Boots, Stay Perfect Eyeshadow (Pojedyńczy cień do powiek)

Boots, Stay Perfect Eyeshadow (Pojedyńczy cień do powiek)

Pojemność 1,5 ml

No7 Stay Perfect Eyeshadow nadaje glebie koloru. Łatwo się blenduje i utrzymuje godzinami.Dostępny w ponad 20 kolorach.

sliczny kolor i dlugo sie trzyma, ale bardzo bardzo sie osypuje

Jeden cien w odcieniu szampana z pieknym leciusienkim brokatowym polyskiem otrzymalam w prezencie. Musze przyzynac, ze jest to dosyc dobry cien sam w sobie, a przede wszystkim jego kolor jest przepiekny i nadaje sie na codzien.

Konsystencja jest troszke zbyt miekka. Cien jest tak miekki, ze osypuje sie juz przy samym docisnieciu pedzla, a pod okiem powstaje cieniowy pylek. Nie jest to dla mnie jednak zbyt duzy problem, poniewaz mam jasny odcien, ktory nie zostawia „kurzu“ na skorze.

Efekt, jaki ten cien daje na powiece nie wyglada tandetnie. Mimo, ze jest brokatowy. W ciagu dnia nic sie nie osypuje. Kolor cienia nie blaknie i trzyma sie z baza caly dzien. Moge calkowicie na nim polegac.

Jest bardzo niewydajny, poniewaz sie osypuje i z uwagi na jego miekkosc sporo nabiera sie na pedzel. Swietnie sie za to laczy z cieniami innych marek. Do tego bardzo latwo sie cieniuje.

Jest to naprawde fajny cien, wiec jesli komus nie przeszkadza, ze sie osypuje, polecam.

Używam tego produktu od: czerwca 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 cale