Eva Natura Len, Pielęgnacyjny krem do rąk i paznokci

Eva Natura Len, Pielęgnacyjny krem do rąk i paznokci

Pielęgnacyjny krem do wysuszonych i spierzchniętych dłoni z biokompleksem lnianym.
Po użyciu kremu skóra dłoni jest dobrze nawilżona i zabezpieczona warstwą ochronną przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, w tym szkodliwym działaniem detergentów. Krem stosowany kilka razy dziennie wygładza, lekko natłuszcza i zmiękcza naskórek dłoni. Wzmacnia paznokcie zapobiegając ich kruchości i rozdwajaniu oraz przywracając im zdrowy wygląd i blask.

Godny polecenia

Kremik zamknięty jest w miękkiej tubce z zatrzaskiem. Jest biały , o gęstej, ale nietłustej konsystencji. Pachnie intensywnie, jak męskie perfumy. Dobrze rozprowadza się na skórze, dość szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy i uczucia lepkości. Fajnie nawilża i pozostawia skórę gładką, miękką i przyjemną w dotyku na długo. Przyjemny, niedrogi i bardzo wydajny produkt do codziennej pielęgnacji dłoni :)

przyjemny kremik dla niewymagających rąk :)

Na fali naturalnej pielęgnacji wyrzuciłam wszystkie kosmetyki, które zawierały parafinkę i "wrogi" skład -> szybko mi jednak przeszła faza skrajności i zatęskniłam za tym kremem, ze względu na jego delikatne nawilżenie i przyjemny zapach. Aż dziw, że wśród całej gamy sklepowych artykułów ciężko mi trafić na własnie takiego łagodnego umilacza, bo naprawdę po wielu kremach do rąk mam ochotę bez przerwy się nimi smarować, bo - wbrew pozorom zamiast nawilżyć - wysuszają mi dłonie.

+ nawilża
+ pięknie pachnie
+ bardzo tani
+ łatwodostępny
+ ZATYCZKA a nie zakrętka (co bardzo ułatwia korzystanie)
+ pozostawia przyjemną skórą do następnego użycia

Nie polecam kobietkom o bardzo suchych, zniszczonych czy wymagających pielęgnacji dłoniach (bo może być zwyczajne zbyt słaby). Natomiast serdecznie polecam niewymagającym dłoniom, które to drogeryjne kosmetyki lubią przesuszać :)

Używam tego produktu od: bardzo dawna

do skóry normalnej -wystarczający

Czytam opinie i widzę, że krem kiepsko radzi sobie z poważnymi wyzwaniami w postaci mocno zniszczonych dłoni. Moje czasami są lekko przesuszone, ale nic więcej. Krem w zupełności pomaga mi zregenerować dłonie po jakiś pracach domowych czy chłodnych spacerach bez rękawiczek. Nawilża, odżywia, szybko się wchłania – nic więcej nie potrzebuję. Tani, wydajny i dobry polski produkt.

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Przyzwoity krem

W mojej prywatnej ocenie krem ten zaliczam do średnich. Nie jest najgorszy, ale też daleko mu do ideału.

+dostępny praktycznie w każdej drogerii, markecie itd
+tani (pojemność 100 ml)
+przyjemny zapach
+lekka konsystencja
+szybko się wchłania
+miękka tubka z zatrzaskiem

-słabo nawilża, po 5 minutach dłonie są znowu suche, więc zachodzi konieczność ciągłej aplikacji kremu
-absolutnie nie ma wpływu na stan paznokci
-do stosowania raczej latem, kiedy dłonie są mniej wymagające

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami

Warto go mieć.

Bardzo sympatyczny produkt.

+ Wygodne opakowanie.
+ Odpowiednia konsystencja.
+ SZybkie wchłanianie.
+ Miły zapach.
+ Działanie: faktycznie zmiękcza i wygładza dłonie. Stosowany kilka razy dziennie zdecydowanie polepszył stan moich rączek. Wpływu na paznokcie nie ma żadnego.
+ Cena.
+ Dostęność.

Większych wad nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: marzec 2013

jeden z moich ulubieńców :)

+ uwielbiam konsystencję tego kremu :) jak dla mnie nie jest ani za rzadka, ani za gęsta
+ szybko się wchłania
+ niska cena
+ ładny zapach
+ nie zostawia tłustego filmu na dłoniach
+ / - ja stosuję krem po każdym myciu rąk, więc dla mnie sprawdza się bardzo dobrze, jednak nie poprawia kondycji dłoni na dłuższą metę
+ / - idealny na lato, ale na zimę, poszukałabym czegoś bardziej odżywczego

słaby

szukałam kremu, który zawsze mogłabym mieć przy sobie, a ten dostępny jest w mniejszej pojemności (30ml- do torebki;)

niestety produkt się u mnie kompletnie nie sprawdził. dodam, że oczekiwałam jedynie nawilżenia i komfortu stosowania. krem dla mnie ma istotną wadę i kilka mało znaczących zalet.

zacznę od plusów:
+ neutralny zapach- ani nie umila używania kremu, ani nie drażni nosa
+ mała pojemność i miękka wygodna tubka
+ wydajność (co dla mnie wcale nie jest takim oczywistym plusem:D)
+ niska cena (tylko czy warto wywalać nawet małą kaskę na coś, co się nie sprawdza?)

minusy:
- DZIAŁANIE, A RACZEJ JEGO BRAK. nawilżenie? pielęgnacja? to pierwsze tylko w momencie nakładania kremu, natomiast efektu pielęgnacyjnego nie zauważyłam
- konsystencja- baaaardzo płynna, dzięki czemu nieostrożne otworzenie produktu kończy się plamami wszędzie dookoła (albo ze mnie taka niezdara)

nie polecam

Taki sobie

Kupiłam w malutkiej tubce, którą noszę w torebce. Dość fajny, ale nie idealny. Owszem nawilża w rękawiczkach jak się dłonie trzyma i nie można ich mieć mocno zniszczonych.
Nie kupię go ponownie, bo nie jest moim ideałem. Nie zauważyłam, żeby nie wiadomo jak nawilżał.
Nie polecam dla kobiet, które mają zniszczone mocno dłonie przez płyny czy pracę.

Używam tego produktu od: października
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie to malutkie

Słabizna do zniszczonych dłoni

Moje dłonie są zjechane czasem do bólu – prace domowe, częste mycie rąk – i do tego z natury są bardzo przesuszone, bo na ciele (w opozycji do twarzy) mam coś a’la AZS. Skóra u mnie jest sucha, często swędząca, zaczerwieniona.Na dworze w zimię potrafi pękać :(

Krem do rąk z seri lnianej jest z uporem maniaka kupowany przez rodzinę w Makro. Zupełnie nie wiem po co, bo draństwo strasznie słabe, a mama często bierze od mnie czerwonego Garniera, którego kocham.

Przechodząc do recenzji. Na plus zaliczam tubę – miękka, dobrze się wyciska, otwór, który w miarę wygodnie się otwiera, cenę. No i to, że szybko się wchłania – ekspresowo nie ma problemu z dłońmi posmarowanymi jakby masłem (choć z dwojga złego wolę masło na dłoniach za cenę regeneracji i nawilżenia na długo :rolleyes: ) Konsystencja jakby lekkie mleczko, świetnie się wyciąga z tubki. Ale jednak to nie to.

Nawilżanie jest słabiutkie. Nawilża, ale na chwilę, moment po wsmarowaniu dłonie chcą „pić”. Nie regeneruje, ani nie koi podrażnień. Nie odżywia jakoś nazbyt mocno. Nawilżenie jest niezbyt dobrą jego stroną. Skład jest w miarę niegłupi – nawilżajace gliceryna czy parafina czy wysoko olej z lnu. Ale jednak moim dłoniom jest potrzebny krem z ciężkiego kalibru. Typu Garnier rzeczony, czy czerwona Isana z mocznikiem. Moje dłonie kochają mocznik, masło shea. Czyli wszystko co mocno nawilża. A tu niestety tego brak.

Nadaje się do dłoni słabo zniszczonych, w miarę zadbanych. No i na lato wtedy gdy się pocimy jak diabli, choć nawet i wtedy potrzebuję mocnych mazideł. Na zimę czy jesień gdy jest włączone CO jest za lekki, zdecydowanie.

Nie polecam, bo wolę wydać nie wiele więcej na czerwoną Isanę by mieć lepszy znacznie skutek.

Stwierdzam jedno - tym razem postaram się by, go nie było w moim domu.

Używam tego produktu od: uu.. chyba z 5lat (w tej edycji od chyba 3 lat)
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

trafiony w 10!

Jestem bardzo zadowolona.

Plusy:
+krem nawilża, nie natłuszcza
+paznokcie są w rewelacyjnym stanie
+jest tani
+ma ładne opakowanie
+chroni przed detergentami
+efekt pozostaje jeszcze po zmyciu
+jest polski
+nie otwiera się przypadkowo
+pachnie olejem lnianym, który zawiera

Minusy:
- dla mnie zimą byłby za słaby, na pozostałe pory roku to rewelacja!
- jest trudno dostępny, kupuję go w tesco lub ze strony polleny-evy

Generalnie na pewno do niego wrócę, mam w końcu cały zapasik w szafie;)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

dobry

Krem jest pakowany w fantastyczne małe tubki, za co ich wielbię. Idealnie mieści się do kieszeni puchówki, do torebki. Zapach jest przyjemny, nienachalny, choć wolałabym inny. Opakowanie (kolorystyka) samo w sobie brzydkie, ale za to poręczne. Zatrzaskuje się i nie ma mowy o przypadkowym otwarciu.
Działanie także porządne. Nawilża, natłuszcza, do tego krem jest tani, ale niewydajny. Bardzo szybko znika.

Mimo wszystko pewnie kupię ponownie ze względu na to, że jest mało kremów w małych tubkach, poza tym to polska produkcja.

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

jest ok.

Porządny kosmetyk za niską cenę.
Ładnie wygładza dłonie, stają się miłe w dotyku. Zabezpiecza przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, wiatrem itp.
Ma bardzo dobry skład- wysoko ekstrakt z lnu.
Nie jest zbyt wydajny, ale cena to rekompensuje ;) Delikatnie pachnie, nie drażni nosa.
Kupiłam rozmiar w sam raz do torebki, 30ml za 3zł.

Kosmetyk oceniam dość dobrze, jednak myślę że na jesień/zimę będzie zbyt słaby.

Mogę polecić mniej wymagającym :)

Używam tego produktu od: lipca czy sierpnia
Ilość zużytych opakowań: jedno małe (30ml)