Divinora Lip Pencil [Crayon pour les levres]

Divinora Lip Pencil [Crayon pour les levres]

Pojemność 1,2 g

Zgłaszająca osoba: neuilly

Divinora - kredka do ust. Stanowi doskonałe uzupełnienie pomadki w makijażu ust. Posiada wygodny pędzelek do nakładania szminki. Produkt testowany dermatologicznie.

Skład: cyclopentasiloxane, hydrogenated cotton seed oil, cera microcristalina, ceresin, cyclohexasiloxane, hydrogenated palm kernel glycerides, caprylic triglyceride, hydrogenated palm glycerides, propylparaben, methylparaben, bht, ricinus communis (castor seed oil) [+/- titanium dioxide, mica, iron oxides, CI 15850 (red 7 lake), CI 73360 (red 30) CI 19140 (yellow 5 lake) CI 42090 (blue 1 lake) CI 75470 (carmine) ]

Cena: 90 zł / 1,2 g

ok

Jestem zadowolona z tej konturówki , mam kolor beżowy, nude. Optycznie powiększa usta, trwałośc dośc dobra. Jestem naprawdę zadowolona, kolor neutralny bardzo mi odpowiada, łatwość nakładania.
\\\\nSzkoda że teraz jest cięzko dostepnai cena dośc wysoka, ale jakość moim zdaniem najwyższa.

Idealny kontur

Uważam te konturówki za super... Po pierwsze fajna gama kolorystyczna (mam Cupidon, Prune, Chocolate), po drugie absolutnie rewelacyjna aplikacja. Kredki są w sam raz, nie są ani rozmiękłymi kołkami ani ostrymi szpilkami, po prostu nadadzą ustom idealną linię, cienką oraz precyzyjną. Powiększają usta w sposób jak najmniej skaczący do oczu. Kredka Cupidon służy do obrysowywania poza konturem bo pozostawia tylko jasnobeżową poświatę, która powiększa usta w sposób właśnie optyczny jak pisze Koleżanka poniżej. Fajny patencik! :) Na piewrszy rzut oka dosyć ciemna "śliwka" (Prune) okazała się ślicznie stapiać z kolorem moich ust, uzywam jej na wieczorno-nocne wyjścia.
Generalnie super. Do tego elegancko wyglądają.Używam tego produktu od: listopad 2008
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 ;)

JEST OK

Konturówki te nie są złe ale jak za taką cenę człowiek oczekuje czegoś zdecydowanie trwalszego. Tzn. są trwałe, dużo trwalsze niż np. Lancome ale nie umywają się nawet do konturówek YSL, które dosłownie powalają trwałością przy czym są tańsze od Guerlain (to tak na marginesie). Kolejny minus to fakt, iż przy temperowaniu bardzo dużo "odchodzi" co spowodowane jest głównie wcześniej wspomnianą "miękkością". Używam koloru Cupidon 00. Jest bardzo ładny, dziewczęcy, delikatny, idealny do optycznego powiększania ust. Można w zasadzie używać tylko tego kolorku + pociągnąć usta bezbarwnym błyszczykiem. Prezentują się naprawdę ślicznie (przynajmniej moje;-)). A wracając do ceny, to naprawdę wściekle zawyżona. Używam tylko ze względu na kolor.Używam tego produktu od:1 roku

O botoksie mity

Jestem z niej zadowolona :)

Kredkę kupiłam realizując w Sephorze kumulację kuponów. Przyznam, że skusił mnie jej kolor (Rose Doux nr 62) - zgaszony róż walczący o pierwszeństwo z brązem. Ten kolor idealnie współgra z wiekszością moich pomadek. W przypadku tych, z którymi już tak idealnie mu się to nie udaje, rozwiązuję problem aplikując kredkę na całe usta i powlekam je pomadką lub błyszczykiem. Gwarantuje mi to znaczne przedłużenie trwałości makijażu. Kredka, mimo swojej miękkości, bardzo dobrze utrzymuje kontury ust w ryzach. Ta miękkość wymusza jednak częste temperowanie, co w znaczący sposób skraca jej żywot.
Co do pędzelka to, może Guerlain poprawił ich jakość, bo ja na mój nie mogę narzekać. I tak zresztą z braku czasu używam go sporadycznie :(
Z całą pewnością kupię go ponownie - dla koloru!!! :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

***

Nie jest źle . Kredka jest trwała , wybrałam bardzo naturalny odcień , dobrze się nią maluje , jest może aż za miękka . Trzy gwiazdki za jedną rzecz : jeżeli kredka kosztuje fortunę to mogłaby być od A do Z porządnej jakości - w tym przypadku pędzelek pozostawia wiele do życzenia . Jest kiepskiej jakości , dość twardawy , szczotka mi się z niego zrobiła . Zdecydowanie wolę pędzelki przy kredkach Diora ( pędzelek miękki , trwały - do końca można się nim porządnie malować ) . Gdyby nie kolor , nie kupiłabym .