Balea, Professional, More Blond Shampoo (Szampon do włosów blond)

Balea, Professional, More Blond Shampoo (Szampon do włosów blond)

Intensywna formula szamponu More Blond marki Balea nadaje się zarówno dla naturalnych włosów blond jak i rozjaśnionych. Szampon czyści włosy jednocześnie delikatnie je rozjaśniając i pielęgnując. Produkt wegański.

Jest ok

Kupiłam go pragnąć trochę rozjaśnić włosy. Zapuszczam swoje naturalne włosy i na długości są jeszcze bardzo ciemne.

Szampon jest w opakowaniu tubie, co bardzo lubię. Jest gęsty i bardzo mocno się pieni. Jest bardzo wydajny.
Dobrze myje włosy i zmywa z nich oleje. Włosy po jego użyciu nie są suche i splątane, chociaż i tak używam jeszcze odżywki.

Szampon nie wysusza włosów. Nie powoduje łupieżu czy szybszego przetłuszczania się włosów.

Czy rozjaśnia ? Tak. Ale rzeczywiście tylko naturalne włosy. Moje naturalne odrosty w kolorze mysiego średniego brązu rozjaśnił i nadał im refleksów. Włosów z resztkami ciemnej farby niestety nie rozjasnił

Generalnie szampon jest naprawdę dobry. Na naturalnych włosach nawet ciemniejszych niż blond da efekt rozjaśnienia. Na farbowanych na ciemno niestety nie.

faktycznie rozjasnia wlosy i utrzymuje kolor ale chyba wysusza skore

Naprawde polubilam ten szampon, ale szamponow tej marki juz raczej nie kupie. Dlaczego? Poniewaz swedzi mnie po nich skora glowy.
Nie wiem z jakiego powodu, ale od jakiegos czasu po niektorych szamponach tak mam (dotyczy wielu marek).

Skora mojej glowy przetluszcza sie raczej przecietnie. Mimo tego myje wlosy codziennie lub co drugi dzien, poniewaz po nocy sa jakies takie przyklapniete i do tego nie wygadaja juz tak swiezo.

KONSYSTENCJA jest fajna, jak na tak tani szampon naprawde dosyc gesta.

DZIALANIE
- szampon moze i nie wysusza wlosow samych w sobie, ale skore glowy chyba tak, poniewaz swedzi. Mozliwe, ze jest to tez jakis konkretny skladnik tego szamponu, ale nie jestem w stanie jednoznacznie tego ocenic,
- kolor wlosow nie tylko po nim nie blaknie, ale zgodnie z obietnica faktycznie ladnie sie podtrzymuje bez zoltych refleksow (mozliwe nawet, ze troche jasnieje),
- wlosy nie sa matowe ani sianowate,
- sa miekkie i sypkie, czuc ich wyrazne oczyszczenie,
- nie sa przyklapniete przy skorze glowy, ladnie odstaja,
- nie sa obciazone,
- nie robi koltunow aczkolwiek bez uzycia odzywki “po” sie nie obejdzie,
- latwo wyplukuje pudry zwiekszajace objetosc i szampony suche,
- mocno sie pieni.

Jest dosyc wydajny, mnie starcza na okolo 3 tygodnie.

Wszystkim naturalnym badz farbowanym blondynkom polecam sprobowac, poniewaz szampon sam w sobie naprawde jest bardzo dobry i na pewno sprawdzi sie u wielu osob.

Używam tego produktu od: okolo roku
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3