Bodyboom, Peeling kawowy (różne rodzaje)

Bodyboom, Peeling kawowy (różne rodzaje)

Peelingi kawowe marki BodyBoom zwalczają twardy naskórek, cellulit, rozstępy oraz zmiany skórne i sprawia, że skóra będzie gładka i nawilżona. Sypka konsystencja sprawia, że peeling jest 5x bardziej wydajny niż inne produkty tego typu dostępne na rynku. 200 g wystarcza na 20 zastosowań.
Peelingi kawowe marki BodyBoom nie brudzą łazienki - składniki, z których go stworzono zostały wybrane tak, by nie zostawiał śladu po zastosowaniu. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Dodatkowo zawarta w peelingu kofeina pozwoli w łatwy sposób pozbyć się zbędnych fałdek i niedoskonałości sylwetki.
Łączy w sobie zalety pilingu kawowego, cukrowego, solnego i olejowego.
Dostępne 7 różnych zapachów: Czekolada, Grejpfrut, Mango, Kokos, Banan, Mięta, Truskawka.

100 – 250ml
antycellulitowy
zapachowa
Struktura
gruboziarniste

Bardzo dobry peeling

Bardzo długo zastanawiałam sie nad jego zakupem ale trafilam na promocje wiec zakupilam peeling o zapachu banan ( jest obłędny ). Dobrze zluszcza, mocno sciera. Po uzyciu peelingu skora jest wygładzona, nawilżona i miękka.

Ideał!

Fantastyczny peeling - ściera aż miło. Dodatkowo bardzo przyjemny zapach (miałam miętę, grejpfrut, kokos, banan i truskawkę) i właściwości odżywcze. Nie wiem dokładnie jakie są różnice w składach, ale produkty tego typu innych firm się nie umywają...
Początkowo problemem była dostępność ale obecnie coraz więcej drogerii ma Body Boom w ofercie :)

Bardzo dobry peeling, nieco mniej dobre opakowanie

Peeling dostałam w prezencie juz jakiś czas temu, wcześniej nie slyszalam o jego istnieniu. Ogólnie kosmetyk bardzo dobry, dostałam ten o zapachu kokosa a że jestem fanką tego zapachu oczarował mnie. Peeling jest suchy, po jego użyciu skóra jest miła w dotyku. Moja nie wymaga użycia balsamu po zastosowaniu kosmetyku, po wytarciu ręcznikiem odczuwalne jest delikatne, przyjemne natłuszcznie. Ja bardzo lubię ten peeling, jeden z lepszych jaki używałam. Generalnie nie przekonuje do zakupu opakowanie, które wygląda inaczej niż typowe opakowanie kosmetyku i zapewne tym też ma przyciągać. Niestety niemiłosiernie wkurza...papierowa saszetka zamykana na zatrzask, która nie dość, że w warunkach łazienkowych moczy sie, to jeszcze próbując wydostać peeling wilgotnymi rękami oblepia sie. A co za tym idzie peeling dostaje sie do zatrzasku i uniemożliwia późniejsze zamknięcie opakowania. Cena też nieco odstrasza, ale nie na tyle żeby zrezygnować z jego użycia. To naprawdę dobry kosmetyk i gdyby opakowanie było inne, nawet cenę można by przeżyć ;-) Ja kupiłam ostatnio nieco mniejsze jego opakowanie w promocyjnej cenie w drogerii polskiej. Z czystym sumieniem, mogę polecić, mimo wad niekosmetycznych, bo kosmetyk sam w sobie takich nie posiada.

Bodyboom

Lailabodyscrub kocha peelingi, ostatnio testowałyśmy aż trzy wersje: Boskie Mango, Imprezowy Kokos i Uwodzicielski Oryginał. Najbardziej spodobał nam się Imprezowy Kokos, chociaż wszystkie pachną pięknie, to właśnie on urzekł nas najbardziej. Aplikacja jest bardzo prosta, najpierw zwilżamy skórę pod prysznicem, a następnie nakładamy peeling. Bardzo fajnym sposobem jest intensywne masowanie skóry, dzięki czemu poprawiamy krążenie i pomagamy w pozbyciu się cellulitu. Peeling bardzo fajnie złuszcza martwy naskórek, pozostawiając przy tym skórę nawilżoną, miękką i gładką w dotyku. Piękny zapach utrzymuje się jeszcze długo na skórze.
Plus za opakowanie, które jest ekologiczne, ale lepiej nie trzymać go w łazience, bo z czasem może zwilgotnieć.
Problematyczne jest sprzątanie łazienki i zatykanie odpływu przy częstym stosowaniu produktu.

Ładnie pachnie

Peeling zamknięty w papierowej torebce, szata graficzna przyjemna dla oka. Wydostawanie go jest kłopotliwe, trochę nie wygodne, pomagałam sobie łyżką. Konsystencja produktu jest raczej sypka i trudno nałożyć ją na ciało większość spada na płytki, bałagan przy tym okropny. Najlepiej założyć rękawiczki do nakładania, ponieważ wszystko wchodzi pod paznokcie. Efekt był bardzo przyjemny, skóra była gładka i miękka w dotyku. Bałam się że będzie przesuszona po peelingu, ale spotkało mnie miłe zaskoczenie i efekt nawilżenia był zadawalający. Zapach super, ja testowałam kokos i mango oba pachną cudnie. Ogólnie produkt określam jako dobry, aczkolwiek myśle że cena jest przesadzona.

tania kawa w ekspresie przelewowym

długo zastanawiałam się nad jego zakupem, aż wreszcie na promocji postanowiłam zakupić truskawkę w pojemności 100 g - tak dla testu.
Natychmiast wylądował pod prysznicem, ale chwilę poczekał na przetestowanie - ciekawa byłam jak sprawdzi się to papierowate opakowanie pod wpływem wilgoci - po prawie 10 dniach lekko nawilgotniało, otwierałam zębami, na szczęście papier tylko na zewnątrz.Po otwarciu zabija zapach - pachnie jak kawa z ekspresu przelewowego, taka nienajlepszej jakości, wyrzucana na koniec dnia, truskawki nie czułam. Pomijając zapach, rozprowadza się dobrze, nie jest bardzo gęsty, dla mnie lekko za suchy.Za pierwszym razem pozostawiłam na skórze 5 minut, przy kolejnych uzyciach tylko 3, ponieważ skóra była troszkę za bardzo zarozowiona. Niestety, zapach pozostaje na skórze dość długo.
Na codzień jestem miłośniczką peelingow collistara, i wierna im pozostanę :)

Nic specjalnego

Ponieważ powstało ogromne Boom na ten peeling , dlatego też stwierdziłam że muszę go wypróbować. Peeling jest bardzo mocno zdzierający (ja mam po jego użyciu nawet delikatne podrażnienie). Oczywiście zapach jest bardzo pobudzający, bo to przecież zapach kawy...natomiast muszę przyznać, że ja nie pokochałam tego produktu, ponieważ w tej gramaturze możemy znaleźć produkty lepsze i tańsze. Ten peeling w porównaniu z peelingiem np. z firmy Hagi wypada dość blado, ponieważ po peelingu firmy Hagi moja skóra jest wspaniale złuszczona, pięknie pachnie a do tego jest świetnie nawilżona.
Po peelingu firmy BodyBoom muszę jeszcze użyć balsamu lub olejku.
Miłości brak...

Kokosowe szaleństwo!

Peeling kawowy Body Boom o zapachu kokosa. Ten peeling udało mi się kupić po promocyjnej cenie na pewnej facebookowej grupie za około 30 złotych. Ten peeling naprawdę przypadł mi do gustu. Uważam, że jest o wiele lepszy niż ten od Love Your Body, który testowałam już wcześniej. Peeling Body Boom w przeciwieństwie do Love Your Body jest bardzo sypki, co dużo bardziej mi odpowiada. Nie grudkował się i nie brudził prysznica. Dużo łatwiej rozprowadza się po ciele a jego kokosowy zapach jest naprawdę piękny. Skóra po nim jest niesamowicie gładka i oczyszczona. Martwy naskórek jest idealnie złuszczony i pozostawia skórę w świetnym stanie. Nie brudzi jej i nie zostawia ciemnych plam, które zostawiał jego konkurent. Zdecydowanie będę wracać do tych kawowych peelingów, bo są naprawdę świetne i warto ich używać. Jak na razie jest to jeden z lepszych, które używałam.

Raj na mojej skórze!

Świetne peelingi, złuszczają i pięknie pachną.
Mocno ścierają, osobiście używam do prawie całego ciała (oprócz twarzy) raz w tygodniu. Podczas peelingu lubię wykonać szybki masaż ujędrniający w problematycznych partiach ciała i rzeczywiście - skóra jest delikatnie bardziej ujędrniona. Świetnie sprawdzają się po goleniu, skóra pozostaje gładsza dużo dłużej. Pięknie pachną i pozwalają odczuć odrobinę wakacji w własnej łazience. Używałam już zapach mango (świetny), banan (mimo że nie przepadam za bananowymi kosmetykami, ten pachnie bardzo dobrze) oraz oczywiście klasyk.
Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość i można wypeelingować całe ciało. Mimo dosyć wysokich cen, oficjalna strona oferuje częste promocje, konkursy oraz rozdania.

Domowe SPA

Kupiłam peeling w wersji mini o zapachu bananowym. Muszę przyznać, że lubię banany tylko te prawdziwe. W kosmetykach ich zapach zawsze wydawał mi się bardzo chemiczny, natomiast ten peeling pachnie obłędnie! Najbardziej lubiłam tego produktu używać rano, bo ten zapach kawy był idealny. Nadaje się do ciała i do twarzy, tylko z twarzą trzeba uważać, bo mocno zdziera. Lubiłam go sobie nawet zostawić w formie maseczki :)

Wykorzystała: kilka próbek

Nie - zbędny?!

Produkt który wydawałby się zbędny, właściwie każdy ma w domu kawę mieloną, jeśli nie może ją wszędzie kupić i zrobić sobie peeling. Niestety i ja wychodziłam dość długo z tego założenia, dlatego tak późno zdecydowałam się na zakup tego produktu. Pellingi zakupiłam w zestawie - różne zapachy z piżamą (ze strony producenta).

Super pozytywne zaskoczenie

Szczerze mówiąc długo omijałam go w drogeriach uważając za głupotę kupowanie peelingu kawowego za te pieniądze. Nie zmieniło by się to gdyby nie akcja testowania. Używałam wersji Mango 100g i z ręką na sercu mogę powiedzieć, ze nic tak przyjemnie nie wygładza i nie zmiękcza skóry. Cena dosyć wysoka, ale produkt za to bardzo wydajny. Minus za niepraktyczne opakowanie.