Pielęgnacja i Blask, Odżywka - Włosy farbowane

Pielęgnacja i Blask, Odżywka - Włosy farbowane

Odżywka Dove z serii Pielęgnacja i Blask do włosów farbowanych z intensywnie nawilżającymi składnikami głęboko pielęgnuje i nawilża włosy aż po same końce. Nie obciąża włosów. Rezultat: włosy są bardziej elastyczne, miękkie i błyszczące, a kolor odzyskuje intensywność i blask. Przeznaczona do częstego stosowania, ma neutralne pH.

Nie mam słów :D

Mam w domu 4 odżywki Dove i 2 szampony i nie mogę się nachwalić :D Dla moich koszmarnych włosów to istny cud ;) Mam włosy farbowane, gęste i kręcone, a co za tym idzie-sianko się robi ;) Używam szamponu i odżywki z tej serii i to wspaniały duet :) Włoski są pachnące, mięciutkie, sypkie, a przede wszystkim lśnią, lśnią, lśnią... :slina: Kolorek też nie płowieje. Myślałam, że tylko fryzjer umie doprowadzić włosy do takiego efektu, a teraz mam lepsze niż po wyjściu od niego ;) Każdy facet chciałby w takich włosach zanurzyć dłoń ;) Kocham Dove! Polecam!!!
Używam tego produktu od:2 tygodni

...i tyle ją widziałam...

Odżywka, która jest dobra sama w sobie, ale... PLUSY: zapach; efekt po użyciu - włosy gładkie, nawilżone, nie elektryzują się, przyjemne w dotyku; ładne, poręczne opakowanie. MINUSY: konsystencja - strasznie mało wydajna odżywka; pojemność (w połączeniu z rzadką konsystencją wrażenie jeszcze gorsze); połączenie jakość-cena (kilka złotych za dużo). Miałam wrażenie, że otworzyłam ją... i tyle ją widziałam - poszła mi bardzo szybko. A szkoda, bo była niezła. PODSUMOWUJĄC: polecam oszczędnym, mającym krótkie włosy, nie liczącym kasy, wielbicielom produktów Dove.

Używam tego produktu od: jedno opakowanie ok. 2 lata temu

mile zaskoczona

Kiedyś kupiłam odzywkę dove i prawie natychmiast wyrzucilam byla do niczego.
nie wiem co mnie przekonalo zeby kupic ja po raz drugi, chyba zapomnialam ze ja mialam:D aczkolwiek po kilku latach zachęcilo nowe opakowanie, nie sadzilam ze w parze pojdzie tez nowa jaość:)

odżywka jest naprawdę dobra dałabym jej jeszcze plusik do mojej oceny:)wlosy sa zregenerowane, nie sa szorstkie w dotyku.

niestety to czego nie lubie i do czego sie przyczepie to rzadka konsystencja co powoduje szybkie zuzywanie sie odzywki.za to odejmuje gwiazdke.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

depilacja ciąża

2 x TAK ;-)

Mialo byc 3x TAK, ale przy licznych zaletach odzywka ma jedna paskudna wade - jest paskudnie nieekonomiczna. Sliczny zapach i dzialanie wygladzajaco-odzywiajaco-ulatwiajace rozczesywanie w znaczacym stopniu wynagradzaja mi to, ze po kilku uzyciach kosmetyk znika. Wlosy sa gladkie, lsniace i nie obciazone. Nie zaobserwowalam wplywu na przedluzenie trwalosci koloru, bo nie obserwowalam - uzywam odcieni czerwieni, ktore wyplukuja sie najszybciej, i nie mam zludzen - ale z odzywki jestem bardzo zadowolona i kupuje 2-3 opakowania miesiecznie, bo wydajne to to nie jest, ot co ;-)

Używam tego produktu od: od mnostwa opakowan
Ilość zużytych opakowań: 10-12

niezła.

Mam włoski z mocno rozjasnionymi pasemkami i mega odrostami niestety :P PO rozjaśnianiu włoski mi się przesuszyły na dole, zostając przetłuszczającymi przy skrórze. Raj :/

Odżywka ułatwia nieco rozczesywanie i włosy po niej mniej się elektryzują. Nie są tak bardzo sianowate. Ale niestety to tyle zalet - żadnego blasku, wręcz przeciwnie - włosy wydają się dziwnie martwe. Nie ułatwia układania. Nie zabezpiecza koncówek przed rozdwajaniem (minimalnym ale zawsze).

Przeciętny produkt.

Zużyłam kilka opakowań.

cudo

mam włosy po dekoloryzacji, nastepnie farbowaniu, do tego mam włosy krecone. Były przesuszone sianowate i nie chciały sie ładnie kręcić. Dzieki tym recenzjom zakupiłam ta odżywkę i jestem zaskoczona pozytywnie. Włosy są mieciutkie, czuć ze sa nawilżone i problem z rozczesywaniem włosów zaniknął. Dodam jeszcze ze używałam juz mnóstwo odżywek fryzjerskich i nie dały takiego rezultatu jak ta odżywka. Naprawdę polecam

rewelacja!

na wstepie zaznaczam ze o włosy dbam niemal obsesyjne i nie wyobrażam sobie umycia głowy bez zastosowania odżywki:-)ta nalezy do wybitnych!!marka dove nie należy do moich ulubionych ale ten produkt mile mnie zaskoczył.pachnie przyjemnie, włosy sa po niej mięciutkie i błyszczace.do tego odżywka jest tania.

coś dziwnego...

Używałam tej odżywki jakiś czas temu i była świetna. Włosy odżywione, błyszczały, świetne rozczesywanie. Ale postanowiłam spróbować też jakiś innych specyfików.Na większości się zawiodłam i postanowiłam wrócić do mojego cuda. Jednak to już nie jest cudo.Moje włosy są po niej w strasznym stanie. Suche, nie moge rozczesac bo plączą sie niemiłosiernie, zaczęły wychodzić garściami, trudno się spłukuje.Nawet zaraz po nałożeniu nie ma żadnego nawilżenia.KOSZMAR!!!:(Nadal nie moge uwierzyć że aż tak bardzo się zmieniła.Chyba,że trafiłam na jakąś podróbe. Nie polecam.

rewelacja

baaaardzo dużo serii wypróbowałam zanim trafiłam na dove, moje włosy są (były :) ) maksymalnie przesuszone częstym farbowaniem (przez jakieś 3 lata: najpierw platynowy blond, później prawie czarne, ściąganie koloru i miodowy blond teraz = mieszanka wybuchowa) używałam różnych kosmetyków byłam również na profesjonalnym zabiegu cementowania w salonie fryzjerskim, niestety nie stać mnie na częste pobyty u fryzjera i korzystanie z tego rodzaju zabiegów więc musiałam znaleźć tańszy sposób na moją głowę, i znalazłam! po odżywce dove(pierwszej aplikaji!) włosy stały się niesamowicie miękkie, błyszczą (!!!),świetnie się układają (mam falowane, wystopniowane włosy do ramion i ułożenie ich to nie prosta sprawa)odważe się napisać że efekt był lepszy niż po cementowaniu! teraz zostało mi tylko wypróbowanie maski z tej samej serii:)
polecam tą odżywkę dla mnie jest boska *****!

Nadaje połysk

Zdarzają się produkty, recenzując które, ubolewam nad tym, iż skala ocan w katalogu KWC nie jest bardziej szczegółowa :(
Często, także w tym prezypadku zdarza się, ze trzy gwiazdki to zbyt mało, cztery zaś, byłyby zbyt entuzjastyczne. 3,5 * - stanowiłoby najtrafniejszą notę.

Omawiana odżywka zdecydowanie należy do dobrych,
efekt który uzyskujemy dzięki jej zastosowaniu jest zadowalający- włosy zyskują zdowy połysk, są miękkie, wygładzone.
Łatwo się rozczesują i stają się podatniejsze na układanie i stylizację. Zyskują także delikatny, aczkolwiek wyraźnie wyczuwalny zapach-charakterystyczny aromat marki Dove.
Są to zdecydowane walory, komfort stosowania produktu, pozostawia jednak nieco do życzenia.
Osobiście preferuję odżywki gęste, o treściwej konsystencji, opisywany kosmetyk, nie należy do takich.
Odżywka jest rzadka, półpłynna, co utrudnia wygodną, równomierną alikację, niestety spływa z włosów. l
Spłukuje się dość dobrze, ale czynność ta jest czasochłonna, ponieważ konsytencja jest zwodnicza ;) wcale nie znika z włosów szybciej niż odżywki gęste.
Ponadto odżywka nieznacznie obciąża włosy.

Kwestię ochrony koloru , oceniać jest mi trudno, ponieważ włosów nie farbuję, stosuję jedynie balsam koloryzujący, a ten bezwzględu na współudział dodatkowo kosmetyków, utrzymuje się na moich włosach 2 tygodnie.
Nie sposób jednak nie dstrzec wspomnianego połysku, a ten z kolei, podkreśla kolor każdych włosów- traktowanych farbą, czy też nie.

Generalnie, warto spróbować, kosmetyk jest dobry, do tego niedrogi, choć do wydajnych nie należ y i to także trzeba mieć na uwadze.
W swoim przedziale cenowym- godny polecenia.

warto

Po rozjaśnianiu czarnych włosów na blond były w okropnym stanie- sterczały na wszystkie strony, dalej lekko przetłuszczały się przy nasadzie ale były suche jak siano na końcach i właśnie ta odżywka uratowała moje włosy :) Bardzo szybko wróciły do siebie (używałam jej po każdym myciu) :) Odżywka ma konsystencję taką jak szampon, bardzo ładnie pachnie, cena dosyć przystępna. Polecam

Świetny

Uwielbiam ten kosmetyk ! Mam zniszczone wlosy farbowaniem przez co powoli zamienily sie one w sianko.Po tej odzywce znow są miekkie i lśniące...naprawde goda polenienia :)