Dr Irena Eris, Pharmaceris N, Diosperin K 1% Prolongatum (krem wzmacniający naczynia krwionośne)

Zawarty w kremie synergistycznie działający kompleks substancji aktywnych wzmacnia naczynia krwionośnie skóry i chroni je przed działaniem wolnych rodników.
Zmniejsza przepuszczalność naczyń, korzystnie wpływając na mikrokrążenie skórne. Wykazuje skuteczne działanie profilaktyczne u osób z osłabionymi naczyniami krwionośnymi, zmniejsza tendencję do powstawania teleangiektazji i zaczerwienienia skóry twarzy. Idealny dla osób o skórze ze skłonnością do wynaczynień (pajączków, wylewów podskórnych, wybroczyn, siniaków). Przygotowuje skórę do zabiegów chirurgii plastycznej i ułatwia regenerację skóry po zabiegach. Działa kojąco i łagodząco. Poprawia koloryt skóry.
Zawiera specjalnie dobrane składniki:
hesperydynę i diosminę, alkaloidy flawonowe wykazujące silne działanie naczyniowe (na mikrokrążenie i układ limfatyczny skóry) oraz działanie przeciwutleniające, witaminę K 1% - zmniejszającą zaczerwienienie skóry oraz przyspieszającą ustępowanie obrzęków i zasinień na skórze, masło Shea, wosk z oliwek, olej Canola, D - panthenol

Cena: 50 zł / 30 ml

sprawdzony

mam skórę bardzo wrażliwą, a naczynka maja tendencje do pękania. to sprawy alergiczne. ostry posiłek czy orzeszki (za którymi przepadam) powoduje, że moja twarz robi się czerwona - jak buraczek ;] od zawsze to mój poważny problem. szukam więc i stosuję kremy, która regenerują, wzmaciaja naczynka krwionośne.
moja kosmetyczka o tym dobrze wie ;] i to ona namówiła mnie do zastosowania tego kremu.
efekty są bardzo dobre.
krem stosuję od miesiąca i już widzę poprawę, zaczerwienienia się zmiejszyły, mogę sobie bez większych obaw pozwolić na garsc orzechów ;]
poza tym, krem jest w funkcjonalnym opakowaniu, łatwo się dozuje.
i moja kosmetyczka zauważyła, że nie mam już takich "rumieńców".

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:3/4

uwaga!

Powinnam producentowi wystawić rachunek za leczenie nieziemskiej alergii. Twarz miałam spuchniętą jak po spotkaniu ze stadem os! W rezultacie mam 3 razy więcej popękanych naczynek niż miałam. Ostrzeżenie dla ludzi o wrażliwej cerze: zastanówcie się zanim spróbujecie.

Całkiem, całkiem...

Od tego kremu oczekiwałam głównie uspokojenia moich "wariujących" naczynek - i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że na tym polu się sprawdza. Ja po zmyciu makijażu jestem czerwonieńka jak pomidor (chociaż robię to naprawdę baaardzo delikatnie), a ten kremik pozwala mi wrócić do normalnego wyglądu. Oczywiście nie ma co liczyć na to, że poznikają już istniejące pajączki - w końcu to krem, a nie cudotwórca.
Na mojej buzi zostawia taką lepką warstewkę i niestety nie nawilża - ale wspomagam się innymi kremami.
Wielkim plusem jest dozownik, tylko należy dozować oszczędnie, bo pełna dawką (jedno pełne "pompnięcie" :) ) to dla mnie zdecydowanie za dużo.

Generalnie - główne zadanie spełnia i za to cztery gwiazdki :)

Używam tego kosmetyku od - ok. 2 m-cy
ilość zużytych opakowań: rozpoczynam 2

depilacja czego nie wolno

Naprawde pomaga :)

Młodszy brat capilarilu z 1% wit.K i równie dobry. Bardzo dobrze łagodzi wszelkie zaczerwienienia, uspokaja naczynka, dzieki niemu nie sa widoczne. Wyraznie wygładza buzię, która nabiera zdrowszego kolorytu. Dzieki niemu (jak równiez Capilarilowi) nie czerwienię sie juz, naczynka wyraznie sa uspokojone i nie sa juz tak bardzo widoczne. Niektórzy to w ogóle dziwia sie, jak mówie, ze mam problem z naczynkami... Własnie, z jakimi naczynkami ... :D

Bez wahania daję 5 gwiazdek :)