Purity Laboratories, Beverly Hills Formula, Perfect White, Wybielająca pasta do zębów

Pasta ,,Perfekcyjna Biel” pomaga usunąć osady oraz przebarwienia zębów. Bielsze zęby w 1 minutę. Testy laboratoryjne przeprowadzone przez wiodącą Szkołę Dentystyczną wykazały, że zaawansowana formuła czyszcząca naszej pasty usuwa przebarwienia po 1 minucie szczotkowania, pomaga przywrócić naturalną biel zębów bez ścierania lub wybielania szkliwa. Mała inwazyjność - udowodniona została mała inwazyjność naszej pasty niż innych past wiodących marek. Regularne stosowanie pasty zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego i utrzymuje efekt wybielania na dłużej.

Zawiera: Sodium Fluoride 0,31% w/w (1400 ppmF).

Jest efekt, ale...

W poszukiwaniu pasty redukujące przebarwienia po posiłkach natknęłam się na Perfect White. Pasta ma jasnoniebieską, gęstą konsystencję z mikrogranulkami. Dobrze oczyszcza jamę ustną i pozostawia świeży oddech. Jeśli chodzi o działanie wybielające, to na pewno zauważyłam poprawę koloru mojego uśmiechu. Nie jest to mocne wybielenie, ale na pewno przebarwienia od kawy zniknęły. Producent pasty gwarantuje małą inwazyjność produktu, ja jednak zauważyłam troszkę coś innego. Po użyciu pasty, za każdym razem miałam efekt mocno startych zębów. Pasta miała nie ścierać, ale moim zdaniem chyba to robi. Nie wiem czy produkt jest w stanie zepsuć szkliwo podczas dłuższego stosowania, dlatego na wszelki wypadek, po skończeniu tubki nie kupię jej już więcej.

pierwsza pasta wybielająca, która naprawdę działa!

Jestem wielbicielką kawy i herbaty. Wiadomo co się z tym wiąże - przebarwienia na zębach.
Moje zęby nie są śnieżnobiałe, ale nie są też bardzo pożółkłe.
W każdym razie na pewno potrzebują odświeżenia.
Przetestowałam już wiele z dostępnych na rynku past wybielających i długo trwało, aż trafiłam na tę.

DZIAŁANIE:
Pasta wyraźnie wybiela zęby i dla mnie to jest fakt. Moje zęby podczas używania zdecydowanie stały się jaśniejsze. Nie jest to śnieżnobiała biel, ale wybielenie o ton lub dwa, na pewno jest zauważalne. Muszę przyznać, że jestem zachwycona.
Przy tym działaniu wybielającym pasta zupełnie mnie nie podrażniła, nie wywołała krwawienia dziąseł.
Generalnie nie przyniosła mi żadnych skutków ubocznych.
Przy tym fajnym działaniu wybielającym zapewnia również odświeżenie oddechu. Nie jest to efekt "zapachu mięty" z ust, ale po użyciu nasz oddech zupełnie nie ma zapachu, a chyba o to chodzi ;)

KONSYSTENCJA:
Blado niebieska pasta o rzadszej konsystencji z zatopionymi małymi granulkami.

DOSTĘPNOŚĆ i CENA:
Widziałam ją tylko w rossmannie w cenie regularnej 17zł. i za taką cenę kupiłam pierwsze opakowanie. Aktulnie zakupiłam już drugie i zapłaciłam 14zł w promocji.

Według mnie to świetna pasta wybielająca, która mnie pomogła, dlatego polecam ją również Wam. Drugie opakowanie o czymś świadczy.

Używam tego produktu od: listopad 2015
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego