Sensique, Trendy Mascara, Intensifique Mascara (tusz pogrubiający)

Sensique, Trendy Mascara, Intensifique Mascara (tusz pogrubiający)

Tusz pogrubiający rzęsy z kompleksem naturalnych wosków. Nowoczesny, delikatny dla rzęs i trwały. Trzykrotnie dodaje objętości i wydłuża rzęsy, dzięki czemu oczy nabierają blasku i wyjątkowej głębi.

Cena: 5,99 zł / 10 ml

dziwny...jestem na nie

Tusz ten jest bardzo gęsty, ciężko się nim umalować nie brudząc powieki. Skleja i powstaje znany efekt owadzich nóżek. Zdziwiłam się, bo oceny ma dobre i nie spodziewałam się czegoś takiego.

Używam tego produktu od:miesiąca

super

Jestem ogromnie zaskoczona.Tusz za 5,99,a efekt po postu wspanialy!Fajnie podkreca,pogrubia,jestem strasznie mile zaskoczona i zszokowana. Mam zamiar kupic jeszcze z tej seriii podkrecajacy i wydluzajacy bo naprawde sie oplaca. Polecam,bo naprawde warto.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Jest świetny:)

Dla mnie najlepszy tusz jak do tej pory a przetestowałam wiele.Uzywałam tuszu z Giordani i jakos nie przypadł mi do gustu... musiałam kilka razy pomalowac aby bylo widac jaki kolwiek efekt ktory i tak nie był trwały natomiast sensique starczy raz i oczka swietnie wygladaja.Nic sie nie rozmazuje nie skleja rzes.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Manicure - glitter nails

Za tą cenę dobry

Tusz polecam kiedy nadejdzie kryzys finansowy ;) Za tą cene nie można się wiele spodziewać, ale ten tusz sprawuje sie całkiem przyzwoicie. W moim przypadku niezle wydłuża i odrobinę pogrubia rzęsy ( wersja pogrubiająca). Dość duża szczoteka niezle rozdziela rzęsy, nie skleja ich. Ogółem efekt naturalny.

Używam tego produktu od:

Nieeee

Jedyną zaleta tego tuszu jest grzebyk:domyłam go z tego paskudztwa,które producent nazwał tuszem i teraz rozczesuje nim rzęsy.I tylko za to ma 2 gwiazdki,a nie jedną."Tusz" jest popststu fatalny.Skleja rzęsy i sprawia,że robią się na nich grudki.Po ok.2 godzinach nie ma już śladu po ty,że rzęsy były pomalowane.Nie jest wodoodporny ale bez przesady:wystarczy dotknąć,a już się sypie.Lubię produkty firmy Sensique,ale uważam,że ten tusz to totalna porażka.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: opakowanie mam nadal,tyle że beż tuszu

Polecam!!!

Tusz spełnił moje oczekiwania.Nadaje rzęsom naturalny,ale bardzo ładny wygląd.Tusz nie zasycha w opakowaniu.Nie skleja no i ma bardzo niską cenę.Polecam wszystkim kobietom które cenią naturalny wygląd

Używam tego produktu od:roku

może być

Kupiłam tusz zachęcona niska ceną. Tusz daje dość delikatny efekt, ja musze pomalować około 3 razy. Jednak nie skleja rzęs, nie robi grudek, rzęsy są jakby jedwabiste, zwłaszcz po 1 pociągnięciu. Niezbyt pogrubia, za to sporo wydłuża.
Ogólnie polecam zwłaszcza tym, którzy cenią naturalny efekt.

Używam tego produktu od:tygodnia

Za tą cenę dobry

Za cenę 5 zł ten tusz jest naprawdę dobry, ma wiele cennych składników w składzie (m.in. olejek rycynowy) i za to należy mu się plus. Efekt daje raczej naturalny, ale jest też dość trwały. Warto go kupić zwłaszcza, gdy sytuacja finansowa nie zachwyca i nie liczy się na efekt teatralny.

nie dla mnie

Tusz kupiłam bo jest tańszy od lepszych. Ogólnie kosmetyki Sensique lubie ale tusz jest beznadziejny. Skleja rzęsy, zostawia grudki, mam takie niemiłe uczucie jak go nakładam.Nie polecam

Używam tego produktu od:...

SUPER!!!

Kosmety ten zaskoczyl mnie milo. Nie sadzilam, ze za taka cene mozna miec tak wiele:] W swoim zyciu wyprobowalam juz mnostwo tuszow - jedne mnie zadowalaly inne nie. Te, ktore byly dopasowane do moich potrzeb kosztowaly dosc duzo wiec dostawaly ode mnie juz na starcie minusa. O firmie Sensique dowiedzialam sie dosc niedawno - natrafilam na nia w drogerii i jak zobaczylam ceny to zaniemowilam:P Kupilam kilka barw cieni, ktoreokazaly sie okey - nie tak jak gdzie nie gdzie - tanie cienie nie dajace efektow - tu bylam zadowolona... Sprobowalam tez tuszu, a co mi tam wydac niecale 6 zl i... naprawde nie zaluje. Mam ladnie pomalowane rzesy, niesklejone, a poza tym tusz utrzymuje sie na moich rzesach przez caaaaaaly dzine:] Owszem jest trudno zmywalny, ale to swiadczy o jego trwalosci raczej:):):)
Jest wedlug mnie lepszy od tuszu ktorego firmy nie bede podawac:P ale kosztujacego ponad 100 zl!!!! Polecam wiec do sprobowania tego produktu kazdej kobiecie. ktora lubi miec ladnie podkreslone rzeski przez caly dzien:] ( nie mowie o sklejonych rzesach, na ktorych jest gruba warstwa tuszu - fuj!! )
Ja osobiscie nie zaniecham kupowania wlasnie tego produktu:)

Za tą cenę - rewelacja

Ogromne pozytywne zaskoczenie - nie spodziewałam się, że tusz za 6 złotych tak mi przypadnie do gustu. Łatwo się nim umalować, jakoś specjalnie nie skleja rzęs i daje naprawdę niezły efekt - nie teatralny, ale rzęsy są podkreślone, pogrubione - w sam raz na codzień, gdy nie chcemy mieć "firanek". Trwały, nie rozmazuje się, niesamowicie wydajny. Wg mnie jeden z lepszych tuszy w ogóle - bije Maybelline, Gosha, Astor... Jakościowo porównywalny wg mnie z L'orelem *4, tylko ten ostatni daje jednak dość teatralny efekt. Za to relacja jakości do ceny - wyśmienita.

na tą cenę - porządny

Ogólnie jest to dobry tusz, a jak na tusz w tej cenie - rewelacyjny. Zaryzykowałam i kupiłam myśląc, że jeśli tylko się nie rozmazuje i nie kruszy, to będzie w porządku. I rzeczywiście: jest trwały, nie kruszy się, trzeba mocniej potrzeć oko, zeby tusz pomazał skórę. Tuszowanie wymaga trochę więcej zachodu, wprawy i cierpliwości, niz w przypadku lepszych maskar: jest smolisto-wodnisty, nabrana za duża ilość na szczoteczkę potrafi skleic rzęsy w kępki. Ta rzadka konsystencja sprawia też, że tusz dość długo wysycha, gęstsze tusze nie brudzą skóry przy przypadkowym lekkim zetknięciu z nią, natomiast co tylko nie robić - ten tusz zawsze wybrudzi mi wycieniowane powieki. Jednak mimo to efekt jest naprawdę zadowalający, rzęsy są rozdzielone, oko podkreślone, nie ma co sie spodziewać oszałamiającego pogrubienia, pod tym względem jest przeciętny i u mnie, jak w przypadku wszystkich tuszy pogrubiających, bardziej wydłuża niz pogrubia. Mimo opisanych wad jestem z niego zadowolona, bo nawet nie biorąc pod uwagę śmiesznej ceny, tusz jest dobry i porównywalny do tych z niższej/średniej półki. Zmywa się nieco ciężej niż reszta maskar, co też swiadczy o jego wytrwałości. Ogólnie za taką cenę bardzo polecam.

PS Zmieniam zdanie - tuszowanie nim jest tak nimiłe, że po prostu nie chce mi się po niego sięgać, a skoro tak sie reaguje na produkt - z bólem mysląc o użyciu go - to chyba jednak dobrze nie ejst. :/ Trwałość sprawia, że dośc opornie się go zmywa. Ale niech będą 3* - za zadowalający efekt (po upiornym tuszowaniu), trwałość i cenę.