Bodyboom, Peeling kawowy (różne rodzaje)

Bodyboom, Peeling kawowy (różne rodzaje)

Peelingi kawowe marki BodyBoom zwalczają twardy naskórek, cellulit, rozstępy oraz zmiany skórne i sprawia, że skóra będzie gładka i nawilżona. Sypka konsystencja sprawia, że peeling jest 5x bardziej wydajny niż inne produkty tego typu dostępne na rynku. 200 g wystarcza na 20 zastosowań.
Peelingi kawowe marki BodyBoom nie brudzą łazienki - składniki, z których go stworzono zostały wybrane tak, by nie zostawiał śladu po zastosowaniu. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Dodatkowo zawarta w peelingu kofeina pozwoli w łatwy sposób pozbyć się zbędnych fałdek i niedoskonałości sylwetki.
Łączy w sobie zalety pilingu kawowego, cukrowego, solnego i olejowego.
Dostępne 7 różnych zapachów: Czekolada, Grejpfrut, Mango, Kokos, Banan, Mięta, Truskawka.

antycellulitowy
zapachowa
Struktura
gruboziarniste
100 – 250ml

Raj na mojej skórze!

Świetne peelingi, złuszczają i pięknie pachną.
Mocno ścierają, osobiście używam do prawie całego ciała (oprócz twarzy) raz w tygodniu. Podczas peelingu lubię wykonać szybki masaż ujędrniający w problematycznych partiach ciała i rzeczywiście - skóra jest delikatnie bardziej ujędrniona. Świetnie sprawdzają się po goleniu, skóra pozostaje gładsza dużo dłużej. Pięknie pachną i pozwalają odczuć odrobinę wakacji w własnej łazience. Używałam już zapach mango (świetny), banan (mimo że nie przepadam za bananowymi kosmetykami, ten pachnie bardzo dobrze) oraz oczywiście klasyk.
Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość i można wypeelingować całe ciało. Mimo dosyć wysokich cen, oficjalna strona oferuje częste promocje, konkursy oraz rozdania.

Domowe SPA

Kupiłam peeling w wersji mini o zapachu bananowym. Muszę przyznać, że lubię banany tylko te prawdziwe. W kosmetykach ich zapach zawsze wydawał mi się bardzo chemiczny, natomiast ten peeling pachnie obłędnie! Najbardziej lubiłam tego produktu używać rano, bo ten zapach kawy był idealny. Nadaje się do ciała i do twarzy, tylko z twarzą trzeba uważać, bo mocno zdziera. Lubiłam go sobie nawet zostawić w formie maseczki :)

Wykorzystała: kilka próbek

Nie - zbędny?!

Produkt który wydawałby się zbędny, właściwie każdy ma w domu kawę mieloną, jeśli nie może ją wszędzie kupić i zrobić sobie peeling. Niestety i ja wychodziłam dość długo z tego założenia, dlatego tak późno zdecydowałam się na zakup tego produktu. Pellingi zakupiłam w zestawie - różne zapachy z piżamą (ze strony producenta).

Super pozytywne zaskoczenie

Szczerze mówiąc długo omijałam go w drogeriach uważając za głupotę kupowanie peelingu kawowego za te pieniądze. Nie zmieniło by się to gdyby nie akcja testowania. Używałam wersji Mango 100g i z ręką na sercu mogę powiedzieć, ze nic tak przyjemnie nie wygładza i nie zmiękcza skóry. Cena dosyć wysoka, ale produkt za to bardzo wydajny. Minus za niepraktyczne opakowanie.

Wykorzystała: kilka próbek

Bez miłości

Wypróbowałam kilka różnych wariantów tego peelingu. Na szczęście w mini wersjach, bo zdecydowanie nie pojawiła się między nami miłość.

Peelingi spełniają swoją rolę. Ścierają martwy naskórek bardzo dobrze, przyjemnie przy tym masując skórę. Ale czy robią to lepiej niż peeling z drogerii w cenie kilka razy niższej. Moim zdaniem nie.

Zapach. Wersja oryginalna pachnie dość intensywnie kawą. Sama wielką fanką tego napoju nie jestem, jednak zapach nie był na tyle nachalny, żeby mi przeszkadzał. Reszta zapachów, które wypróbowałam (banan, truskawka i kokos) to zdecydowanie nieporozumienie. Zapachy są maksymalnie sztuczne i duszące. Zdecydowanie nie zachęcają do daleszego używania czy kupienia większej wersji.

Cena ponad 60 zł za taki peeling to zdecydowana przesada. Moim zdaniem lepiej zrobić podobny peeling samemu, kosztem kilku złotych, lub kupić tańszy w zwykłej drogerii

nie w tej cenie!

O marce bodyboom zrobiło się bardzo głośno w mediach społecznościowych, instagramie itd.Byłam bardzo ciekawa tego kosmetyku, od dawna stosuje peeling kawowy własnej produkcji:)
Kosmetyk ma bardzo intensywny zapach, mam wrażenie że troche zbyt syntetyczny.
Peeling spełnia swoje zadanie,usuwa martwy naskórek. Kawowe drobinki cudownie wygładzają skóre,pozostawiając delikatną naoliwioną warstwe.
Całkowitą porażkom jest opakowanie... kosmetyk za około 60zł w torebce strunowej o estetyce opakowań zastępczych z prl. Nie lubie takiego dziadostwa, przesypałam sobie do słoiczka i było to o wiele praktyczniejsze.
Moim zdaniem cena nie jest adekwatna do wartości tego produktu, nie jest zły, ale za drogi. Sama moge zrobić taki kosmetyk z mielonej kawy i nie widze sensu wydawania 60 zł na ten instagramowy hit. Ani to innowacyjne, ani luksusowe.
Bodyboom to przykład wzorowego marketingu, po tak solidnej akcji promocyjnej sprzedaliby piasek na pustyni.

Ziarenka prawdy!

To co piszę producent to czysta prawda! Nie dość, że peeling pachnie bosko (kawa - bosko! a ponadto bogata gama zapachów!) Po aplikacji, skóra jest gładka, nawilżona (jak pupcia niemowlaka) no i bardzo pachnąca!
Peeling jest bardzo wydajny
Jedynie do czego mogę się przyczepić to cena, ale spokojnie w Super-Pharm są częste promocje na te peelingi lub w Hebe
Polecam ;)

Niestety mnie nie zachwycił

Tyle się naczytałam pochwał na temat tego peelingu i gdy go zamówiłem to mnie zamurowało.
Zacznę od tego że zamówiłam peeling kawowy , ku mojemu zaskoczeniu przyszła do mnie paczuszka papierowa w której nie byłam w stanie odgadnąć co to jest ?
W pierwszym momencie pomyślałam że ktoś zrobił sobie ze mnie żart i wysłał mi zmielona kawę zamiast peelingu ale potem się okazało że ta zmielona kawa to właśnie ten peeling.
Szczerze mówiąc jestem trochę rozczarowana bo spodziewałam się czegoś innego.
Ponadto na mojej skórze nie odczułam żadnej zmiany po użyciu tego peelingu .
Mam wrażenie że efekt byłby taki sam gdybym wysypała na siebie paczkę zmielonej kawy.
Jestem zawiedziona i na pewno więcej nie użyje.

Cudo nad cudami

(wersja grejfrutowa)
Najlepszy peeling jaki miałam, no po prostu cudo! Paczuszka jest kartonowa z zatrzaskiem u góry, także jest to wygodne. Peeling ma konsystencję zmielonej kawy, pachnie głównie właśnie kawą, lecz grejfrut jest tutaj wyczuwalny. Powiedziałabym tak 70%kawa, 30% grejfrut. Leżąc w wannie nie wielką ilość brałam do ręki i masowałam prawie całe ciało. Drobinki masują ciało, są to konkretne wyczuwalne drobiny. Skóra po.... no boska! Takiej gładkiej to nie miałam, pachnąca. Po tym zabiegu łazienka pachniała przez 2godz kawą. Jedyny misusik, bo polecam go do prysznica, bo ja leżąc w wannie całą ją pobrudziłam, bo peeling pozostawił brązowe plamy. Mój chłopak będzie miał robotę. Ciało jest jakby przybrązowione, muśnięte samoopalaczem. Paczka ma 200gram i myślę,że na pewno na 10aplikacji wystarczy jak nie więcej. Z tyłu paczki ciekawy opis produktu. Ma on za zadanie oczyścić skórę, zwalczyć rozstępy i celulit, zregenerować skórę i spowolnić jej procesy starzenia. Jego koszt na stronie producenta to 65zł, szkoda, że jest dosyć drogawy. Jestem zachwycona tym produktem.

Cudo!

Mój pierwszy peeling kawowy i już nie zmienię na żaden inny! Dobrze zmielony, nakładam na nawilzoną skórę ciała wmasowuję kolistymi ruchami przez ok. 3 min i zostawiam na kolejne 10min, zmywam i skóra jest nawilżona, miękka i jakby już po balsamie :) Przy mojej suchej skórze sprawdza się jak nic innego :) Bardzo intensywne zapachy! Mięta pobudza na cały dzień ❤ I ten naturalny skład!

efekt chłodzenia gwarantowany

Wersja którą miałam to peeling miętowy, małe opakowanie (30g).
Peeling ma ładne opakowanie, estetyczne i minimalistyczne. Opakowanie jest zamykane, więc nie musimy się martwić o to, że peeling się rozsypie w czasie przechowywania. W środku znajduje się ok. 30g peelingu, co wystarcza na 3-4 użycia - jest on bardzo wydajny. Zapach jest przyjemny, nie jest sztuczny.
Sam peeling jest bardzo sypki, co znacząco ułatwia jego aplikację. Jak już mówiłam jest wydajny, już mała ilość wystarcza na całe ciało. Kawowe drobinki świetnie wygładzają skórę, ponadto kawa ma działanie ujędrniające, co jest dodatkowym plusem.
Po kąpieli ciało pachnie świeżą miętą i kawą. Jest też odczuwalny efekt chłodzenia, więc polecam tą wersję na lato.

Bodyboom

Ja i mama zakochałyśmy sie w tych peelingach od pierwszego wejrzenia. Cudownie pachną kawą, idealnie rozprowadzają sie na ciele. Po zmyciu pozostawiają na skórze delikatną i "śliską" powłokę. Dokładnie złuszczaja zbędny naskórek. Przetestowałam już chyba wszystkie możliwe zapachy :)