Elseve Color-Vive, Odżywka do włosów farbowanych (stara wersja)

Elseve Color-Vive, Odżywka do włosów farbowanych (stara wersja)

Odżywia i wygładza włókno włosa, zapewniając mu nieporównywalny blask, zawarty w odżywce filtr UV chroni włókno włosa i przedłuża kolor.

Skład: Aqua/Water, Cetyl Alcohol, Amodimethicone, Hydroxyethylcellulose, Behentrimoium Chloride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trideceth-6, Chlorhexidine Dihydrochloride, Benzyl Salicytate, Linalool, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Alpha-Isomethyl Ionone, Myristil Alcohol, Geraniol, Cetyl Esters, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Parfum/Fragrance.

Cena: 11 zł / 200 ml

Naprawdę fajna rzecz!

Bardzo przyjemna odżywka, ładnie pachnie, jedynym jej minusem jest w sumie chyba fakt, że trzeba jej dużo nałożyć na włosy (nie jest za wydajna) i przez to szybko się kończy. No, opakowanie też nie zachwyca, często wylatuje jej za dużo niż tego chcemy. Cena ujdzie, chociaż mogłaby być trochę tańsza z tego powodu, że bez przerwy trzeba kupować nową, do jednego opakowania szamponu potrzeba trzy, cztery opakowania odżywki. Włosy układają się po niej bardzo ładnie, chociaż chyba raczej nie wpłynęła na skręt loków - mam włosy kręcone. Nie elektryzują się, nie puszą, jakby nawet mniej wypadają. Kolor jest bardzo podkreślony, włosy wyglądają jakby były świeżo ufarbowane, odżywka nadaje też blasku. Nie mam farbowanych włosów.
Plusy
- nawilża
- łatwość użycia
- uzdrawia włosy
- ładny zapach
- trwałość
- nie obciąża włosów
- przeciwdziała puszeniu
Minusy
- niewydajny

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041865].usefull || 0 }}% pomocna.

średnia

Odżywka bardzo znana, na rynku od wielu lat.
Dostępna niemal wszędzie, ja kupiłam w Rossmannie z czystego sentymentu za ok 9 zł, akurat była w promocji, normalna cena to ok 11 zł.
Zapach przyjemny, przywołuje we mnie pewne wspomnienia, ale chemiczny.
Konsystencja dość gęsta, biała, kremowa.
Opakowanie estetyczne w ładnym kolorze.
Działanie:
ułatwia rozczesywanie
absolutnie nie nawilża ani nie regeneruje, w składzie jest sama chemia i potok silikonów
nie zauważyłam ochrony koloru, nie wierzę w filtry UV w kosmetyku który i tak przecież spłukujemy, jednakże silikony to też na pewno jakaś ochrona
może obciążać.
wydajność średnia
zwykła silikonowa odżywka, jakich wiele.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[794251].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety nie sprawdziła się

Kupiłam zachęcona dobrymi opiniami na wizażu, w czasie gdy farbowałam włosy i chciałam poprawić ich stan.
Początkowo odżywka spełniała swoje zadanie, włosy były gładkie, łatwo się rozczesywały.

Odżywka ma bardzo ładny zapach i chroni kolor farbowanych włosów.

Niestety efekt działania jest krótkotrwały (po kilku godzinach włosy stają się ciężkie),a po dłuższym stosowaniu nie zauważyłam poprawy kondycji włosów, wręcz przeciwnie. Może moje włosy się do niej przyzwyczaiły, może zbyt dużo w niej chemii i silikonów ale po ok. 2 miesiącach stosowania, po jej użyciu moje włosy wyglądały gorzej niż przed myciem. Były ciężkie, oklapniętę, jakby tłuste. Podchodziłam do niej jeszcze kilka razy jednak efekt był kiepski.

Na plus oceniam:
+ konsystencję
+ zapach
+ filtr UV
+ przedłużyła trwałość koloru farby do włosów

Na minus:
- po dłuższym stosowaniu pogorszyła stan moich włosów dlatego nie kupię jej ponownie.

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[793120].usefull || 0 }}% pomocna.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

bardzo fajna odżywka

Kupiłam w promocji w komplecie z szamponem z tej serii.

Mam włosy suche, zniszczone, rozjaśniane, łamiące się.
+wygładza włosy
+zmiekcza je
+odżywka bardzo ładnie pachnie, ale zapach nie utrzymuje mi sie na włosach
+włosy łatwiej się rozczesują
+nie powoduje plątania ich, podrażnienia skóry głowy, nie powoduje łupieżu
+nie obciaża włosów

-brak, chyba że cena. Bez promocji wysoka.

Nie zauważyłam poprawy jakości swoich włosów. poprawa jest tylko w poprawianiu wyglądu z zezwnąrz. Która trwa od mycia do mycia.

Jednak włosów bardzo zniszczonych nic nie odbuduje mozna tylko ochraniać je przed zniszczeniami i ściąć. I ta odżywka sobie z tym radzi. Chociaż sama z siebie ich nie odżywia. Poprawia tylko ich wygląd.

Jestem bardzo zadowolona z pełnionej funkcji tej odżywki. I polecam.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[791098].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Odżywka super wygładza i zmiękcza moje zniszczone i szorstkie włosy. Co do przedłużenia trwałości koloru to niestety u mnie nie działa, ponieważ farbowałam wcześniej rozjaśniane włosy na ciemniejszy i farba szybko się wypłukuje, żadna odżywka nie pomoże.
Jednak będę ją stosować ze względu na jej właściwości odżywcze. Zapach też bardzo ok.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[789289].usefull || 0 }}% pomocna.

daje radę :)

Odżywka spełnia swoją rolę,
- poprawia kondycję włosów farbowanych
- nadaje połysk
- ułatwia rozczesywanie
- ma przyjemny zapach
- bardzo wydajna

Większych minusów brak, może poza dużą ilością chemii w składzie (ale która odżywka jej nie ma), niemniej ta chemia mi pomaga.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[788190].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra - polecam

Mam włosy ciemny brąz, farbowane na rude. Odżywki i szamponu z tej serii używam od wielu lat, z przerwami na próbowanie innych. Nigdy nie miałam po nich łupieżu, nigdy mnie również nie podrażniały.

Odżywka wygładza i bardzo ułatwia rozczesywanie. Polecam!

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[777555].usefull || 0 }}% pomocna.

W sumie najlepsza na jaką natrafiłam.

To jedyna odżwka po której moje włosy da się rozczesać bez szarpania i jednoczesnego ich wyrywania ;/ . Pielęgnacja słaba, ale formuła jest nawet wydajna, dobrze się rozprowadza, nie potrzeba wiele tej odżywki żeby pokryć całe włosy.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[756660].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZA!

Polecam, polecam i jeszcze raz POLECAM! Najlepsza odżywka do włosów jakiej miałam okazję używać. Mam farbowane włosy, swego czasu bardzo zniszczone, zmęczone, matowe, z tendencją do rozdwajania i, o zgrozo, łamania się, kruszenia. Regularne używanie tej odżywki bardzo poprawiło kondycję moich włosów, są zdrowsze, błyszczące, odżyły. Ponad to miałam duży problem z plątaniem się włosów, po użyciu tej odżywki problem zniknął :) kolejny plus to piękny zapach który utrzymuje się bardzo długo. Cena i dostępność (można ją kupić praktycznie wszędzie) też jest na plus. Choć może skład tej odżywki nie jest zachęcający, a jak niektórzy twierdzą jest to "sama chemia" to i tak bardzo moim włosom pomogła i polecam ją każdemu :)

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[745384].usefull || 0 }}% pomocna.

jak narazie idealna

Moje włosy są cienkie, farbowane, ale dosyć ich dużo, na długości suche u czubka głowy przetłuszczajace się. Jakoś nigdy nie przywiązywałam wagi do odzywek bo wszystkie były lepsze, gorsze, no zwykłe. Myję i suszę włosy suszarką prawie codzinnie i ta odżywka robi z moimi włosami cuda :)
+ włosy mam po niej mięciutkie, nie tylko w czasie spłukiwania ale i po wysuszaniu/ wyschnięciu,
+ zauważalnie poprawiła kondycje włosów
+ bardzo ułatwia rozczesywanie
+ wygładza włosy
+ po pierwszym zużytym opakowaniu było ok, ale po trzecim znacznie poprawiła stan włosów,
+ do tego zapach, jak dla mnie cudowny do tego trzyma się cały dzień na włosach o ile nie nakłada się na nie coś innego.

Próbuje dalej innych odżywek ale suma sumaru ta jest po prostu niesamowita, wiem, że składu nie ma super fajnego ale przy tym działaniu kompletnie mnie to nie obchodzi :) Żałuje, że tak późno ją wypóbowałam.
Niestety jest niewydajna, mi starcza na około 3 tygodnie jedno opkaowanie ale przy takim działaniu - wybaczam.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[741031].usefull || 0 }}% pomocna.