąpieli dzięki czemu moja skóra nie jest zbytnio wysuszona warszawską kranówą. Stosuję również na skórę łydek, które sa u mnie zawsze suche jak wiór i tutaj również całkiem nieźle sobie radzi. Moja mama używa jej do zmywania makijażu oraz natłuszczania twarzy, bardzo sobie ją chwali. Używam jej również sporo do masażu bańkami chińskimi, daje świetny poślizg a przy okazji nawilża skórę.

Co tu dużo mówić, za 3,99 zł to naprawdę świetny zakup i radzę wypróbować bo nawet jak okaże się niewypałem bo nie stracimy fortuny. Ze względu na bezzapachową formułę będę do niej ciągle wracać. Wiem, że ta oliwka była kiedyś dostępna w Rossmannie pod inną nazwą i w innym opakowaniu.

Na duży plus zasługuje również skład, który jest prosty, krótki i bez udziwnień, bez parafiny, oleju mineralnego. Zawiera olej shea i z nasion róży. Posiada atesty potwierdzające, że nadaje się do skóry bardzo wrażliwej oraz alergicznej, polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania