Nivea, Nivea Beaute, Lash Revolution (tusz wydłużający i pogrubiający)

Nivea, Nivea Beaute, Lash Revolution (tusz wydłużający i pogrubiający)

Tusz o pielęgnacyjnej formule z witaminą B5 i proteinami jedwabiu. Najnowsza opatentowana szczoteczka Elastoflex z włoskami ze specjalnego rodzamu gumy pozwala uzyskać: efektowne pogrubienie rzęs, wspaniałe wydłużenie, piękne podkręcenie, idealne rozdzielenie rzęs. Tusz dostępny w kolorze czarnym, granatowym i brażowym oraz w dwóch wersjach:

- zmywalny wodą,

- wodoodporny.

Skład: Aqua, Cera Alba, Stearic Acid, Candelilla Cera, Acrylates Copolymer, Triethanolamine, Talc, Cyclomethicone, Cera Microcristallina, Simethicone, Paraffin, Panthenol, Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, VP/Eicosene Copolymer, Magnesium Aluminum Silicate, Butylene Glycol, Serica, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Mica, CI 77499, CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77891, CI 77288, CI 77289, CI 77510, CI 77742

Cena: 10,7 euro / 7 ml

Bardzo dobry

Używałam tego tuszu kilka ładnych lat temu. Nawet nie pamiętam skąd go dorwałam a nie byłam wtedy biegła w zakupach internetowych. W każdym razie był to jeden z moich najlepszych tuszów do rzęs i pierwszy z gumową szczoteczką. Pamiętam że była dość pokaźna ale łatwo można nią było dotrzeć do wszystkich rzęs. Tusz świetnie rozdzielał i pogrubiał moje krótkie i rzadkie rzęski. Wyciągał je aż do brwi (po uprzednim ich wywinięciu), pozostawiając nieraz po sobie ksero :) Ale co tam ksero, liczył się efekt! Tusz miał świetną kremową konsystencję. Lekko usztywniał rzęsy nie czyniąc z nich jednocześnie sterczących, suchych drutów. Miał naprawdę czarny a nie pseudoczarny kolor jak wiele innych produktów. Nieraz się osypywał pod koniec dnia, ale dopiero po dłuższym czasie użytkowania.
Miałam wersję jaśniejszą czyli niewodoodporną i nie pamiętam, by się rozmazywał lub robił pandę pod oczami.

Cena to jakieś 30zł na polskie przełożenie, więc niewiele jak za taką dobrą jakość.

Gdybym go tylko gdzieś zobaczyła, kupię natychmiast.

Gorąco polecam wszystkim jak i sobie, bliższe spotkanie z tym panem ;)

Używam tego produktu od: jakieś 2 miesiące, może 3
Ilość zużytych opakowań: tylko jedno, ale chętnie bym to powtórzyła ;)

Tusz jeden z najlepszych.

Dla mnie ten tusz jest rewelacją. Ponieważ często wychodzę na jakieś imprezy szybko zużywam tusz do rzęs. Ten jest rewelacją.
- Nie skleja rzęs, nadaje im naturalny wygląd.
- Nadaje im intensywny i jednolity kolor.
- Rewelacyjnie pogrubia rzęsy oraz efektownie je wydłuża.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

bardzo miły tusz :)

tusz świetnie rodziela i rozczesuje rzęsy - nie ma efektu owadzich nóżek :)
nie osypuje się, nie skleja i da się zmyć płynem micelarnym.
idealny dla osób lubiących naturalny efekt - nie pogrubia/wydłuża spektakularnie, ale ja cenię taki właśnie efekt.
szkoda tylko, że nie jest tańszy i brązowy.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

makijaż kreska

KWC!!!

Zdecydowanie jestem miłośniczką tuszy Nivea i bardzo żałuję, że nie można ich w Polsce kupić inaczej niż na allegro.
Ten jest zdecydowanie najlepszy z całej gamy. Nie uczula, oczy po nim nie łzawią, szczoteczka jest bardzo wygodna, nie tworzą się kropki na powiece. Jest trwały, żaden deszcz nie jest straszny przy tym tuszu. Nie kruszy się.
Trwały, o delikatnym zapachu.

18.09
Po krótkotrwałych przygodach z innymi tuszami różnych marek, typu Rimmel, Lumene, Astor wracam do tego tuszu i podwyższam punktację na 5 gwiazdek i daję tytuł KWC!!!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:3 i 4 w drodze

:-D

Super:)
Dla mnie bomba:-D.Świetna szczoteczka:-)
Zakupiłam na allegro za niecałe 20 zł ;)
Pogrubia, fajnie rozdziela rzęsy. Nie tworzą się grudki.
Polecam :-) !
Ilość zużytych opakowań:

świetny

Naprawdę dobry i niedrogi tusz! Daje bardzo naturalny efekt. Widocznie wydłuża i delikatnie pogrubia rzęsy bez sklejania. Ma wygodną szczoteczkę ala MF Masterpiece, w sam raz. Ponadto jest trwały, nie osypuje się,nie kruszy, nie rozmazuje. Długo utrzymuje świeżość w opakowaniu. Polecam wszystkim dziewczynom, które lubią naturalny efekt!

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1op.

cudo

Rewelacja - nie sądziłam, że Nivea potrafi stworzyć tak dobre kosmetyki kolorowe. Lash Revolution spełnia wszystkie moja zachcianki związane z tuszem:
* nie skleja rzęs, każda jest widoczna
* nadaje intensywny kolor
* wydłuża i jednocześnie widocznie pogrubia (z przewagą wydłużenia)
* ma fajną szczoteczkę, którą w końcu nie brudzę powiek ;)
Nie podoba mi się, że troszkę rozmazuje mi się pod powieką (choć i tak w porównaniu z innymi tuszami niewiele), więc dalej szukam swojego ideału.

Tak tak tak!!! :)

Tusz kupiłam na jednym ze swoich wyjazdów całkiem przez przypadek i muszę przyznać, że to jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs!
Rzęsy są przepięknie podkręcone i wydłużone, ładnie je rozdziela (czasem zdarzy się tylko, ze je sklei, ale to rzadko)
Gumowa szczoteczka jest super, bez niej efekt nie byłby tak ładny. Nie tworzy podkówek.
Nałożony raz daje przyjemny, naturalny efekt, w zależności od tego ile warstw potem nałożymy, rzęsy będą mniej lub bardziej teatralne.

Arcydzielo!!!

Wybacznie Capslocka ale ten tusz to NAJLEPSZY KOSMETYK JAKIEGO UZYWALAM!! Niesamowicie podkresla rzesy, wydluza, pogrubia i podkreca(tudziez unosi do gory;)) Zdecydowanie polecam.. Mysle ze niechec wielu uzytkowniczek jest wynikiem nieumiejetnego poslugiwania sie szczoteczka-ale on naprawde nie skleja rzes (uzywam go nawet jako szczoteczki do rozczesywania jesli skonczy mi sie nivea,a kupuje go tylko w niemczech-choc podobno firma weszla juz na rynek polski). Prawde napisawszy- nie wyobrazam sobie mojego makijazu bez Nivei..
Pozdrawiam:)

Używam tego produktu od: 2 lat i juz zawsze bede
Ilość zużytych opakowań: okolo 10, moze wiecej..

POLECAM!!!

Tusz nivea jest zdecydowanie najlepszym tuszem jakiego do tej pory uzywalam. Nie skleja rzes, przepieknie je wydluza i delikatnie pogrubia, wyraznie otwierajac oko.
Poniewaz jednak osobiscie lubuje sie w mocnym podkreslaniu oczu, za najwiekszy plus tego tuszu uwazam fakt, iz juz przy 2-3 warstwach idealnie spelnia on role mascary "wieczorowej"-daje wyrazny efekt pogrubienia przy czym pozostaje trwaly, nie osypujac sie i nie tworzac grudek. Dodatkowo posiada genialna szczoteczke-co takze pozostaje nie bez znaczenia gdyz nakladanie tuszu jest doslownie czysta przyjemnoscia!!Szczoteczka nabiera bowiem dokladnie i tylko taka ilosc tuszu, jakiej nam potrzeba.
Dlatego tez wciaz pozostaje dla mnie zagadka, iz mimo tak wielu plusow(do ktorych mozna zaliczyc takze przystepna cene) kosmetykow serii nievea beaute wciaz nie mozna znalesc na polkach polskich sklepow:/
Jeszcze raz serdecznie polecam i pozdrawiam:)

Używam tego produktu od:3ech miesiecy

Spoko

Uzywam tego tuszu od niedawna, ale uważam, ze jest całkiem niezły, jak za tak niewygórowaną cenę. Tusz ma ładny wyraźny kolor, jest trwały, nie rozmazuje się i nie robi efektu pandy, jednoczesnie bezproblemowo się zmywa. Szczoteczka bardzo wygodna - nabiera sie na nią odpowiednia ilość tuszu, ładnie rozczesuje rzęsy, nie tworzy grudek i takich tam nieprzyjemnych rzeczy. Lash Revolution nie tworzy jakiegoś spektakularnego efektu sztucznych rzęs - to raczej tusz na codzień, choć można wyczarować przy jego pomocy również wieczorowy makijaż, pod warunkiem, że nie ma sie nawyku wycierania szczoteczki przed pomalowaniem rzęs, tak jak to ja mam w zwyczaju ;)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

okropieństwo

Kupiłam aż 2 sztuki z nadzieją, że tusz okaże się idealny, tym bardziej że nie jest dostępny w polskich sklepach.... i co się okazało? Że jest do niczego. Opakowanie jest przyzwoite, ładnie wykonane i nie wygląda na tandetę. Ale tusz.... a raczej szczoteczka do niego jest beznadziejna. Mam krótkie rzęsy, które po pomalowaniu jednej cienkiej warstwy tym tuszem sklejają się w 3 grube kluchy, mimo pomalowania tylko z wewnętrznej strony rzęs. Próbowałam nabierać mniej na szczoteczkę i za każdym razem było to samo.
Wiem że długich i gęstych rzęsach wygląda dobrze, bo koleżanka jest posiadaczką takich rzęs i u niej wygląda on ok.

Używam tego produktu od:zaliczyłąm kilka podejść