Forte Inter, Ujędrniająco-pielęgnacyjny balsam do ust

Forte Inter, Ujędrniająco-pielęgnacyjny balsam do ust

Opis kosmetyku:
Doskonały balsam dla Pań i Panów cierpiących z powodu wiecznie spierzchniętych warg. Zapewnia młody i jędrny wygląd ust, skutecznie zapobiega powstawaniu zmarszczek wokół ust, łagodzi podrażnienia, odżywia, nawilża i natłuszcza naskórek, przyspiesza regenerację mikrouszkodzeń na powierzchni warg oraz chroni przed słońcem, wolnymi rodnikami, wiatrem i niską temperaturą.
W skład balsamu wchodzą: Echinacea, wyciąg z korzenia lukrecji, wit. E i B5, filtr UV.

bardzo lubię

Chyba lubię go bardziej niż na to zasługuje. Jest lekki, delikatny, wymarzony na lato, nie zostawia tłustej warstwy. Wchłania się szybko, może nawet zbyt szybko. Daje delikatny efekt ujędrnienia, nie lepi się, prawie nie pachnie. Higieniczne opakowanie z pompką (niestety, czasami się blokuje. Mam go od zawsze, chyba bardziej przez sentyment niż dla jego właściwości pielęgnacyjnych, które są dość krótkotrwałe.

Milutki !!

Bardzo mily w stosowaniu ,bezzapachowy,delikatny :)
Efekty sa widoczne,skora ust i w okól ust jest delikatniejsza,zapopiega procesom starzenia co dało mi się zauwazyć!Jest troche drogi i wychodzi zbyt szybko a załoeżę sie że na dnie opakowania coś zostaje :(A bardziej mi przypomina krem niz balsam.

za malo...

zachecona opiniami na kw kupilam ten balsam. Ale ja nie jestem do konca zadowolona. Zgadzam sie z ostatnimi przedmowczyniami, ze efekt jest zdecydowanie zbyt krotkotrwały. na dobra sprawe powinnam smarowac usta co parenascie minut. Wiec albo za slabo dziala albo sama nie wiem :P nawilzenie bardzo slabe, natluszczenie zadne. Mily w uzyciu, ale nie az tak szalenie zebym miala ochote co pare chwil po niego siegac. Moglby miec wieksze stezenie skladnikow, moze wtedy efekt utrzymywalby sie a nie zanikal po chwili

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

taki sobie

Kupiłam zachęcona opiniami na KW i raczej nie mogę go sama polecić. Po pierwsze to ten specyfik ma zdecydowanie za wysoką cenę jak za 10 ml, po drugie faktycznie po nałożeniu czuć natychmiastową ulgę i efekt nawilżenia, z tym, że jest on niestety bardzo krótkotrwały. Balsam błyskawicznie się wchłania (co jest pozytywne), ale jednocześnie to, że tak szybko znika powoduje, że powinnam smarować nim usta bardzo często w ciągu dnia. Zdecydowanie nie jest to krem chroniący na zimę, jest zbyt lekki i delikatny, może latem.

wielkie rozczarowanie

Przeczytałam opinie i pobiegłam go kupić i jak dla mnie to jest to niewypał. Chyba spodziewałam się czegoś więcej niż tylko chwilowego nawilżenia, miałam nadzieję że natłuści trochę moje usta, które są wyjątkowo spierzchnięte. Balsam ten daje tylko chwilowe ukojenie, musiałabym go nakładać co chwilę, bo po niedługim czasie nie ma po nim śladu. Miałam nadzieję że będzie miał działanie choć odrobinę lecznicze i stan moich ust poprawi się podczas jego używania, a tu nic z tego. I jeszcze ta cena, jak na zwykły balsam do ust oczywiści. Jakiegoś wielkiego efektu ujędrnienia też nie zauważyłam.

doskonały naprawdę!

Jestem zachwycona!! Jak przestaję go używać, to widzę, co tracę - usta pierzchną, są wysuszone. I wtedy wiem, że krem ERISa czyni cuda: ustka piękne, jędrne, nawilżone. Szminkę można nakładać szybko po kremowaniu ust, bo krem ma lekką konsystencję i szybko się wchłania - a jak na taką lekkość, działa wyśmienicie. Polecam!!

Słabizna

Kupiłam sugerując się dobrą oceną tego kosmetyku na KW. Niestety dla mnie nieodpowiedni. Nawilża tylko chwilowo z powodu lekkiej konsystencji. Efekt taki jakby posmarować usta krememnawilżającym do twarzy lub oczu.W zrogą zime zupełnie się nie spisuje. Moje usta zdecydowanie wolą bardziej "treściwe" kosmetyki. Więcej nie kupię.

przydatny, zwłaszcza zimą

Całkiem, całkiem. Dobrze się wchłania, nie ma drażniącego smaku ani zapachu, nie szczypie, natychmiast nawilża i lekko natłuszcza. Po prostu robi to co trzeba. Wolałabym jednak<BR>żeby był w tubce - dozownik zawsze marnuje część kremu i pod koniec trudno się go wydobywa.

Oceniam na 5.00

Dla mnie kosmetyk doskonały. Doskonale nawilża i wyrównuje spierzchnięte wargi.Nie ma nieprzyjemnego kremowego posmaku ( jak większość kremów z którymi sie spotkałam), bardzo wygodne, higieniczne opakowanie. Wydajny, starczyl mi na cała zimę.

Oceniam na 3.00

Bardzo dobry pomysł. Choć uważam, że mógłby być skutecznijszy. Ma lekką konsystencje i może dlatego nie bardzo chciał trzymać się na moich spierzchniętych wargach i w zimowych warunkach nie bardzo się sprawdził. Ale na wiosne i lato myślę że w sam raz, żeby mieć piękne i zadbane usta niezależnie od wieku!!!

Oceniam na 5.00

Dostałam kiedyś próbkę; preparat działa świetnie, wygładza usta. Doskonały w zimie, łagodzi i niemalże leczy spierzchnięty naskórek.

Oceniam na 4.00

Na rynku kosmetycznym jest bardzo mało preparatów tak wyspecjalizowanych. Ciekawy kosmetyk -polecam dla bardziej dojrzałych osób.