KWC LogobyWIZAŻ logo

3,9 na 5
Kupi ponownie: 62% osób
  • 5 / 5
    Nie mam słów :D
    Mam w domu 4 odżywki Dove i 2 szampony i nie mogę się nachwalić :D Dla moich koszmarnych włosów to istny cud ;) Mam włosy farbowane, gęste i kręcone, a co za tym idzie-sianko się robi ;) Używam szamponu i odżywki z tej serii i to wspaniały duet :) Włoski są pachnące, mięciutkie, sypkie, a przede wszystkim lśnią, lśnią, lśnią... :slina: Kolorek też nie płowieje. Myślałam, że tylko fryzjer umie doprowadzić włosy do takiego efektu, a teraz mam lepsze niż po wyjściu od niego ;) Każdy facet chciałby w takich włosach zanurzyć dłoń ;) Kocham Dove! Polecam!!! Używam tego produktu od:2 tygodni Ilość zużytych opakowań:1

201803290936
    17 listopada 2006 o 18:39
    3 / 5
    ...i tyle ją widziałam...
    Odżywka, która jest dobra sama w sobie, ale... PLUSY: zapach; efekt po użyciu - włosy gładkie, nawilżone, nie elektryzują się, przyjemne w dotyku; ładne, poręczne opakowanie. MINUSY: konsystencja - strasznie mało wydajna odżywka; pojemność (w połączeniu z rzadką konsystencją wrażenie jeszcze gorsze); połączenie jakość-cena (kilka złotych za dużo). Miałam wrażenie, że otworzyłam ją... i tyle ją widziałam - poszła mi bardzo szybko. A szkoda, bo była niezła. PODSUMOWUJĄC: polecam oszczędnym, mającym krótkie włosy, nie liczącym kasy, wielbicielom produktów Dove. Używam tego produktu od: jedno opakowanie ok. 2 lata temu Ilość zużytych opakowań: 1

f10382692c9e59cd5acf3cc685efe8f507ff2c2d
    23 października 2006 o 9:45
    mile zaskoczona
    Kiedyś kupiłam odzywkę dove i prawie natychmiast wyrzucilam byla do niczego. nie wiem co mnie przekonalo zeby kupic ja po raz drugi, chyba zapomnialam ze ja mialam:D aczkolwiek po kilku latach zachęcilo nowe opakowanie, nie sadzilam ze w parze pojdzie tez nowa jaość:) odżywka jest naprawdę dobra dałabym jej jeszcze plusik do mojej oceny:)wlosy sa zregenerowane, nie sa szorstkie w dotyku. niestety to czego nie lubie i do czego sie przyczepie to rzadka konsystencja co powoduje szybkie zuzywanie sie odzywki.za to odejmuje gwiazdke. Używam tego produktu od:kilka tygodni Ilość zużytych opakowań:1

chomique
    23 czerwca 2006 o 5:40
    4 / 5
    2 x TAK ;-)
    Mialo byc 3x TAK, ale przy licznych zaletach odzywka ma jedna paskudna wade - jest paskudnie nieekonomiczna. Sliczny zapach i dzialanie wygladzajaco-odzywiajaco-ulatwiajace rozczesywanie w znaczacym stopniu wynagradzaja mi to, ze po kilku uzyciach kosmetyk znika. Wlosy sa gladkie, lsniace i nie obciazone. Nie zaobserwowalam wplywu na przedluzenie trwalosci koloru, bo nie obserwowalam - uzywam odcieni czerwieni, ktore wyplukuja sie najszybciej, i nie mam zludzen - ale z odzywki jestem bardzo zadowolona i kupuje 2-3 opakowania miesiecznie, bo wydajne to to nie jest, ot co ;-) Używam tego produktu od: od mnostwa opakowan Ilość zużytych opakowań: 10-12

pakosta
    20 kwietnia 2006 o 23:41
    niezła.
    Mam włoski z mocno rozjasnionymi pasemkami i mega odrostami niestety :P PO rozjaśnianiu włoski mi się przesuszyły na dole, zostając przetłuszczającymi przy skrórze. Raj :/ Odżywka ułatwia nieco rozczesywanie i włosy po niej mniej się elektryzują. Nie są tak bardzo sianowate. Ale niestety to tyle zalet - żadnego blasku, wręcz przeciwnie - włosy wydają się dziwnie martwe. Nie ułatwia układania. Nie zabezpiecza koncówek przed rozdwajaniem (minimalnym ale zawsze). Przeciętny produkt. Zużyłam kilka opakowań.