Base Coat [Long - lasting protective nail base]

Base Coat [Long - lasting protective nail base]

Pojemność 14,5 ml

Zgłaszająca osoba: neuilly

Odżywcza baza na paznokcie. Wzmacnia słabe paznokcie, przyczynia się do ich szybszego wzrostu. Nadaje połysk oraz przedłuża trwałość lakieru - w tym celu po uprzednim wstrząśnięciu należy nałożyć jedną warstwę Base Coat na czyste paznokcie. Dzięki bardzo lekkiej konsystencji wysycha szybko.

Skład: butyl acetate, ethyl acetate, nitrocellulose, adipic acid / neopentyl glycol / trimellitic anhydride copolymer, siopropyl alcohol, acetyl tributyl citrate, camphor, benzophenone 3, stearalkonium bentonite, dimethyl oxobenzo dioxasilane, CI 77891 titanium dioxide, acrylates copolymer, adipic acid / fumaric acid / phthalic acid / tricyclodecane dimethanol copolymer, sucrose acetate isobutyrate, polyethylene, methicone, paraffinum liquidum, citric acid, CI 15850 (red 7)

Cena: 66 zł / 14,5 ml

kiepski za takie pieniądz

potwierdzam poprzednie opinie, przedłuzenie trwalości lakieru żadne, ma tendencje do przygaszania koloru niektórych lakierów, wzmocnienia paznokci nie zauwazyłam zadnego, no a cena niemała :(
poza tym mój bardzo szybko zgestniał w buteleczce i właściwie połowe musiałam juz wywalic, bo się zrobił jakis gumowy :(((
Dużo lepsza z górnej półki jest baza Chanel, ale ze średniej jest tak duzy wybór dobrych produktów, że nie warto pakowac w taki zakup pieniędzy

nie warto

Zgadzam się z przedmówczynią w jednej kwestii: przedłużenie trwałości lakieru jest znikome. Wzmocnienie płytki paznokciowej też nieszczególne(ale to chyba kwestia nieregularnego stosowania-rzadko maluję paznokcie). Połysk i schnięcie- ok, tu się nie czepiam, ale mimo wszystko nie jest to produkt warty TEJ ceny.

Coraz bardziej wątpię w jakość Diora. Drugi mój zakup i drugie rozczarowanie :(

Nie jestem zadowolona z Base Coat . Nie przypadł mi do gustu połysk ( gdzie mu tam do Alessandro ) , ani tym bardziej jego trwałość : nie przedłuża trwałości lakieru ( obojętnie czy nałożę go na / pod lakier ) , lekko gasi połysk lakieru , którego używam w danej chwili . Zupełnie nietrafiony i niepotrzebny zakup . Więcej nie będzie . Nie wiem czy odżywia słabe paznokcie - ponieważ nie stosowałam go regularnie z przyczyn w/w .